98 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | Nezadaná | 107 m²
TRNAVA REALITY ponúka na predaj novostavbu 4 izbového tehlového rodinného domu, ktorý je situov
395,000 € 3692 €/m²
Garáž | Ulica Vladimíra Clementisa | 18 m²
TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám ponúka na prenájom garáž v garážovom dome na ulici Vladimíra Clement
150 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 38.5 m²
TRNAVA REALITY ponúka na predaj moderné bývanie v pokojnej časti Trnavy od investora MALINA pod
250,000 € 6494 €/m²
3 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 57 m²
230,000 € 4035 €/m²
3 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 72 m²
250,000 € 3472 €/m²
3 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 56.5 m²
230,000 € 4071 €/m²
4 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 69.5 m²
265,000 € 3813 €/m²
3 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 63 m²
230,000 € 3651 €/m²
1 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 38 m²
170,000 € 4474 €/m²
1 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 34 m²
160,000 € 4706 €/m²
2 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 43 m²
190,000 € 4419 €/m²
Priemyselná zóna | Zlievarenská | 1,100 m²
Trnava Reality ponúka na predaj menšiu halu s priľahlou plochou, vhodnú pre: - sklad - servis
300,000 € 273 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 973 m²
TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám ponúka na predaj krásny slnečný stavebný pozemok o výmere spolu 973
135,000 € 139 €/m²
Priemyselná zóna | Zlievarenská | 27,200 m²
Trnava Reality ponúka na predaj komplexný objekt s administratívou, skladmi a pozemkami o rozlo
Info v RK
Rodinný dom | 158 m²
TRNAVA REALITY ponúka EXKLUZÍVNE V PREDAJI novostavby rodinných domov v obci Boleráz Ponúkame
379,000 € 2399 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Hospodárska | 90 m²
TRNAVA REALITY s.r.o. Vám ponúka na prenájom obchodné priestory alebo kanceláriu na ulici Hospo
580 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Zelenečská ulica | 55 m²
TRNAVA REALITY ponúka na predaj novostavbu 2-izbového bytu v novom REZIDENČNOM BYTOVOM DOME s n
185,000 € 3364 €/m²
Rodinný dom | Topoľová | 136.41 m²
TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj modernú novostavbu 4 – izbového rodinnéh
428,000 € 3138 €/m²
Rodinný dom | Veľké Kostoľany | 107 m²
TRNAVA REALITY s.r.o. Vám ponúka novostavbu 4 – izbového rodinného domu s plochou strechou, nac
245,000 € 2290 €/m²
Rodinný dom | Sered | 318 m²
TRNAVA REALITY – ponúka na predaj veľký 7 izbový rodinný dom 318 m2 v obci Šintava s dvojgarážo
Cena dohodou
Rodinný dom | 318 m²
Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený domy a vily Trnava. Plocha: úžitková 318m2, zastava
Cena dohodou
Rodinný dom | 318 m²
Cena dohodou
3 izbový byt | Ivanská cesta | 55.15 m²
TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám ponúka na predaj zariadený 2,5 – izbový byt s balkónom, kobkou a gar
245,000 € 14 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,128 m²
TRNAVA REALITY - ponúka na predaj pozemok pre 2 rodinné domy v obci Hájske s návrhom územného p
34,680 € 16 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.