249 inzerátov v ponuke
1 izbový byt | Trenčianska Teplá | 40 m²
Pripravujeme na exkluzívny predaj pekný, slnečný, 1 izbový byt na prvom poschodí bytového domu
97,900 € 2448 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Lysá pod Makytou | 2,168 m²
952741 V obci Lysá pod Makytou predáme pozemok zaradený v územnom pláne na výstavbu rodinného d
24,950 € 12 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
[b]179406[/b] - Ponúkam na prenájom novostavbu 4-izbového, moderného rodinného domu, typ bungal
1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Hrachová | 45 m²
Číslo ponuky : 2675, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
189,900 € 4220 €/m²
3 izbový byt | Veča | 70 m²
Hľadáme ideálne bývanie pre konkrétneho klienta, ktorý už dnes čaká na svoju príležitosť. Do p
135 € 2 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
VAŠE REALITY - realitná kancelária v zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúka na prenájom 2 iz
550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 67 m²
ZNŹENÁ CENA !!!! Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE IBA U NÁS -na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravo
109,900 € 1640 €/m²
3 izbový byt | Podhorská | 70 m²
189820 - V blízkosti Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany v obci Banka na Podhorskej ulici p
173,900 € 2484 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 570 m²
190527 - Ideálne pre výstavbu 4 rodinných domov – investičná aj individuálna príležitosť Ponúk
65,000 € 114 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko
Investícia pri Jadrane: exkluzívny stavebný pozemok 1300 m² – Murvica, obec Poličnik [b]Cena s
93,000 € 72 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 509 m²
190334 - Len necelých 6km od kúpeľného mesta Piešťany, v obci Moravany nad Váhom, ponúkame na p
Cena dohodou
Garáž | 25 m²
Ponúkame na prenájom jednu z troch nových garáži (skladový priestor) na Vrbovskej ceste v Piešť
160 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | 20 m²
Pre nášho klienta hľadáme do prenájmu priestor s rozlohou približne 20 m² v lokalitách Bratisla
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 794 m²
Na predaj pozemok v centre mesta Bánovce nad Bebravou – 794 m² Ponúkame EXKLUZÍVNE IBA U NÁS -n
Cena dohodou
Pozemok pre bytovú výstavbu | Stupava | 13,804 m²
Číslo ponuky : 2633, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
Cena dohodou
Garáž | Dvojkrížna | 16 m²
Číslo ponuky : 2745, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk Realitná kancelária V
130 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | 1,139 m²
Číslo ponuky: 2664 Kontakt: 0911 455 711 E-mail: kasaj@vasereality.sk Realitná kancelária Vaše
30 €/m2 30 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 621 m²
Číslo ponuky: 2595 Kontakt: 0911 455 711 E-mail: kasaj@vasereality.sk Realitná kancelária Vaše
74 €/m2 74 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Ľanoviská | 11,941 m²
Číslo ponuky : 1338, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk
365,000 € 31 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Šaľa - Veča | 1,500 m²
Hľadáme pre konkrétneho klienta rodinný dom v lokalite Šaľa – Veča. Na stave domu nezáleží. P
Cena dohodou
1 izbový byt | 0 m²
Pre nášho klienta hľadáme do prenájmu priestor s rozlohou približne 50-70 m² v lokalitách Brati
800 €/mesiac
2 izbový byt | 52 m²
Ponúkame Vám na predaj - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS - 2 izbový byt - Bánovce nad Bebravou / CENTRUM /
98,000 € 1885 €/m²
3 izbový byt | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-izbový byt v Bratislave, v m.č. Nové Mesto, Kramáre, Karlova
250,000 €
Rodinný dom | 200 m²
Číslo ponuky : 189774 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk Naša realitná k
220,000 € 1100 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.