RD Kľačno + záhradný dom – novostavba, pozemok 254 m2

Reality Kľačno

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

MOŽNOSŤ VÝMENY ZA BYT!!! + doplatok - ponúknite :-) Ponúkame na predaj túto zaujímavú nehnu

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Kľačno

89,900 € 999 €/m²

NOVINKA/ Rodinný dom 5+2 izbový, Bystričany, pozemok 1081 m2

Reality Bystričany

Rodinný dom | Dlhá | 250 m²

Ponúkame na predaj výhradne len cez DomovReality rodinný dom v Bystričanoch s krásnym slnečným

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Bystričany

146,000 € 584 €/m²

2x RD (2+1 a 3+1 izb.) Šaľa, Hájske, garáž, pozemok 1147 m2

Reality Hájske

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Ponúkame na predaj túto zaujímavú nehnuteľnosť pozostávajúcu z dvoch rodinných domov, garáže

Publikované: 13.07.2024 Aktualizované: 06.02.2026
Domy na predaj Hájske

156,000 € 975 €/m²

Exkluzívne – RD v Sebedraží, garáž, studňa, pozemok 907 m2

Reality Sebedražie

Rodinný dom | Lúčna | 200 m²

VÝMENA za 3 izbový BYT v Prievidzi + DOPLATOK - je možná! Ponúkame cez Domov – Reality predaj

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Sebedražie

179,000 € 895 €/m²

RD Kamenec pod Vtáčnikom, 6+1 izbový, krásny pozemok 2415 m2

Reality Kamenec pod Vtáčnikom

Rodinný dom | Dolnokamenčianska | 200 m²

Ponúkame na predaj len cez Domov – Reality rodinný dom v rekonštrukcii v obci Kamenec pod Vtáčn

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Kamenec pod Vtáčnikom

120,000 € 600 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Kolta

Reality Kolta

Rodinný dom | 1,464 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom situovaný v tichej ulici obce s veľmi príjemným okolím. N

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kolta

42,900 € 29 €/m²

Príjemný 5 i (7i) rodinný dom, terasa, zimná záhrada, REKONŠTRUKCIA, BA IV., Chrobákova , 300 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Chrobákova | 251.56 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 5 (7) izbový rodinný dom s terasou, zimnou záhrad

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

650,000 € 2584 €/m²

Rodinná vila pri privátnom jazere s vlastným vstupom a plážou

Reality Reca

Rodinný dom | Reca 574 | 390 m²

Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka výnimočnú Rodinnú vilu pri súkromnom jazere s privátnym vst

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Reca

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne - 4i zariadený rodinný dom- BUNGALOV, terasa a upravená záhrada, Veľký Biel, 500 m2

Reality Veľký Biel

Rodinný dom | Orechová | 124 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka EXKLUZÍVNE na predaj zariadený 4 izbový rodinný dom typu BUNGALOV s ve

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľký Biel

448,000 € 3613 €/m²

Moderná unikátna VILA s jedinečnými výhľadmi pod Slavínom pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 460 m²

Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka skutočný klenot medzi najluxusnejšími Vilami hradného kopca

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Atraktívny Rodinný dom s bazénom a krásnou záhradou - Rovinka

Reality Rovinka

Rodinný dom | Za hrádzou | 165.42 m²

Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka štýlový bungalov s nádhernou záhradou, vyhrievaným bazénom

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rovinka

Cena dohodou

Nadštandardný 6i RD s bazénom na Hradnom kopci, BA I. Staré Mesto, pozemok 1118 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Lubinská | 430 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj NADŠTANDARDNÝ 6i rodinný dom s vykurovaným EXTERIÉROVÝM baz

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Exkluzívne - veľké 9i rodinné sídlo s rozľahlým pozemkom v obci Santovka, pozemok 2421 m2

Reality Santovka

Rodinný dom | Maďarovská | 530 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka exkluzívne na predaj kvalitné rodinné sídlo vhodné aj na podnikateľské

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Santovka

Cena dohodou

Predaj 5i RD s vinnou pivnicou v centre na námestí, Svätý Jur, Prostredná ul., 377 m2

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Prostredná | 190 m²

GALMAN ponúka na predaj 5 izb. rodinný dom s vinnou pivnicou v úplnom centre mesta Svätý Jur pr

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

299,900 € 1578 €/m²

Moderná novostavba Rodinného domu s krásnym pozemkom v Zálesí

Reality Zálesie

Rodinný dom | Krížna 16 | 246 m²

Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka modernú novostavbu rodinného domu s veľkou záhradou vo výbo

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Zálesie

590,000 € 2398 €/m²

Prenájom - 5i rodinný dom v súkromnom areáli na Kolibe, BA III., Trinásta ul., 240 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Trinásta | 240 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka na prenájom priestranný 5 izbový rodinný dom so záhradou a garážou v s

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Chrobákova | 251.56 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka EXKLUZÍVNE na prenájom 5 izbový rodinný dom s terasou, zimnou záhradou

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Dúbravka

2,300 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rodinný dom na predaj v Mošovciach, pokojné bývanie v Turci

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | 400 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť na kúpu rodinného domu v malebnej obci Mošovce, ktorá s

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

199,900 € 500 €/m²

Ponúkame rodinný dom na prenájom

Reality Hrnčiarovce nad Parnou

Rodinný dom | Hliníky | 220 m²

Ponúkame rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v Hrnčiarovciach nad Parnou. Rodinný dom je k

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na prenájom Hrnčiarovce nad Parnou

220 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

PREDAJ - Pekný 4i rodinný dom v Hrubom Šúre

Reality Senec

Rodinný dom | 154 m²

PROMREAL ponúka na predaj pekný 4i rodinný dom v tichej časti obce Hrubý Šúr. 3D obhliadka: h

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Senec

299,990 € 1948 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

3D obhliadka - 5-izbový rodinný dom kúsok od Dunajskej Stredy

Reality Dunajský Klátov

Rodinný dom | 201.9 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový dom v obci Dunajský Klátov. Rodinný dom je súčasťou dvojdomu v pek

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajský Klátov

199,900 € 990 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ - Pekný 4i rodinný dom v Hrubom Šúre

Reality Hrubý Šúr

Rodinný dom | 154 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Hrubý Šúr

299,990 € 1948 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj nadštandardný 5-izbový rodinný dom s dvojgarážou a wellness zónou, Nové Zámky /5 km/

Reality Bánov

Rodinný dom | Bánov | 350 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný, nadštandardne vybavený 5-izbový rodinný dom situovaný v tic

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bánov

395,000 € 1129 €/m²

Na predaj 2-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Dubník, okres Nové Zámky – možnosť výstavby ďalšieho domu

Reality Dubník

Rodinný dom | Dubník | 90 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový tehlový rodinný dom v pokojnej časti obce Dubník. Dom so sedlovou s

Publikované: 26.05.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dubník

59,900 € 666 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23109)
Reality v Martine (736)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Upresniť hľadanie