TRNAVA REALITY

TRNAVA REALITY

Kapitulská 20 Trnava Slovensko

98 inzerátov v ponuke

ZELENYDVORTRNAVA.SK - NOVÝ PROJEKT NA ŠPAČINSKEJ

Reality Trnava

4 izbový byt | Špačinská cesta | 91 m²

TRNAVA REALITY spúšťa predpredaj v REZIDENČNOM BYTOVOM DOME s názvom ZELENÝ DVOR blízko centra

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

305,000 € 3352 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZELENYDVORTRNAVA.SK - NOVÝ PROJEKT NA ŠPAČINSKEJ

Reality Trnava

3 izbový byt | Špačinská cesta | 91 m²

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

255,000 € 2802 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

rezidenciatimravy.sk - predaj bytov v blízkom centre mesta pri CITY ARÉNE

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica B. S. Timravy | 42.7 m²

TRNAVA REALITY spúšťa predaj v rezidenčnom bytovom dome s názvom REZIDENCIA TIMRAVY blízko cent

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

172,000 € 3507 €/m²

MODRANKA LUXUSNÁ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU V TICHEJ ČASTI

Reality Trnava

Rodinný dom | Topoľová | 136.41 m²

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj modernú novostavbu 4 – izbového rodinnéh

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Trnava

550,000 € 4032 €/m²

Púpavy Pri Aleji 2-izbový byt v ŠTANDARDE v novostavbe s dvoma balkónmi

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 68.21 m²

TRNAVA REALITY ponúka EXKLUZÍVNE na predaj moderný 2-izbový byt v ŠTANDARDE umiestnený na najvy

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

225,000 € 3299 €/m²

TRNAVA REALITY - moderný prízemný 4 – izbový rodinný dom vo Veľkých Kostoľanoch

Reality Piešťany

Rodinný dom | Veľké Kostoľany | 107 m²

TRNAVA REALITY s.r.o. Vám ponúka novostavbu 4 – izbového rodinného domu s plochou strechou, nac

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Piešťany

245,000 € 2290 €/m²

Priemyselný areál s administratívnou budovou, rodinným domom a veľkým pozemkom 4267m2, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Prevádzkový areál | 1. Mája | 1,421 m²

TRNAVA REALITY EXKLUZÍVNE - ponúka na predaj priemyselný areál s administratívnou budovou, rodi

Publikované: 09.12.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Hurbanovo

459,000 € 323 €/m²

TRNAVA REALITY - orná pôda 13627m2, 78m šírka,1 parcela, 1 majiteľ

Reality Hájske

Orná pôda | Hájske | 13,617 m²

TRNAVA REALITY - ponúka na predaj ornú pôdu o rozlohe 13627 m2 v obci Hájske v blízkosti družst

Publikované: 06.10.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Hájske

30,000 € 2 €/m²

REZERVOVANÉ! Trojizbový byt, komptletná rekonštrukcia, 68 m2, Trnava, ul. Okružná

Reality Trnava

3 izbový byt | Okružná ulica | 68 m²

REZERVOVANÉ! TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám výhradne ponúka na predaj 3-izbový byt typu bauring po

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

207,000 € 3044 €/m²

Priestranný stavebný pozemok o výmere 1685 m2 so starým domom, Boleráz

Reality Boleráz

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,685 m²

Video obhliadka s vizualizáciou: https://youtu.be/dqOLoliZFHU TRNAVA REALITY ponúka na predaj

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Boleráz

135,000 € 80 €/m²

Starší rodinný dom s krásnym pozemkom o výmere 1685 m2, Boleráz

Reality Boleráz

Rodinný dom | Nezadaná | 711 m²

Video obhliadka s vizualizáciou: https://youtu.be/dqOLoliZFHU TRNAVA REALITY v exkluzívnom zas

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Boleráz

135,000 € 190 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s balkónom, parkovacím miestom a kobkou – 43 m²

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Koniarekova | 42 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa na 2. nadzemnom podl

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

162,000 € 3857 €/m²

REZERVOVANÉ - štvorizbový byt, čiastočná rekonštrukcia, 84 m2, Trnava, ul. Vladimíra Clementisa

Reality Trnava

4 izbový byt | Ulica Vladimíra Clementisa | 84 m²

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám výhradne ponúka na predaj 4-izbový byt typu bauring po čiastočnej re

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

225,000 € 2679 €/m²

GreenTirna.sk = PREDAJ BYTOV V REZIDENČNOM BÝVANÍ V TRNAVE

Reality Trnava

3 izbový byt | Zelenečská ulica | 96 m²

TRNAVA REALITY ponúka predaj v REZIDENČNOM BYTOVOM DOME s názvom GREENTIRNA blízko centra na Ze

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

250,000 € 1354 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TRNAVA REALITY - orná pôda Horná Krupá

Reality Horná Krupá

Orná pôda | Horná Krupá | 7,028 m²

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám ponúka na predaj ornú pôdu v katastrálnom území Horná Krupá POPIS:

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Horná Krupá

15,000 € 2 €/m²

ibvboleraz.sk - TYP B - DOM V ŠTANDARDE

Reality Trnava

Rodinný dom | Boleráz | 110 m²

TRNAVA REALITY ponúka EXKLUZÍVNE V PREDAJI novostavby rodinných domov v obci Boleráz Ponúkame

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Trnava

299,000 € 2364 €/m²

GreenTirna.sk = PREDAJ BYTOV V REZIDENČNOM BÝVANÍ V TRNAVE aj s predzáhradkam

Reality Trnava

2 izbový byt | Zelenečská ulica | 45 m²

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

185,000 € 4111 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZELENYDVORTRNAVA.SK - NOVÝ PROJEKT NA ŠPAČINSKEJ

Reality Trnava

2 izbový byt | Špačinská cesta | 59 m²

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

205,000 € 3475 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

rezidenciatimravy.sk - predaj bytov v blízkom centre meata pri CITY ARÉNE

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica B. S. Timravy | 48.19 m²

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

184,000 € 3818 €/m²

ibvboleraz.sk - TYP D - novostavby rodinných domov v obci Boleráz

Reality Boleráz

Rodinný dom | Boleráz | 115 m²

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Boleráz

270,000 € 2250 €/m²

GreenTirna.sk = PREDAJ BYTOV V REZIDENČNOM BÝVANÍ V TRNAVE

Reality Trnava

2 izbový byt | Zelenečská ulica | 59.34 m²

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

195,000 € 2286 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ibvboleraz.sk - TYP B - DOM V ŠTANDARDE

Reality Boleráz

Rodinný dom | Boleráz | 110 m²

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Boleráz

299,000 € 2364 €/m²

TRNAVA REALITY - orná pôda Horná Krupá

Reality Trnava

Orná pôda | Horná Krupá | 7,028 m²

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

15,000 € 2 €/m²

Reality Trnava

Rodinný dom | Boleráz | 115 m²

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Trnava