81 inzerátov v ponuke
Záhradná chatka | 19 m²
TUreality ponúka na predaj peknú a starostlivo udržiavanú záhradku s chatou v obľúbenej lokalit
45,000 €/m2 2368 €/m2
Rodinný dom | 160 m²
Veľký rodinný dom, pokojná lokalita, príroda na dosah a dostatok priestoru pre viacčlennú rodin
160,000 € 1000 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
TU reality ponúka na predaj veľký dvojizbový byt. Tento byt v sebe spája tri najväčšie devízy p
128,000 € 2133 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
Tu reality ponúka na predaj útulný, slnečný 2 - izbový byt o výmere 50 m2 na sídlisku Rozkvet-u
120,000 € 2400 €/m²
3 izbový byt | 72 m²
TUreality ponúka na predaj krásny a kompletne moderne zrekonštruovaný 3 izbový byt na Lánskej v
155,000 € 2153 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
Exkluzívne Vám Ponúkame na predaj atraktívny investičný pozemok o výmere 2 362 m², nachádzajúci
33 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,362 m²
EXKLUZÍVNY POZEMOK V CENTRE POVAŽSKEJ BYSTRICE – S PROJEKTOM NA ADMINISTRATÍVNO-OBCHODNÉ CENTRU
300 €/m2 300 €/m2
Iný poľnohosp. pozemok | 2,305 m²
Slnečný pozemok s celkovou rozlohou 2305m2 v obci Prečin v časti Lúky, pri Považskej Bystrici.
17,000 € 7 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,547 m²
TU Reality - Vám ponúka na predaj Veľký pozemok s celkovou rozlohou 3547m2 v obci Horná Maríkov
17,000 € 5 €/m²
Rekreačný pozemok | 594 m²
Na predaj pozemok v záhradkárskej lokalite Skala v Púchove, len pár minút od centra mesta. Vid
36,200 € 61 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 382 m²
Pozemok v zastavanom území obce Prosné - vhodný na výstavbu menšieho rodinného domu. Na pozemku
Cena dohodou
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
Hľadáte ideálne miesto, kde by ste mohli postaviť svoj vlastný dom, štýlový zrub, moderný chale
Cena dohodou
3 izbový byt | 70.72 m²
Spoločnosť TUreality ponúka na predaj krásny a útulný 3-izbový byt v tichej lokalite Považskej
185,000 € 2616 €/m²
3 izbový byt | 74 m²
Praktickosť a rodinná pohoda v ideálnej rovnováhe – ponúkame na predaj 3-izbový byt v obľúbenej
135,000 € 1824 €/m²
3 izbový byt | 61 m²
AK HĽADÁTE BYT S VÝBORNOU LOKALITOU, nízkymi nákladmi, vlastným kúrením a obrovským potenciálom
177,000 € 2902 €/m²
4 izbový byt | 192 m²
TUreality ponúka nádherný 4-izbový byt o výmere 92 m² v modernej novostavbe v obci Dolná Brezni
199,999 € 1042 €/m²
Orná pôda | 0 m²
TUreailty pripravuje do ponuky investičné pozemky v katastrálnom území obce Klobušice - časť Il
Cena dohodou
2 izbový byt | 66 m²
TUreality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj veľký 2 izbový byt v pôvodnom stave s celkovo
120,000 € 1818 €/m²
3 izbový byt | 83 m²
TUreality ponúka výnimočný 3-izbový byt situovaný priamo v centre mesta Považská Bystrica - ide
164,000 € 1976 €/m²
3 izbový byt | 81 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt situovaný priamo v centre mesta s balkónom. Byt prešiel
157,000 € 1938 €/m²
Rekreačný pozemok | 0 m²
TUreality ponúka na predaj krásne slnečné pozemky v katastrálnom území Beluša-Hloža. Nachádzajú
Cena na vyžiadanie
4 izbový byt | 91 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v Považskej Bystrici V tichej a vyhľadávan
171,000 € 1879 €/m²
3 izbový byt | 83 m²
TUreality ponúka na výmenu 3-izbový byt za 1-izbový byt v rámci Považskej Bystrice (dohoda možn
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | 14,000 m²
TUreality pripravuje do ponuky skutočne výnimočnú investičnú príležitosť, aká sa na trhu objavu
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.