98 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | Kúpeľná | 123 m²
TRNAVA REALITY – Offers for rent a stunning brand new spacious 4-room family house (123 m²) in
2,500 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 318 m²
TRNAVA REALITY – ponúka na predaj veľký 7 izbový rodinný dom 318 m2 v obci Šintava s dvojgarážo
Cena dohodou
Rodinný dom | Hody | 110 m²
TRNAVA REALITY Vám ponúka na predaj komfortné novostavby 4 izbových rodinných domov typu bungal
215,000 € 1955 €/m²
Rodinný dom | družstevná | 120 m²
254,900 € 2124 €/m²
Priestor pre sklad | Košútska | 54.5 m²
TRNAVA REALITY - ponúka na predaj dva nebytové priestory nachádzajúce sa v modernom bytovom dom
55,000 € 1009 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vajanského | 25 m²
Priestor na prenájom sa nachádza v najužšom mieste mesta Trnava priamo v centre na Vajanského u
250 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 114.5 m²
TRNAVA REALITY ponúka EXKLUZÍVNE V PREDAJI novostavbu rodinného domu v obci Šurianky ide o muro
248,890 € 2174 €/m²
Priemyselná zóna | Zlievarenská | 6,000 m²
Trnava Reality ponúka na predaj rozsiahle spevnené plochy vhodné na parkovanie, logistiku alebo
1,600,000 € 267 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 185 m²
TRNAVA REALITY ponúka EXKLUZÍVNE V PREDAJI novostavby rodinných domov v obci Boleráz 5-IZBOVÝ
429,000 € 2319 €/m²
Rodinný dom | Piešťanská cesta | 100 m²
TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám ponúka na predaj útulný 4 – izbový rodinný dom so zimnou záhradou v
229,000 € 2290 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Sladovnícka | 52 m²
TRNAVA REALITY s.r.o. Vám ponúka na prenájom dvojkanceláriu o výmere 52 m2 v budove na križovat
427 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 185 m²
429,000 € 2319 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 158 m²
TRNAVA REALITY ponúka EXKLUZÍVNE V PREDAJI novostavby rodinných domov v obci Boleráz Ponúkame
379,000 € 2399 €/m²
2 izbový byt | Topoľová | 62 m²
Chcete bývať v centre a zároveň si užívať pokoj a prírodu ? Ak áno je tu projekt Topoľová Avenu
159,000 € 2565 €/m²
Priemyselná zóna | Ulica Zavarská | 85,726 m²
Ponúkame na predaj rozsiahly priemyselný pozemok s výmerou 85 726 m² a prístupovou cestou o roz
90 €/m2 90 €/m2
Rodinný dom | 192 m²
Video: https://www.youtube.com/shorts/38v1KVjd0ro TRNAVA REALITY s.r.o. ponúka na predaj 2 v
284,000 € 1505 €/m²
Rodinný dom | Veľké Kostoľany | 107 m²
TRNAVA REALITY s.r.o. Vám ponúka novostavbu 4 – izbového rodinného domu s plochou strechou, nac
245,000 € 2290 €/m²
Rodinný dom | Pác | 1 m²
Na predaj rodinný dom v pokojnej obci Cífer, časť Pác Hľadáte miesto, kde by ste si mohli vytv
184,000 € 184000 €/m²
Obchodné priestory | Ulica B. S. Timravy | 89.1 m²
TRNAVA REALITY - ponúka na predaj nebytové priestory v rezidenčnom bytovom dome s názvom REZIDE
274,000 € 3075 €/m²
Prevádzkový areál | 1. Mája | 1,421 m²
TRNAVA REALITY EXKLUZÍVNE - ponúka na predaj priemyselný areál s administratívnou budovou, rodi
459,000 € 323 €/m²
Obchodné priestory | Coburgova ulica | 150 m²
Ponúkame na odstúpenie plne funkčnú a oficiálne skolaudovanú autoumyváreň, nachádzajúcu sa v n
20,000 € 133 €/m²
4 izbový byt | Kukučínova | 120 m²
Napredaj výnimočný, priestranný 4-izbový byt v centre mesta Sereď, na Kukučínovej ulici. Táto
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 192 m²
284,000 € 1479 €/m²
3 izbový byt | Píniová | 82 m²
TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám ponúka na predaj priestranný 3 – izbový byt s balkónom, kobkou a par
239,990 € 2927 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.