TRNAVA REALITY

TRNAVA REALITY

Kapitulská 20 Trnava Slovensko

98 inzerátov v ponuke

Novostavba 4 izb. rodinného domu, pozemok 655 m2, Hrubý Šúr, okr. Senec

Reality Hrubý Šúr

Rodinný dom | Nezadaná | 107 m²

TRNAVA REALITY ponúka na predaj novostavbu 4 izbového tehlového rodinného domu, ktorý je situov

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hrubý Šúr

395,000 € 3692 €/m²

TRNAVA REALITY – na prenájom garáž, 18 m2, Trnava, ul. Vladimíra Clementisa

Reality Trnava

Garáž | Ulica Vladimíra Clementisa | 18 m²

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám ponúka na prenájom garáž v garážovom dome na ulici Vladimíra Clement

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

150 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

MALINAFELBANKA.SK ponúka na predaj moderné bývanie v pokojnej časti Trnavy od investora MALINA pod názvom FELBANKA SPÚŠŤAME PREDAJ PRVEJ ETAPY

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 38.5 m²

TRNAVA REALITY ponúka na predaj moderné bývanie v pokojnej časti Trnavy od investora MALINA pod

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

250,000 € 6494 €/m²

MALINAFELBANKA.SK = PREDPREDAJ BYTOV V REZIDENČNOM BÝVANÍ V TRNAVE (aj s predzáhradkami)

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 57 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

230,000 € 4035 €/m²

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 72 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

250,000 € 3472 €/m²

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 56.5 m²

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

230,000 € 4071 €/m²

Reality Trnava

4 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 69.5 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

265,000 € 3813 €/m²

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 63 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

230,000 € 3651 €/m²

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 38 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

170,000 € 4474 €/m²

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 34 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

160,000 € 4706 €/m²

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 43 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

190,000 € 4419 €/m²

NA PREDAJ MENŠIA HALA + PLOCHA V TRNAVE!!!!!

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Zlievarenská | 1,100 m²

Trnava Reality ponúka na predaj menšiu halu s priľahlou plochou, vhodnú pre: - sklad - servis

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

300,000 € 273 €/m²

Stavebný pozemok o výmere 973 m2 ihneď pri vodnej nádrži v obci Suchá nad Parnou

Reality Suchá nad Parnou

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 973 m²

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám ponúka na predaj krásny slnečný stavebný pozemok o výmere spolu 973

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Suchá nad Parnou

135,000 € 139 €/m²

NA PREDAJ PRIEMYSELNO-SKLADOVÝ AREÁL V TRNAVE!!!

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Zlievarenská | 27,200 m²

Trnava Reality ponúka na predaj komplexný objekt s administratívou, skladmi a pozemkami o rozlo

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

Info v RK

ibvboleraz.sk - TYP F - novostavby rodinných domov v obci Boleráz

Reality Trnava

Rodinný dom | 158 m²

TRNAVA REALITY ponúka EXKLUZÍVNE V PREDAJI novostavby rodinných domov v obci Boleráz Ponúkame

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Trnava

379,000 € 2399 €/m²

TRNAVA REALITY – kancelária alebo obchodné priestory na prenájom, 90 m2, Trnava - širšie centrum

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Hospodárska | 90 m²

TRNAVA REALITY s.r.o. Vám ponúka na prenájom obchodné priestory alebo kanceláriu na ulici Hospo

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

580 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

ZELENECSKA.SK - NOVÝ PROJEKT NA ZELENEČSKEJ

Reality Trnava

2 izbový byt | Zelenečská ulica | 55 m²

TRNAVA REALITY ponúka na predaj novostavbu 2-izbového bytu v novom REZIDENČNOM BYTOVOM DOME s n

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trnava

185,000 € 3364 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MODRANKA LUXUSNÁ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU V TICHEJ ČASTI

Reality Trnava

Rodinný dom | Topoľová | 136.41 m²

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj modernú novostavbu 4 – izbového rodinnéh

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Trnava

428,000 € 3138 €/m²

TRNAVA REALITY - moderný prízemný 4 – izbový rodinný dom vo Veľkých Kostoľanoch

Reality Veľké Kostoľany

Rodinný dom | Veľké Kostoľany | 107 m²

TRNAVA REALITY s.r.o. Vám ponúka novostavbu 4 – izbového rodinného domu s plochou strechou, nac

Publikované: 19.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Veľké Kostoľany

245,000 € 2290 €/m²

Veľký moderný 7 izbový rodinný dom s dvojgarážou, krytou terasou a bazénom, Šintava

Reality Sereď

Rodinný dom | Sered | 318 m²

TRNAVA REALITY – ponúka na predaj veľký 7 izbový rodinný dom 318 m2 v obci Šintava s dvojgarážo

Publikované: 27.12.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Sereď

Cena dohodou

Reality Trnava

Rodinný dom | 318 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený domy a vily Trnava. Plocha: úžitková 318m2, zastava

Publikované: 29.12.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Trnava

Cena dohodou

Veľký moderný 7 izbový rodinný dom s dvojgarážou, krytou terasou a bazénom

Reality Šintava

Rodinný dom | 318 m²

Publikované: 20.12.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Šintava

Cena dohodou

Ovocné Sady – 2,5 izb. bytu s balkónom, kobkou a garážovým státím

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ivanská cesta | 55.15 m²

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám ponúka na predaj zariadený 2,5 – izbový byt s balkónom, kobkou a gar

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,000 € 14 €/m²

TRNAVA REALITY EXKLUZÍVNE - pozemok pre 2 rodinné domy 2128 m2, obec Hájske

Reality Hájske

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,128 m²

TRNAVA REALITY - ponúka na predaj pozemok pre 2 rodinné domy v obci Hájske s návrhom územného p