Vianema s.r.o.

Pobočka Púchov

Moravská 1879/42 020 01 Púchov
Postaráme sa o vás! Poskytujeme kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností, vrátane výhodných právnych a finančných služieb. Odborníci pod jednou strechou pre vaše pohodlie!
Prečítať viac

55 inzerátov v ponuke

IBA U NÁS! Zrekonštruovaný rodinný dom v Dolnom Srní

Reality Dolné Srnie

Rodinný dom | . | 100 m²

🏡✨ Dva domy. Jedna príležitosť. Nekonečné možnosti – Dolné Srnie čaká práve na vás! ✨🏡 Hľadáte

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dolné Srnie

184,900 € 1849 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Priestranný 3i byt, 81m2, Sihot, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Komenského | 80.22 m²

🌞 PRIESTRANNÝ BYT, KDE SA BUDETE CÍTIŤ NAOZAJ DOMA – SIHOŤ, TRENČÍN 🏰✨ Sú byty, ktoré si pozri

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

215,900 € 2691 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! 4-izbový rodinný dom, 140m2, Morav. Lieskové

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | Brestove | 93 m²

🌿 Dom, ktorý si nezamilujete len očami… ale aj pocitom 🏡❤️ Sú miesta, kde všetko dáva zmysel. K

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

294,900 € 3171 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Nadštandardný 3-izbový byt, 87,7m2, Stará Turá

Reality Stará Turá

3 izbový byt | Dr. Alberta Schweitzera | 88 m²

VIANEMA PREDSTAVUJE🌿 Bývanie, ktoré si zamilujete na prvý pohľad! 🌿 Ponúkame vám na predaj pri

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

179,900 € 2044 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

IBA U NÁS! Očarujúca chatka s bazénom, Stará Turá

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | Stará Turá | 25 m²

🌿✨ VIANEMA PREDSTAVUJE | SÚKROMNÉ ÚTOČISKO V PRÍRODE – Stará Turá ✨🌿 Miesto, kde vypnete svet…

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

79,900 € 3196 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Na predaj chatka novostavba Trenčín Chrásť,448 m2

Reality Trenčín

Chalupa, rekreačný domček | Východná | 21 m²

🏡 Rekreačná chatka s atmosférou prírody v záhradkárskej osade Chrasť – Trenčín ✨Hľadáte miesto

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trenčín

43,499 € 2071 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj elegantný apartmán Malino Brdo, Hrabovo

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Hrabovská | 40 m²

Máme na predaj moderný, kompletne zariadený apartmán situovaný v jednej z najvyhľadávanejších r

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

144,500 € 3613 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

IBA U NÁS! 2 podľažný 4i rodinný dom s dvojgarážou,830m2 PB

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Sládkovičova 685 | 158 m²

Hľadáte pokojné bývanie obklopené zeleňou, no zároveň s výbornou dostupnosťou do mesta? Máme ho

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

374,900 € 2373 €/m²

NA PREDAJ! Dom s výhľadmi na Strážovské vrchy-Košecké Rovné

Reality Zliechov

Rodinný dom | . | 90 m²

Vidiecky rodinný dom na chalupu v pokojnom prostredí pri potoku s výhľadmi na hory v obci Košec

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zliechov

33,990 € 378 €/m²

NA PREDAJ! Novostavba na samote s nádherným výhľadom - Prusy

Reality Prusy

Chalupa, rekreačný domček | Pod lesom | 180 m²

Novostavba chaty v štýle pasívneho domu v prírode mimo dosahu civilizácie, len 500m od obce Pru

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Prusy

119,990 € 667 €/m²

IBA U NÁS! Štúdio v TOP lokalite Business Bay. DUBAJ, SAE

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

✨ EXKLUZÍVNA PRÍLEŽITOSŤ V SRDCI DUBAJA ✨ Objavte luxusné štúdio v ikonickej štvrti Business Ba

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

277,900 € 4710 €/m²

NA PREDAJ ŠPANIELSKO Luxusný apartmán v Rio Real - Marbella

Reality Španielsko

4 izbový byt | Španielsko

VIANEMA V ŠPANIELSKU 🌴 Luxusný apartmán s veľkou terasou v prestížnej lokalite Río Real – Marbe

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

689,999 € 5149 €/m²

IBA U NÁS! Výnimočný 4i rodinný dom s dvojgarážou 710m2, PB

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Sládkovičova 685 | 138 m²

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

334,900 € 2427 €/m²

IBA U NÁS! Novostavba 3i bytu v krásnom prostredí, 84m2, PB

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Sládkovičova 685 | 84 m²

🌿 Ticho, výhľad a priestor, ktorý si zamilujete – tento byt je už v predaji! ✨ Jedinečný 3 izb

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

204,900 € 2439 €/m²

IBA U NÁS! Pozemok na okraji obce Zbora - Dohňany, o. Púchov

Reality Dohňany

Orná pôda | . | 5,691 m²

Väčší pozemok na okraji obce Dohňany-Zbora, len 9km od okresného mesta Púchov. Hľadáte miesto,

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dohňany

24,999 € 4 €/m²

IBA U NÁS!Pozemok na stavbu chaty s výhľadom-Beluša,o.Púchov

Reality Beluša

Pozemok pre bytovú výstavbu | Hloža | 1,000 m²

Stavebný pozemok na rekreačnú chatu nad obcou Beluša končiaci v lese je pripravený na okamžitú

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Beluša

29,999 € 30 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Prestížny Apartmán projekt RIVERSIDE, DUBAJ, SAE

Reality Spojené Arabské Emiráty

2 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

✨ Exkluzívna ponuka – prémiový apartmán v Dubaji od developera DAMAC Predstavujeme vám výnimočn

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

318,900 € 3066 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj záhradná chatka so záhradou, 711 m2,Nemšová-Ľuborča

Reality Nemšová

Chalupa, rekreačný domček | Ľuborča | 92 m²

Hľadáte únik z mesta, kde si viete okamžite užívať pokoj a prírodu? Táto chatka vás chytí za s

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nemšová

132,900 € 1445 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 4-izbový RD,480m2,Horenická Hôrka

Reality Lednické Rovne

Rodinný dom | Púchovská | 120 m²

🏡 Dom s potenciálom, ktorý si prispôsobíte presne podľa seba! Ponúkame na predaj 4-izbový rodi

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lednické Rovne

258,900 € 2158 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Chalupa pod lesom s výhľadmi-Červený Kameň, Ilava

Reality Červený Kameň

Rodinný dom | Okraj obce | 1,243 m²

Ponúkame na predaj vidiecky rodinný dom aj na chalupu v tichej lokalite s vynimocnymi výhľadmi

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Červený Kameň

64,999 € 52 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj útulná chalupa v obci Lubina 958m2

Reality Lubina

Vidiecky dom | . | 150 m²

🌿 Útulná chalupa, vidiecky dom na polosamote pod Javorinou – Lubina, Podkozince (Miškech salaš)

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lubina

137,499 € 917 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Chata pri SKI Makov s nádhernými výhľadmi na predaj

Reality Makov

Chalupa, rekreačný domček | . | 83 m²

Rekreačná chata s nádhernými výhľadmi v horskej oblasti obce Makov, na hranici s Českou republi

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Makov

149,900 € 1806 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ ŠPANIELSKO Luxusná Vila 300m od pláže,Los Monteros

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

VIANEMA V ŠPANIELSKU 🌴 Luxusná vila len 300 m od pláže | Los Monteros, Marbella Predstavujeme v

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

4,499,999 € 9184 €/m²

NA PREDAJ ŠPANIELSKO - Luxusné byty pri mori, Marbella

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

VIANEMA V ŠPANIELSKU ☀️ Luxusné bývanie pri mori v Marbelle ZINNIA – San Pedro Alcántara | Costa

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

339,999 € 3400 €/m²