81 inzerátov v ponuke
Obchodné priestory | 44 m²
TUreality ponúka na predaj atraktívny objekt bývalej technickej budovy, ktorý v súčasnosti slúž
48,000 € 1091 €/m²
Garsónka | 27 m²
TUreality ponúka na predaj príjemnú a veľmi zachovalú garsónku s výmerou 27 m² v jednej z najob
85,000 € 3148 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný a prakticky riešený 3-izbový byt s výmerou 70 m² vrátane
126,000 € 1800 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 905 m²
TUreality ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok situovaný v pokojnej časti mesta Ilava, len
174,300 € 193 €/m²
Garáž | 17 m²
Tureality ponúka na predaj rohovú garáž na Kukučínovej ulici! Perfektne udržiavaná rohová gar
19,900 € 1171 €/m²
Rekreačný pozemok | 345 m²
Tureality ponúka na predaj krásnu, staranú záhradku na sídlisku SNP v záhradkárskej oblasti. Na
25,000 € 72 €/m²
Rekreačný pozemok | 1,272 m²
TUreality ponúka na predaj rekreačný stavebný pozemok v malebnej chatovej oblasti Horná Marikov
55,000 € 43 €/m²
2 izbový byt | 61 m²
TUreality ponúka na predaj 2,5-izbový byt – IDEÁLNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ aj štartovacie bývan
149,000 € 2443 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný a štýlovo zrekonštruovaný 3-izbový byt v jednej z najobľ
128,990 € 1897 €/m²
Garsónka | 28 m²
ŠTARTOVACIA GARSÓNKA S VEĽKÝM POTENCIÁLOM, POVAŽSKÁ BYSTRICA Tu reality ponúka na predaj pries
69,990 € 2500 €/m²
Garsónka | 27 m²
TUreality ponúka na predaj garsónku v pôvodnom stave, ideálnu na rekonštrukciu podľa vlastných
75,000 € 2778 €/m²
2 izbový byt | 68 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný a svetlom zaliaty 2-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej
148,990 € 2191 €/m²
3 izbový byt | 85 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný a slnečný byt nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávanej lo
Cena dohodou
2 izbový byt | 50 m²
Byty na Rastislavovej ulici v meste Púchov sa na trhu dlho neohrejú. Dôvod je jednoduchý – ide
138,000 € 2760 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 709 m²
Ponúkame na predaj pozemok o výmere 709 m² v obci Jasenica, približne 10 km od mesta Považská B
50,500 € 71 €/m²
Orná pôda | 2,214 m²
AK hľadáte miesto, kde si vychutnáte pokoj, prírodu a krásne výhľady, tak máme pre vás jedinečn
46,000 € 21 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
Predaný: 1-izbový byt na predaj v centre Považskej Bystrice na sídlisku Stred – lokalita, ktorá
95,000 € 2714 €/m²
Rodinný dom | 540 m²
Máme pre Vás rodinnýn dom v obci Brvnište, v obci ukrytej v malebnej Papradnianskej doline na ú
260,000 € 481 €/m²
Rodinný dom | 293 m²
Trojpodlažný rodinný dom v hrubej stavbe s úžitkovou plochou 293 m² na predaj v mestskej časti
205,000 € 700 €/m²
Rodinný dom | 4,844 m²
TUreality ponúka na predaj výnimočný 7-izbový rodinný dom v centre mesta Považská Bystrica, na
590,000 € 122 €/m²
Rodinný dom | 858 m²
Rodinný dom na rekonštrukciu – Hoština, pozemok 858 m² TUreality ponúka na predaj rodinný dom v
120,000 € 140 €/m²
Garáž | 20 m²
Ponúkame na predaj garáž o výmere 20 m² v Lednických Rovniach. Garáž je elektrifikovaná, čo zar
Cena dohodou
Garáž | 18 m²
Ponúkame na predaj garáž o výmere 18 m², nachádza sa v Považskej Bystrici, v mestskej časti Kol
20,730 € 1152 €/m²
Obchodné priestory | 133.21 m²
Ponúkame na prenájom obchodný, nebytový priestor situovaný v centre mesta Považská Bystrica - v
1,332 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.