61 inzerátov v ponuke
3 izbový byt | 79 m²
NOVINKA 2025 !!! 3 izbový byt 79 m2 na Klokočine s lódžiou Nová kuchynká linka na mieru so vst
182,000 € 2304 €/m²
3 izbový byt | Ďumbierska | 74 m²
Na predaj nanovo prerobený 3 izbový byt 74 m2 s balkónom na Chrenovej ulici . Byt je po komplet
195,000 € 2635 €/m²
1 izbový byt | Trieda Andreja Hlinku | 33 m²
Na predaj 1 izbový byt s dvomi balkónmi na chrenovej . Byt je po čiastočnej rekonštrukcii . via
123,000 € 3727 €/m²
2 izbový byt | Nezábudková | 70 m²
VEĽKÝ 2-IZBOVÝ BYT 70 m² S BALKÓNOM – NEZÁBUDKOVÁ ULICA, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA Hľadáte pries
133,000 € 1900 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Na predaj 5-izbový rodinný dom s garážou v tichej časti Šale – smer Vlčany Ponúkame na predaj
235,000 € 940 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom so sedlovou strechou v obci Ivanka p
155,000 € 1550 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
Na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s výmerou 55 m² v tehlovej bytovke vo vyhľadáv
107,000 € 1945 €/m²
2 izbový byt | Štefánikova trieda | 66 m²
Na predaj: Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v centre Nitry – Štefánikova ulica, 66 m² Po
173,000 € 2621 €/m²
2 izbový byt | Mederčská ul. | 53 m²
Na predaj: 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Komárno, Mederčská ulica Ponúkame na pred
109,000 € 2057 €/m²
1 izbový byt | S. H. Vajanského | 38 m²
PREDANÝ !!! Tento byt je už predaný. Aktuálne však pre vás pripravujeme do ponuky ďalšie 1-i
79,900 € 2103 €/m²
1 izbový byt | T. G. Masaryka | 38 m²
77,900 € 2050 €/m²
3 izbový byt | Gogoľova | 0 m²
Hladám na kúpu 1-2-3 alebo 4 izbový byt v pôvodnom stave v Nových Zámkoch Na lokalite nezáleží
Cena dohodou
3 izbový byt | Nábrežná | 84 m²
2026 !!! Kompletne prerobené 3 izbové byty od 74 po 85 m2 Na predaj máme : - 3 izbový byt na n
140,000 € 1429 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.