VYKÚPIME VÁŠ DOM V KOŠICIACH A OKOLÍ

Reality Čaňa

Rodinný dom | - | 0 m²

Potrebujete svoju nehnuteľnosť rýchlo predať alebo sa stala predmetom exekúcie, či výkonu zálož

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na kúpa Čaňa

Cena dohodou

NA PREDAJ 4 IZBOVÁ NOVOSTAVBA S KRÁSNYM POZEMKOM 381m² | OBEC SEŇA | 15 MINÚT OD KOŠÍC

Reality Seňa

Rodinný dom | - | 88 m²

Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj 4 izbovú celoročne obýva

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Seňa

199,900 € 2272 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ KRÁSNY 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM PRIPRAVENÝ NA NASŤAHOVANIE | OBEC GYŇOV

Reality Gyňov

Rodinný dom | - | 110 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj krásny 4 izbový rod

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Gyňov

265,000 € 2409 €/m²

EXLUZÍVNE v Slovenskej Vsi predaj 4 izb. RD o ploche 200 m2 a pozemok 896 m2.

Reality Slovenská Ves

Rodinný dom | - | 200 m²

TOP – CITY EXKLUZÍVNE v obci Slovenská Ves ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom o ploche 200

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Slovenská Ves

135,000 € 675 €/m²

PREDAJ RODINNÝ DOM SEDLIACKA DUBOVÁ

Reality Sedliacka Dubová

Rodinný dom | Sedliacka Dubová | 180 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Sedliacka Dubová s pozemkom o výmere 922 m2. Starš

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sedliacka Dubová

144,000 € 800 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! Ponúkame na predaj priestranný tehlový rodinný dom s garážou v obci Salka

Reality Salka

Rodinný dom | Salka | 160 m²

ZNÍŽENÁ CENA! Ponúkame na predaj priestranný tehlový rodinný dom s garážou. Nachádza sa v obci

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Salka

70,000 € 438 €/m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom v pôvodnom stave v obci Kamenín

Reality Kamenín

Rodinný dom | - | 250 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom v pôvodnom stave v obci Kamenín. Rodinný dom j

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kamenín

79,900 € 320 €/m²

4-izb.chalupa/RD v srdci Tokaja, 25ár.pozemok–Černochov

Reality Černochov

Rodinný dom | Cintorínska | 250 m²

Realitná kancelária Heriban reality zastúpená licencovanými maklérmi Ing. Klaudiou Heribanovou,

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Černochov

108,000 € 432 €/m²

Na predaj 2-generačný rodinný dom v obci Bystrička-Martin

Reality Bystrička

Rodinný dom | Družstevná 3975/2 | 210 m²

Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj 2-generačný rodinný dom v tichej a obľúbenej obci

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bystrička

199,900 € 952 €/m²

5 izbová Novostavba: Celoročná chata, Košická N. Ves- GEDER

Reality Košice-Košická Nová Ves

Rodinný dom | - | 107 m²

Dom, kde ráno počujete ticho. A pritom ste stále v Košiciach. Predstavte si, že ráno otvoríte

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košice-Košická Nová Ves

214,900 € 2008 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom s pozemkom na PREDAJ, Želmanovce - okr. Svidník

Reality Želmanovce

Rodinný dom | - | 98 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj jednopodlažný rodinný dom v obci Želma

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Želmanovce

59,900 € 611 €/m²

Novostavba rodinného domu za cenu bytu!

Reality Púchov

Rodinný dom | Streženická Cesta | 117 m²

Vymeňte Váš byt za DOM! Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj NOVOSTAVBU 4 izbo

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Púchov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA NA PREDAJ -rodinný dom Ladoveň - Martin

Reality Martin

Rodinný dom | Rastislavova | 180 m²

*****WFM Reality***** ZNÍŽENÁ CENA NA PREDAJ: Rodinný dom v pôvodnom stave – Ladoveň, ul. Ras

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Martin

255,000 € 1417 €/m²

TOPOĽČANY – 7 – izb. dom / lokalita Pod Kalváriou / IHNEĎ voľný / pozemok 1.156 m2 / predaj

Reality Topoľčany

Rodinný dom | - | 500 m²

Topoľčany – lokalita Pod Kalváriou rodinný dom / predaj / ihneď voľný počet izieb: 7 (vh

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

259,000 € 518 €/m²

KŠINNÁ – 2 – izbový starší domček / pozemok 535 m2

Reality Kšinná

Rodinný dom | - | 100 m²

V obci KŠINNÁ v okrajovej časti obce je na predaj starší rodinný domček, ktorý je vhodný ako ví

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kšinná

24,900 € 249 €/m²

Exkluzívne novostavba rodinný dom - bungalov, Spišské Podhradie

Reality Spišské Podhradie

Rodinný dom | Kúpeľná | 124 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu typu bungalov v meste Spišské Podhradie

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Spišské Podhradie

261,200 € 2109 €/m²

Predaj 4 izb. rodinného domu, garáže a vedľ. stavby na 23,09 á pozemku, ZĽAVA 40000

Reality Malé Dvorníky

Rodinný dom | - | 198 m²

Pôvodna kúpna cena = 199.000,-€ Zľava 40.000,-€ !!! NOVÁ kúpna cena = 159.000 € + dohoda možná!

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malé Dvorníky

159,000 € 803 €/m²

Na predaj rodinný dom - bungalov, Košeca

Reality Košeca

Rodinný dom | - | 220 m²

🏡 Rodinný dom na predaj – Košeca NOVUS Reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom v obci

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košeca

390,000 € 1773 €/m²

REZERVOVANÉ rodinný dom, ul. Nová - Veľký Kolačín (N. Dubnica), 178 m2, (pozemok 834 m2)

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | Nová | 178 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s južne orientovaným pozemkom o rozlohe 834 m2 na obľúbenej

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

164,900 € 926 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4-izbový dom - skolaudované, Kráľová pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Récka | 121 m²

4-izbový tehlový dom s tepelným čerpadlom - skolaudované, Kráľová pri Senci ZÁKLADNÉ INFORMÁCI

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

254,900 € 1893 €/m²

Ponúkame exkluzívne bývanie v Limbachu: Rodinný dom s výhľadom - v blízkosti lesa a vinohradov

Reality Limbach

Rodinný dom | Silvánska | 198 m²

Predstavujeme jedinečnú príležitosť na nadčasové bývanie v novej rezidenčnej lokalite Machergut

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Limbach

455,000 € 2538 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj Rodinný dom, Habura-okr.Medzilaborce

Reality Habura

Rodinný dom | - | 120 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj rodinný dom s prístavbou v obci Habura. Hľadáte

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Habura

52,900 € 441 €/m²

Rodinný dom v centre Banskej Bystrice na predaj

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 270 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Banská Bystrica. Plocha: úžitková 270m2, pozemku 324m2.Stav

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

460,000 € 1704 €/m²

Na predaj 4-izbová novostavba s garážou Šurany

Reality Šurany

Rodinný dom | Kostolný Sek | 175 m²

Ponúkame Vám na predaj poschodový 4-izbový rodinný dom s garážou v radovej výstavbe v meste Šur

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šurany

259,000 € 1343 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8555)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Rodinné domy na predaj (23056)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie