249 inzerátov v ponuke
3 izbový byt | 96 m²
Číslo ponuky : 2565 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereality
150,000 € 1563 €/m²
Komerčná zóna | 2,500 m²
Číslo ponuky : 190589 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereali
Cena dohodou
Záhrada | Ľ. Podjavorinskej | 691 m²
Číslo ponuky : 189981 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk Naša realitná k
32,500 € 47 €/m²
Orná pôda | 17,261 m²
Číslo ponuky : 937042 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereali
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | 42 m²
Ponúkame Vám na prenájom kanceláske prietory 42 m2 v Nitre na pešej zóne. Kancelária sa nachád
386 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 0 m²
Hľadáme zaujímavý 2 izbový byt v zaujímavej lokalite v Starom meste v Nitre. Stav bytu nerozhod
Cena dohodou
3 izbový byt | 0 m²
Súrne hľadáme na kúpu veľký 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, zariadený v Nitre. Lokali
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | 36 m²
Hľadáme 1 izbový byt na kúpu v Nitre. Lokalita nerozhoduje. Za každú ponuku vopred ďakujeme. V
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 561 m²
189662 - Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok č. 6 o výmere 561 m2 v tichej časti obce
72,369 € 129 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Západná | 537 m²
189807 - Predám stavebný pozemok o ploche 537m2 nachádzajúci sa len necelé 4km od kúpeľného mes
Cena dohodou
Rodinný dom | 184 m²
ZNÍŽENÁ NOVÁ CENA !!!!!! Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený dvojgeneračný samostatne s
184,900 € 1005 €/m²
Administratívny objekt | Vajanského 58 | 64 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v rôznych veľkostiach a cenových kategóriách. Všetky
684 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 3,659 m²
Realitná kancelária VAŠE REALITY s.r.o. ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok nachádzajúc
79,000 € 22 €/m²
Administratívny objekt | Hodžova | 13 m²
2520 - Ponúkame Vám ponúka na prenájom priestory schválené na služby nachádzajúce sa na vyvýšen
195 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Záhrada | 645 m²
VAŠE REALITY s.r.o. ponúkajú na predaj slnečný oplotený pozemok o výmere 645 m² v tichej a vyhľ
39,000 € 60 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Výtocká | 635 m²
2592 - Len 10 minút do kúpeľnej časti Piešťan, vám ponúkam na predaj rovinatý slnečný stavebný
79 €/m2 79 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 790 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obľúbenej lokalite Banka, na Moravanskej ulici, len pár m
250 €/m2 250 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | jozefov dvor | 638 m²
PLÁNUJETE STAVAŤ A NEMÁTE STAVEBNÝ POZEMOK? ALEBO CHCETE INVESTOVAŤ DO NAJISTEJŠEJ KOMODITY ? T
130 €/m2 130 €/m2
Objekt pre obchod | Ružová | 30 m²
Vo výbornej lokalite mesta Ilava, na ulici Ružová predáme zrekonštruovaný obchodný priestor o r
89,000 € 2967 €/m²
1 izbový byt | Centrum | 45 m²
Na sídlisku Centrum 1 ponúkame na prenájom veľmi pekný, jednoizbový byt s úžitkovou plochou 45
499 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Halalovka | 165 m²
VAŠE REALITY - realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa , ponúka na predaj veľký
370,000 € 2242 €/m²
Rekreačný pozemok | 407 m²
VAŠE REALITY - realitná kancelária - ponúkame Vám na predaj rekreačný pozemkok - záhradu v obci
19,900 € 49 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nimnica | 700 m²
189288 V peknej tichej lokalite obce predáme stavebný pozemok s krásnym výhľadom o rozlohe 700m
125 €/m2 125 €/m2
Orná pôda | 1,500 m²
180262 V katastri obce Ladce predáme slnečný rovinatý pozemok, široký 20 metrov s celkovou výme
9,800 € 7 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.