Vianema s.r.o.

Pobočka Púchov

Moravská 1879/42 020 01 Púchov
Postaráme sa o vás! Poskytujeme kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností, vrátane výhodných právnych a finančných služieb. Odborníci pod jednou strechou pre vaše pohodlie!
Prečítať viac

55 inzerátov v ponuke

IBA U NÁS! Na predaj 4-izbový RD,480m2,Horenická Hôrka

Reality Lednické Rovne

Rodinný dom | Púchovská | 120 m²

🏡 Dom s potenciálom, ktorý si prispôsobíte presne podľa seba! Ponúkame na predaj 4-izbový rodi

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lednické Rovne

258,900 € 2158 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj záhradná chatka so záhradou, 711 m2,Nemšová-Ľuborča

Reality Nemšová

Chalupa, rekreačný domček | Ľuborča | 92 m²

Hľadáte únik z mesta, kde si viete okamžite užívať pokoj a prírodu? Táto chatka vás chytí za s

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nemšová

132,900 € 1445 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 3i rodinný dom v Polianke, Myjava 473m2

Reality Polianka

Rodinný dom | 100 m²

✨ Exkluzívne Vám predstavujeme romantickú vidiecku idylku, ak hľadáte ticho, súkromie a pravú a

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Polianka

129,990 € 1300 €/m²

IBA U NÁS! Apartmán od developera EMAAR, DUBAI, SAE

Reality Spojené Arabské Emiráty

2 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

🌟 Exkluzívna investičná príležitosť v srdci Dubaja – AVARRA by PALACE | EMAAR 🌟Toto je ponuka,

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

599,000 € 6240 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj dom v krásnom prostredí, Haluzice 775m2

Reality Haluzice

Rodinný dom | 80 m²

🌿 *HĽADÁTE ÚNIK Z MESTA?* 🌿 Máme pre vás srdcovku, ktorá čaká na nový príbeh! 🏡💛 Na predaj

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Haluzice

104,499 € 1306 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ! Rekreačný pozemok pri potoku v obci Valaská Belá

Reality Valaská Belá

Rekreačný pozemok | Valaská Belá | 5,253 m²

Väčší rovinatý rekreačný pozemok na okraji obce Valaská Belá, v atraktívnej prírodnej oblasti S

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Valaská Belá

24,999 € 5 €/m²

IBA U NÁS! Väčší pozemok s výhľadom nad obcou Zubák, Púchov

Reality Zubák

Rekreačný pozemok | . | 5,488 m²

Väčší pozemok na rekreáciu, chov zvierat alebo pestovanie plodín s nádherným výhľadom nad obcou

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zubák

19,999 € 4 €/m²

NA PREDAJ ŠPANIELSKO Rezidenčný projekt ADAGIO, Estepona

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

VIANEMA V ŠPANIELSKU 🌊 Luxusné bývanie na Costa del Sol – rezidenčný projekt ADAGIO, Estepona P

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

440,999 € 4594 €/m²

IBA U NÁS Lekárske ambulancie na predaj,Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Objekt pre obchod | Dukelská štvrť 1408 | 50 m²

VIANEMA PONÚKA 🏥 MODERNÉ AMBULANCIE NA PREDAJ – DUBNICA NAD VÁHOM Existujú projekty, ktoré sa

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Dubnica nad Váhom

1,800 €/m2 36 €/m2

IBA U NÁS! Na predaj 5-izbové sídlo 243 m2, v Kálnici 938m2

Reality Kálnica

Rodinný dom | . | 243 m²

🏡 Zariadené 5-izbové sídlo v Kálnici (243 m²) s nákladmi len 200 € mesačne Vianema Vám exkluzí

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kálnica

309,999 € 1276 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj RD Nad Teheľňou, 305m2, Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Nad Teheľňou | 214 m²

🏡 Predstavte si bývanie na mieste, kde máte pokoj, súkromie a zároveň všetko dôležité na dosah.

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčín

399,900 € 1869 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Pozemok na samote v lese - Lazy pod Makytou

Reality Lazy pod Makytou

Iný stavebný pozemok | Rieka | 7,538 m²

Väčší pozemok na samote v lese s výhľadom nad obcou Lazy pod Makytou, okres Púchov. Svojou rozl

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

24,999 € 3 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Väčší pozemok s krásnymi výhľadmi nad obcou Zubák

Reality Zubák

Rekreačný pozemok | . | 5,106 m²

Väčší rekreačný pozemok s krásnymi výhľadmi nad obcou Zubák v okrese Púchov na predaj. Poloha p

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zubák

17,999 € 4 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Moderný 4i rodinný dom s dvojgarážou, 770m2,PB

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Sládkovičova 685 | 138 m²

Hľadáte pokojné bývanie obklopené zeleňou, no zároveň s výbornou dostupnosťou do mesta? Máme ho

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

344,900 € 2499 €/m²

IBA U NÁS! Na prenájom poschodie v budove v Považskej Bystrici

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Robotnícka | 950 m²

Vianema exkluzívne ponúka na prenájom zaujímavú budovu v priemyselnej zóne Považskej Bystrici v

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

5,900 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ ŠPANIELSKO Prestížne 3 a 4i byty v Marbelle

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

VIANEMA V ŠPANIELSKU ☀️ LUXUSNÉ BÝVANIE PRI MORI – EXKLUZÍVNE BYTY MARBELLA | PROJEKT SOLEIL Vit

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

499,999 € 5000 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj priestranný 3i byt, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Sládkovičova 985 | 71 m²

🆕 Nádherná novostavba 3 izbového bytu s výhľadom, ktorý si zamilujete na prvý pohľad! Byt je s

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

194,900 € 2745 €/m²

IBA U NÁS! Nádherná 6i vila, 335m2, Skalka nad Váhom,Trenčín

Reality Skalka nad Váhom

Rodinný dom | Skalská Nad Váhom | 335 m²

🌿 Luxusný rodinný dom s veľkorysým pozemkom Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom v štýle ha

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Skalka nad Váhom

799,900 € 2388 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Rodinný dom s krásnou záhradou - Lednické Rovne

Reality Lednické Rovne

Rodinný dom | Medňanská | 165 m²

Kompletne zrekonštruovaný 5 izbový rodinný dom v Ledických Rovniach, okres Púchov na predaj.

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lednické Rovne

268,999 € 1630 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ ŠPANIELSKO 2i apartmán 90m2 Costa del Sol,Marbella

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

VIANEMA V ŠPANIELSKU 🌞Ponúkame Vám priestranný 2-izbový apartmán na Costa del Sol – golf, pokoj

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

388,990 € 4322 €/m²

IBA U NÁS! Rodinný dom v obci Nová Bošáca, o.Nové Mesto n.V.

Reality Nová Bošáca

Rodinný dom | Nová Bošáca | 120 m²

Priestranný rodinný dom v krásnom prírodnom prostredí Bielych Karpát, v obci Nová Bošáca, okres

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nová Bošáca

164,999 € 1375 €/m²

IBA U NÁS! Exkluzívne ponúkame rekreačné pozemky v Žarnovici

Reality Žarnovica

Rekreačný pozemok | Žarnovica | 7,454 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rekreačné pozemky o celkovej výmere 7.454 m2 (8 parciel), v záhra

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žarnovica

3 €/m2 3 €/m2

IBA U NÁS! 2 izbový byt -projekt Sitka , Bezručova,60m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Bezručova | 60 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny, kompletne zariadený 2-izbový byt s úžitkovou plochou 60 m², situ

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

174,900 € 2915 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 4i novostavba Tužina, Prievidza, 1275m2

Reality Prievidza

Rodinný dom | Tužina | 202 m²

✨ EXKLUZÍVNA NOVOSTAVBA V OBJATÍ PRÍRODY – ABSOLÚTNE SÚKROMIE, NADČASOVÁ ARCHITEKTÚRA, 3 HA MOŽ

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prievidza

449,990 € 2228 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka