Rodinný dom | 140 m²
Trojizbový dom na prenájom s dizajnovým a vzdušným interiérom sa nachádza v bratislavskom Novom
2,999 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 196 m²
Nový 4-izbový rodinný dom na prenájom je vybavený vo vysokom štandarde s inteligentnou domácnos
3,500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 218 m²
B10 Vám ponúka na predaj rozostavanú novostavbu priestranného 6-izbového rodinného domu, v male
150,000 € 688 €/m²
Rodinný dom | Lombardiniho | 250 m²
Realitná kancelária NEXUS Reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rodinný dom v pešej dostupno
650,000 € 2860 €/m²
Rodinný dom | Dvanásta | 200 m²
Popis • 6 izbový rodinný dom • 2 podlažný • úžitk. plocha 300 m2 • pozemok 700 m2 • 2 x kúpeľňa
2,300 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²
Popis • 8izbový rodinný dom • 2 podlažný • úžitk. plocha 300 m2 • záhrada, terasa • 3 x kúpeľňa
3,500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Brečtanová-Deviata | 401 m²
Hľadáte dom, ktorý sa nachádza v exkluzívnej obytnej oblasti Bratislavy s nádherným výhľadom na
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Ambrova | 450 m²
Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v radovej zástavbe ul. Ambrova - Kramáre, 5 izbový t
810,000 € 1800 €/m²
Rodinný dom | Hrdličkova | 180 m²
Ponúkame na predaj trojpodlažný rodinný dom so záhradou v atraktívnej a tichej časti Bratislavy
629,000 € 3494 €/m²
Rodinný dom | Trinásta | 245 m²
5-izb. rodinný dom na prenájom – Koliba – Trinásta ul. Prenajmeme 5-izbový rodinný dom na Kolib
2,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Dvanásta | 320 m²
Ponúkame na prenájom 6 izbový, samostatne stojaci, svetlý rodinný dom na Kolibe, Dvanásta ulica
2,300 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Jurská | 150 m²
Ponúkame Vám na prenájom krásny 5izb rodinný trojpodlažný dom-vilu novostavbu v mestskej časti
1,700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Bárdošova | 280 m²
Na vyhľadávanej adrese Bárdošova ulica v lokalite Kramáre ponúkame na predaj architektonicky vý
890,000 € 3179 €/m²
Rodinný dom | Ambrova | 245 m²
Ponúkame na predaj trojpodlažný rodinný dom v radovej zástavbe nachádzajúci sa na Ambrovej ulic
780,000 € 3184 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 245 m²
2 generačný dom rodinný dom pozostávajúci z dvoch bytových jednotiek v blízkosti Deutsche schul
790,000 € 3224 €/m²
Rodinný dom | Za Kasárňou | 160 m²
Na predaj: Rodinný dom Za Kasárňou, Bratislava III – Nové Mesto Výborná lokalita – pokojná ul
Info v RK
Rodinný dom | 990 m²
Nehnuteľnosť sa ponúka za novú nižšiu cenu - cena je na vyžiadanie. Ponúkame na predaj unikátn
Cena dohodou
Rodinný dom | 106.5 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj nový 6-izbový rodinný dom s 2 kúpeľnami, na pozemku 620m2. Novos
2,499,000 € 23465 €/m²
Rodinný dom | 263 m²
EXPAT EXPERTS | Na predaj | 6-izbový moderný rodinný dom s praktickou dispozíciou, priamo pri l
1,250,000 € 4753 €/m²
Rodinný dom | 240 m²
EXPAT EXPERTS | Trojpodlažný 5i rodinný dom 240 m2, nezariadený, s A/C, terasou, 2x balkónom, z
2,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 0 m²
EXPAT EXPERTS | PREDAJ | BA3 | 5-izbový rodinný dom (krajný dom trojdomu) na malebnej Trinástej
950,000 €
Rodinný dom | 0 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 3-podlažný rodinný dom s garážou na Trinástej ulici, v tichej čas
Cena dohodou
Rodinný dom | 310 m²
EXPAT EXPERTS | Kancelárske priestory s klimatizáciou na 2. a 3.poschodí rodinného domu bez výť
3,200 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 246 m²
EXPAT EXPERTS |Moderný 6i rodinný dom, 246 m2, s krbom, s prednou aj zadnou terasou, garážou, v
3,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.