TUreality s.r.o.

Považská Bystrica

Centrum 24 01701 512842

81 inzerátov v ponuke

Na predaj pozemok v obci Dolná Breznica – 2 196 m²

Reality Dolná Breznica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,196 m²

TUreality ponúka na predaj rovinatý pozemok o celkovej výmere 2 196 m², nachádzajúci sa v obci

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Breznica

60,000 € 27 €/m²

Pozemok pre Váš domov – pokojná lokalita, všetky siete, Pružina

Reality Pružina

Pozemok pre bytovú výstavbu | 532 m²

Miesto, kde môže vyrásť skutočný rodinný domov nezačína projektom ale správnym pozemkom. V po

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Pružina

77,000 € 145 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na predaj v Podvaží

TUreality ponúka na predaj pozemok - záhradu s výmerou 745 m2 v mestskej časti Považskej Bystri

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

15,000 € 20 €/m²

Administratívna budova v centre mesta

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | 1,200 m²

Lukratívna budova v centre mesta Považská Bystrica. Nachádza sa na ul. Štefánikova, ktorá je h

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na predaj Považská Bystrica

1,000,000 € 833 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Domov sociálnych služieb

Reality Domaniža

Obchodné priestory | 2,010 m²

Ponúkame na predaj bývalý kaštieľ v obci Domaniža s celkovou rozlohou pozemku 2010m2. Posledno

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na predaj Domaniža

695,000 € 358 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok v Nimnici

Reality Nimnica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 700 m²

TU Reality - Vám ponúka na predaj krásny slnečný stavebný pozemok s celkovou rozlohou 700m2 v s

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Nimnica

86,000 € 123 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVENÝ pozemok v obci Lednické Rovne- Hôrka 836m2

Reality Lednické Rovne

Pozemok pre bytovú výstavbu | 836 m²

Skôr ako si prezriete fotogalériu skopírujte si nasledujúci odkaz: youtube.com/watch?v=1PDnH-tH

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Lednické Rovne

74,000 € 89 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom s potenciálom v tichej časti obce Udiča

Reality Udiča

Rodinný dom | 106 m²

TUreality ponúka na predaj miesto kde nájdete pokoj, priestor a zároveň dobrú dostupnosť do mes

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Udiča

Cena dohodou

Rezervovaný_Pozemok na predaj - výmera 2735 m², Plevník-Drienové

Reality Plevník-Drienové

Pozemok pre rodinné domy | 2,735 m²

Rezervovaný_TUreality ponúka na predaj slnečný, rovinatý pozemok s výmerou 2735 m² vo vyhľadáva

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Plevník-Drienové

115,000 € 42 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodný priestor - TOP lokalita, centrum mesta Pov. Bystrica

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | 76.4 m²

TUreality ponúka na PRENÁJOM obchodný, nebytový priestor v Považskej Bystrici. Nachádza sa v ce

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

670 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

ATRAKTÍVNY REKREAČNÝ POZEMOK LAZY POD MAKYTOU, 7538 M2

Reality Lazy pod Makytou

Rekreačný pozemok | 7,538 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný, prevažne svahovitý rekreačný pozemok v katastri obce Lazy

Publikované: 14.12.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

15,000 € 2 €/m²

Stavebný pozemok - TRENČIANSKE TEPLICE

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre bytovú výstavbu | 75 m²

Veľký slnečný pozemok s celkovou rozlohou 10,576m2 v krásnej lokalite Trenčianske Teplice. Ak c

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Teplice

65 €/m2 65 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na výstavbu RD_1489 m²_Štiavnik

Reality Štiavnik

Pozemok pre rodinné domy | 1,489 m²

Pozemok na predaj v zastavanom území obce Štiavnik, ktorá sa nachádza v nádhernom prostredí Jav

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnik

63,000 € 42 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný pozemok s nádherným výhľadom, Milochov, Pov. Bystrica

Reality Považská Bystrica

Rekreačný pozemok | 2,659 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok v mestskej časti Považskej Bystrice – v Dolnom Milochove. Po

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

59 €/m2 59 €/m2

Stavebný pozemok 635 m² - Štiavnik, Bytča

Reality Štiavnik

Pozemok pre rodinné domy | 635 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok v obci Štiavnik, vzdialenej od mesta Bytča iba 12 km. Pozemo

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnik

33,000 € 52 €/m²

REZERVOVANÉ! Vaša oáza pokoja v srdci prírody – plne zariadená rodinná chata v Lazy pod Makytou – Tisové (video + 3D prehliadka)

Reality Lazy pod Makytou

Chalupa, rekreačný domček | 600 m²

EXKLUZÍVNE! Vaša oáza pokoja v srdci prírody – plne zariadená rodinná chata v Lazoch pod Makyto

Publikované: 28.01.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lazy pod Makytou

Cena na vyžiadanie

VÝRAZNÁ ZĽAVA & SUPER CENA! RODINNÝ DOM - CHALUPA, LAZY POD MAKYTOU, 1409 M2

Reality Lazy pod Makytou

Rodinný dom | 1,409 m²

Najskôr si pozrite video: https://www.youtube.com/watch?v=b32Fvg7c3gA ÚNIK Z MESTA, KTORÝ SI ZA

Publikované: 16.05.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lazy pod Makytou

94,000 € 96 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! CELOROČNÉ BÝVANIE! TROJPODLAŽNÁ MUROVANÁ CHATA BELUŠSKÉ SLATINY, OBECNÝ VODOVOD + PLYN, VIDEO + 3D PREHLIADKA, POZEMOK 919M2

Reality Beluša

Apartmán | 185 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si video s vizual

Publikované: 17.07.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Beluša

146,000 € 838 €/m²

Pozemok so starým domom Pov.Podhradie

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 394 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok so starým domom vo vyhľadávanej prímestskej časti mesta Považská

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

48,000 € 122 €/m²

4 izbový byt Banka

Reality Banka

4 izbový byt | 150 m²

TUreality ponúka veľké 4-izbové apartmány, len za cenu 1500 eur/m2!!! Apartmány o rozlohe 150

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banka

215,000 € 1500 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok Nimnica - 3119m2

Reality Nimnica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,119 m²

TU Reality - Vám ponúka na predaj veľký slnečný stavebný pozemok s celkovou rozlohou 3119m2 v s

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Nimnica

120 €/m2 120 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný Pozemok v centre

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 750 m²

Na predaj slnečný stavebný pozemok s celkovou rozlohou 762m2 v pod sídliskom Rozkvet, na ul. Sl

Publikované: 16.02.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

80,000 € 107 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Rodinný dom v obci Hvozdnica, okres Bytča

Reality Hvozdnica

Rodinný dom | 698 m²

Na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Hvozdnica, okres Bytča. K domu prislúcha mierne s

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Hvozdnica

98,566 € 141 €/m²

Investičné pozemky pre rodinné domy - Jasenica

Reality Jasenica

Pozemok pre rodinné domy | 1,611 m²

TUreality ponúka na predaj investičné POZEMKY s prístupovou cestou, geometricky zamerané, určen

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Jasenica

100,000 € 62 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka