Rodinný dom | 148 m²
EXPAT EXPERTS | PRENÁJOM - Svetlé kancelárske priestory s klimatizáciou na 1.poschodí rodinného
1,600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 0 m²
EXPAT EXPERTS | Kancelárske priestory s klimatizáciou v rodinnom dome 294 m2 celkom, 146 m2 + 1
3,200 €/mesiac
Rodinný dom | 250 m²
EXPAT EXPERTS |Priestranný 5i RD 250m2, s A/C, saunou, garážou a príjemnou záhradou, K DISPOZÍC
2,700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Vavrinecká | 200 m²
RK IVMO Pullman Group, s.r.o. ponúka z poverenia vlastníka exkluzívne na predaj luxusnú nehnute
739,000 € 3695 €/m²
Rodinný dom | Vavrinecká | 200 m²
Z poverenia vlastníka ponúkame na prenájom luxusný 5izb., 3podl. rodinný dom s garážou a menšo
2,150 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Vavrinecká | 200 m²
2,150 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Royova | 556 m²
Z poverenia vlastníka si Vám dovoľujeme dať do pozornosti VÝNIMOČNÚ INVESTIČNÚ PRÍLEŽITOSŤ, pre
649,990 € 1169 €/m²
Rodinný dom | Vavrinecká | 200 m²
738,900 € 3695 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 420 m²
FEDORS GROUP ponúka na predaj impozantnú vilu s úchvatným výhľadom a bazénom, nachádzajúcu s
1,880,000 € 4476 €/m²
Rodinný dom | Sliezska | 405 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk
Info v RK
Rodinný dom | Vosková | 506.3 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívnu vilu v uzavretej časti Koliby s panoramatickými výhľadmi a v
1,590,000 € 3140 €/m²
Rodinný dom | Svätovavrinecká | 113 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny terasový 4-izbový RD s krásnymi výhľadmi na panorámu mesta Bratis
864,000 € 7646 €/m²
Rodinný dom | Jeséniova | 151 m²
Jeséniova ulica (Koliba, BA III.) Samostatne stojaci 2 podlažný rodinný dom na pozemku 324 m2 –
Info v RK
Rodinný dom | Bellova | 295 m²
RD Koliba , BA III. - Bellova ulica Na pozemku o výmere 1.237m2 vznikol dom – novostavba (kola
Info v RK
Rodinný dom | Hlavná | 226 m²
Hlavná ulica (Koliba, BA III.) - vo vedlajšej tichej ulici, nie na hlavnej ceste NOVOSTAVBA a r
800,000 € 3540 €/m²
Rodinný dom | Stará Klenová | 297 m²
POPIS DOMU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj priestranný 5 – IZBOVÝ DVOJPODLAŽNÝ
999,900 € 3367 €/m²
Rodinný dom | Sudová | 266 m²
Licencovaná Realitná kancelária ORIN REAL vám ponúka na predaj atraktívnu rozostavanú rodinnú
Info v RK
Rodinný dom | Zátišie | 300 m²
LICENCOVANÁ RK ORINREAL ponúka na predaj reprezentatívny rodinný dom v radovej zástavbe na ulic
Info v RK
Rodinný dom | Na briežkoch | 127.2 m²
Ahoj Briežky – 4-izbový rodinný dom v dvojdome | plánovaná výstavba 2Q/2026 Projekt Ahoj Briež
699,000 € 5495 €/m²
Rodinný dom | Limbová | 358 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízk
849,000 € 2372 €/m²
Rodinný dom | Vavrinecká | 150 m²
Ponúkame moderný 4‑úrovňový rodinný dom so záhradou, balkónom a garážou na Vavrineckej ulici
725,000 € 4833 €/m²
Rodinný dom | Podkolibská | 360 m²
Predstavujeme vám veľkorysú vilu s veľmi reprezentatívnym charakterom, ktorá ponúka ideálne pro
4,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 250 m²
Krásny dobrý deň prajem, mám pre vás klienta prę váš rodinný dom v Bratislave - mestská časť No
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Ambrova | 245 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj trojpodlažný rodinný dom v radovej zás
885,000 € 3612 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.