55 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | . | 100 m²
🏡✨ Dva domy. Jedna príležitosť. Nekonečné možnosti – Dolné Srnie čaká práve na vás! ✨🏡 Hľadáte
184,900 € 1849 €/m²
3 izbový byt | Komenského | 80.22 m²
🌞 PRIESTRANNÝ BYT, KDE SA BUDETE CÍTIŤ NAOZAJ DOMA – SIHOŤ, TRENČÍN 🏰✨ Sú byty, ktoré si pozri
215,900 € 2691 €/m²
Rodinný dom | Brestove | 93 m²
🌿 Dom, ktorý si nezamilujete len očami… ale aj pocitom 🏡❤️ Sú miesta, kde všetko dáva zmysel. K
294,900 € 3171 €/m²
3 izbový byt | Dr. Alberta Schweitzera | 88 m²
VIANEMA PREDSTAVUJE🌿 Bývanie, ktoré si zamilujete na prvý pohľad! 🌿 Ponúkame vám na predaj pri
179,900 € 2044 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Stará Turá | 25 m²
🌿✨ VIANEMA PREDSTAVUJE | SÚKROMNÉ ÚTOČISKO V PRÍRODE – Stará Turá ✨🌿 Miesto, kde vypnete svet…
79,900 € 3196 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Východná | 21 m²
🏡 Rekreačná chatka s atmosférou prírody v záhradkárskej osade Chrasť – Trenčín ✨Hľadáte miesto
43,499 € 2071 €/m²
1 izbový byt | Hrabovská | 40 m²
Máme na predaj moderný, kompletne zariadený apartmán situovaný v jednej z najvyhľadávanejších r
144,500 € 3613 €/m²
Rodinný dom | Sládkovičova 685 | 158 m²
Hľadáte pokojné bývanie obklopené zeleňou, no zároveň s výbornou dostupnosťou do mesta? Máme ho
374,900 € 2373 €/m²
Rodinný dom | . | 90 m²
Vidiecky rodinný dom na chalupu v pokojnom prostredí pri potoku s výhľadmi na hory v obci Košec
33,990 € 378 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Pod lesom | 180 m²
Novostavba chaty v štýle pasívneho domu v prírode mimo dosahu civilizácie, len 500m od obce Pru
119,990 € 667 €/m²
1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty
✨ EXKLUZÍVNA PRÍLEŽITOSŤ V SRDCI DUBAJA ✨ Objavte luxusné štúdio v ikonickej štvrti Business Ba
277,900 € 4710 €/m²
4 izbový byt | Španielsko
VIANEMA V ŠPANIELSKU 🌴 Luxusný apartmán s veľkou terasou v prestížnej lokalite Río Real – Marbe
689,999 € 5149 €/m²
Rodinný dom | Sládkovičova 685 | 138 m²
334,900 € 2427 €/m²
3 izbový byt | Sládkovičova 685 | 84 m²
🌿 Ticho, výhľad a priestor, ktorý si zamilujete – tento byt je už v predaji! ✨ Jedinečný 3 izb
204,900 € 2439 €/m²
Orná pôda | . | 5,691 m²
Väčší pozemok na okraji obce Dohňany-Zbora, len 9km od okresného mesta Púchov. Hľadáte miesto,
24,999 € 4 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Hloža | 1,000 m²
Stavebný pozemok na rekreačnú chatu nad obcou Beluša končiaci v lese je pripravený na okamžitú
29,999 € 30 €/m²
2 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty
✨ Exkluzívna ponuka – prémiový apartmán v Dubaji od developera DAMAC Predstavujeme vám výnimočn
318,900 € 3066 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | . | 83 m²
Rekreačná chata s nádhernými výhľadmi v horskej oblasti obce Makov, na hranici s Českou republi
149,900 € 1806 €/m²
Rodinný dom | Okraj obce | 1,243 m²
Ponúkame na predaj vidiecky rodinný dom aj na chalupu v tichej lokalite s vynimocnymi výhľadmi
64,999 € 52 €/m²
Rodinný dom | Španielsko
VIANEMA V ŠPANIELSKU 🌴 Luxusná vila len 300 m od pláže | Los Monteros, Marbella Predstavujeme v
4,499,999 € 9184 €/m²
3 izbový byt | Španielsko
VIANEMA V ŠPANIELSKU ☀️ Luxusné bývanie pri mori v Marbelle ZINNIA – San Pedro Alcántara | Costa
339,999 € 3400 €/m²
Rodinný dom | Španielsko
VIANEMA V ŠPANIELSKU 🌴 Ponúkame Vám rodinný dom pri mori – Marbella, Costa del Sol Hľadáte ideá
594,990 € 4020 €/m²
4 izbový byt | Sládkovičova | 196 m²
🌿 VIANEMA | Moderné bývanie s atmosférou domu | 4-izbový byt s terasasou a vlastným pozemkom 45
299,900 € 1530 €/m²
Vidiecky dom | . | 150 m²
🌿 Útulná chalupa, vidiecky dom na polosamote pod Javorinou – Lubina, Podkozince (Miškech salaš)
137,499 € 917 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.