Rodinný dom | Na Slavíne | 528 m²
Predaj rodinného domu s pozemkom 983 m² v exkluzívnej lokalite pri Slavíne Ponúkam na predaj s
Cena dohodou
Rodinný dom | 340 m²
RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj priestranný 6izbový rodinný dom v prestížnej lokalite Brat
Cena dohodou
Rodinný dom | Kubániho | 308.81 m²
Realitná kancelária Graft ponúka na predaj priestranný rodinný dom s veľkorysým pozemkom o výme
1,300,000 € 4210 €/m²
Rodinný dom | Ostravská | 555 m²
Ponúkame na predaj štvorpodlažnú vilu na Ostravskej ul. Bratislava-Horský park s bazénom a záhr
1,299,000 € 2341 €/m²
Rodinný dom | Gorazdova | 750 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu, ktorá sa nachádza v najl
Cena dohodou
Rodinný dom | Mudroňova | 676.2 m²
Predaj - exkluzívne vám ponúkame na predaj výnimočnú vilu na jednej z najprestížnejších adrie
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Búdková | 220 m²
Lukratívny pozemok s obrovským potenciálom v prestížnej lokalite – Búdková ulica, Staré Mesto
899,000 € 4086 €/m²
Rodinný dom | Lichardova | 297 m²
Bond Reality ponúka na predaj výnimočný rodinný dom situovaný v jednej z najžiadanejších častí
Cena dohodou
Rodinný dom | STARÉ MESTO | 236 m²
Predaj dvoch rodinných domov v lukratívnej lokalite hradného kopca. Z poverenia majiteľa ponúk
Cena dohodou
Rodinný dom | Západný rad | 174 m²
Na kraji Starého Mesta, medzi ulicami Mlynská dolina, Pri Habánskom mlyne, Brnianska, Hroboňova
790,000 € 4540 €/m²
Rodinný dom | Schillerova | 290 m²
Ponúkaný rodinný dom sa nachádza v najprestížnej čsti Bratislavy, v lokalite pamätníka Slavín,
Info v RK
Rodinný dom | Korabinského | 118 m²
Ponúkame na predaj príjemný rodinný dom so záhradou v tichej ulici v Bratislave I. – m.č. Staré
599,900 € 5084 €/m²
Rodinný dom | Majakovského | 240 m²
Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastniť samostatne stojaci dvojpodlažný rodinný dom v jedne
870,000 € 3625 €/m²
Rodinný dom | Radlinského | 235 m²
Popis lokality Historický dom sa nachádza v centre Bratislavy v mestskej zástavbe na Radlinskéh
890,000 € 425532 €/m²
Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 206 m²
Predaj staršieho rodinného domu s unikátnym pozemkom/záhradou 1006m2, vrátane zastavanej plochy
590,000 € 2864 €/m²
Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 206 m²
590,000 € 2864 €/m²
Rodinný dom | Haydnova | 210 m²
FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk
950,000 € 4524 €/m²
Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 562 m²
RD Pri suchom mlyne (Staré Mesto, BA I.) – na predaj starší tehlový rodinný dom s pozemkom o v
550,000 € 979 €/m²
Rodinný dom | Mudroňova | 356 m²
Predaj jedinečnej vily Dr. Dvořáka v lokalite Starého Mesta nad hradom Mudroňova ulica (Staré
2,100,000 € 5899 €/m²
Rodinný dom | 220 m²
RD Horský park (Staré Mesto, BA I.) – na predaj pozemok so starým 3 izbovým rodinným dom (NKP)
Info v RK
Rodinný dom | 100 m²
Krásny dobrý deň prajem, mám klienta prę váš rodinný dom v Bratislave, časť Staré Mesto - Horsk
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Bradlianska | 290 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty exkluzívne ponúka na predaj funkcionalistickú mestskú V
1,700,000 € 5862 €/m²
Rodinný dom | Haydnova | 150 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave situovaný
Info v RK
Rodinný dom | Búdková | 240 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave spolu s pozemkom o výmere 767 m2 v lokalite Hor
899,000 € 3746 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.