Na predaj rodinný dom v Šali/Veči

Reality Šaľa

Rodinný dom | - | 220 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 6 izbový rodinný dom na očarujúcom pozemku

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šaľa

395,000 € 1795 €/m²

POSLEDNÝ Rodinný dom 4-izbový+terasa (18m2) Dvorníky pri HC

Reality Dvorníky

Rodinný dom | - | 82 m²

Ponúkame na predaj štýlovú novostavbu rodinného domu s terasou 4x izba + kuchyňa, v radovej zás

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

159,000 € 1939 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

(REZERVOVANÉ) RADOVÝ DOM, POZEMOK 360m2, ŽILINA - ROSINKY

Reality Žilina

Rodinný dom | Brezová | 200 m²

Hľadáte bývanie v Žiline, avšak nechcete kompromisy typu „byt bez súkromia“? Tento tehlový rado

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Žilina

259,990 € 1300 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Slnečný Rodinný dom, 120 m2, Starý Hrádok, okr. Levice

Reality Starý Hrádok

Rodinný dom | - | 120 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 120 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Starý Hrádok

83,990 € 700 €/m²

PREDAJ Rodinný dom Chorvátsky Grob, Čierna voda, EXPIS REAL

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Blahútová | 130 m²

- skolaudovaný 2009 - Rodinný dom je tehlový, jednopodlažný, nepodpivničený, pozostáva zo vstu

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

480,000 € 3692 €/m²

Predáme nízkoenergetický bungalov v Svederníku

Reality Svederník

Rodinný dom | hlavná | 115 m²

Predáme rodinný dom v kľudnej časti obce Svederník. Ide jednopodlažný, nepodpivničený, samos

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Svederník

315,000 € 2739 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný 4izbový RD v Tešedíkove

Reality Tešedíkovo

Rodinný dom | - | 150 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám s radosťou predstavuje priestranný a čiastočne zrekonštruov

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Tešedíkovo

159,900 € 1066 €/m²

Rodinný dom 3 izbový Kajal - Novostavba

Reality Kajal

Rodinný dom | Hlavná | 58 m²

SaleA- váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný nízkoenergetický dom o vým

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kajal

150,000 € 2586 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom Galanta-Kolónia na pozemku 851 m2

Reality Galanta

Rodinný dom | Kolónia | 110 m²

SaleA - Váš Partner v realitách vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 3 izbového rodinného

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Galanta

330,000 € 3000 €/m²

2 samostatné byty v jednom dome | Bôrik, Žilina | ideálne na bývanie aj investíciu

Reality Žilina

Rodinný dom | Bôrik | 315 m²

Exkluzívny rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami | Bôrik, Žilina Ponúkame vám jedinečnú príl

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Žilina

721,000 € 2289 €/m²

PRENAJOM Rodinný dom - bungalov v Stupave, vhodný aj na podnikanie EXPIS REAL

Reality Stupava

Rodinný dom | Krajná | 180 m²

RK Expisreal Vám ponúka na prenájom veľký, 4izbový ešte neobývaný bungalov Stupave. Zastavan

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Stupava

2,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rodinný dom Teplička nad Váhom

Reality Teplička nad Váhom

Rodinný dom | Ľudovíta Fullu | 150 m²

🏡EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj zariadený a kompletne vybavený tehlový radový rodinný dom v obľú

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Teplička nad Váhom

420,000 € 2800 €/m²

Rodinný dom (5-izbový)+garáž+1x parking Komenského Piešťany

Reality Piešťany

Rodinný dom | - | 119 m²

Ponúkame na predaj, atypický energeticky úsporný, priestranný 5-izbový rodinný dom, vo výbornej

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Piešťany

315,000 € 2647 €/m²

POSLEDNÝ Rodinný dom 4-izb.+záhrada (200m2) Dvorníky pri HC

Reality Dvorníky

Rodinný dom | - | 96 m²

Ponúkame na predaj štýlovú novostavbu rodinného domu s terasou a pozemkou (200m2), 4x izba + ku

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

177,000 € 1844 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

P R E D A J RODINNÝ DOM V MALINOVE NA CINTORÍNSKEJ ULICI

Reality Malinovo

Rodinný dom | Cintorínska | 192 m²

BUTTERFLY-REALITY ponúka na predaj nádherný rodinný dom v Malinove na Cintorínskej ulici. Ro

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malinovo

670,000 € 3490 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj - priestranný rodinný dom - Diviaky TT

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | Tehelná | 130 m²

Predáme priestranný dvojpodlažný rodinný dom, nachádzajúci sa v lokalite Diviaky, Turčianske Te

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

154,000 € 1185 €/m²

Útulný rodinný dom v Dolnej Lehote

Reality Dolná Lehota

Rodinný dom | Dolná Lehota | 1,095 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj pekný rodinný dom, vhodný na celoročné bý

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolná Lehota

249,000 € 227 €/m²

Predaj, RD v obci Šuľany - Horný Bar, pozemok 600 m2, ZNÍŽENÁ CENA !

Reality Horný Bar

Rodinný dom | 140 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Šuľany - Hor

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horný Bar

Cena dohodou

RealityKolesár predáva kúriu Rumince, Rimavská Sobota

Reality Rumince

Rodinný dom | Rumince | 13,400 m²

RealityKolesár predáva neskorobarokovú zemiansku kúriu z konca 18 storočia v obci Rumince, okre

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rumince

160,000 € 12 €/m²

Šikovný domček s veľkou záhradou Brezno časť Zadné Halny

Reality Brezno

Rodinný dom | - | 1,227 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj menší rodninný dom v okrajovej časti Brez

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Brezno

150,000 € 122 €/m²

Na prenájom 4 izbový bungalov v Trnave - Kamenný mlyn.

Reality Trnava

Rodinný dom | Richarda Vandru | 134 m²

Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom 4 izbový RODINNÝ DOM V TRNAVE vo vyhľadávanej lokali

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Trnava

1,200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Ponúkame vám na predaj 5 izbovú luxusnú vilu priamo v meste Nové Zámky.

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Športová | 223 m²

Ponúkame vám na predaj 5 izbovú luxusnú vilu priamo v meste Nové Zámky. Navrhovaný rodinný do

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

320,000 € 1435 €/m²

Útulný rodinný dom - Hrušovany

Reality Hrušovany

Rodinný dom | Hrušovany | 200 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj priestranný poschodový rodinný dom v pokojnej časti obce H

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Hrušovany

159,900 € 800 €/m²

Moderný rodinný dom v Bernolákove| zariadený, klimatizovaný

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | - | 99 m²

Predstavte si bývanie, kde sa len nasťahujete a žijete – bez prerábok, bez kompromisov. Tento k

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

343,700 € 3472 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Reality v Martine (737)
Rodinné domy na predaj (23071)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie