TOP LACNÉ BYTY.sk s.r.o.

TOP LACNÉ BYTY.sk s.r.o.

SNP 3994/50 94063 Nové Zámky Slovensko
Zaoberáme sa predajom bytov a domov
Poviete nám Vašu predstavu – my sa Vám prispôsobíme
Všetky potrebné náležitosti vybavíme za Vás
Garantujeme Vám vždy najvýhodnejšiu cenu!
Prečítať viac

TOP LACNÉ BYTY.sk s.r.o.

TOP LACNÉ BYTY.sk s.r.o. (2  inzeráty)

SNP 94063 Nové Zámky Slovensko

61 inzerátov v ponuke

NOVINKA !!! Tehlový 2 izbový byt v centre Nitry 500 metrov od Mlyny Nitra na Vajanskeho ulici .

Reality Nitra

2 izbový byt | Vajanského | 55 m²

Na predaj štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Nitra, Vajanského ulica Ponúkame

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,900 € 3271 €/m²

Na predaj 1 izbový byt s balkónom na Novomeského ulici s balkónom 38 m2

Reality Nitra

1 izbový byt | Novomeského | 38 m²

Na predaj 1 izbový byt s balkónom na Novomeského ulici . Byt má balkón , plastové okná , jadro

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Nitra

128,000 € 3368 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s balkónom – Lastovičia ulica, Nové Zámky (blízko centra)

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Lastovičia | 68 m²

3-izbový byt s balkónom – Lastovičia ulica, Nové Zámky (blízko centra) Hľadáte ideálne bývanie

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

118,990 € 1750 €/m²

4 izbový byt s balkónom 84 m2 v lokalite sídlisko JUH

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | 84 m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM – SÍDLISKO JUH Hľadáte väčší byt pre rodinu v dobrej lokal

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

137,000 € 1631 €/m²

Na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Dulovce na pozemku o výmere 680 m²

Reality Dulovce

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Dulovce na pozemku o výmere 680 m². Dom je zateplený (10

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Dulovce

84,990 € 850 €/m²

Na predaj veľký 3-izbový byt s výmerou 84 m² v centre mesta.

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 84 m²

Na predaj veľký 3-izbový byt s výmerou 84 m² v centre mesta. Byt sa nachádza v zateplenom bytov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

128,000 € 1524 €/m²

Na predaj 3-izbový tehlový rodinný dom s veľkým pozemkom – Dubník

Reality Dubník

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Na predaj 3-izbový tehlový rodinný dom s veľkým pozemkom – Dubník Ponúkame na predaj 3-izbový r

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Dubník

33,000 € 330 €/m²

Na predaj 1-izbový byt s balkónom v Šali – ideálna investícia alebo štartovacie bývanie

Reality Šaľa

1 izbový byt | 38 m²

Na predaj 1-izbový byt s balkónom v Šali – ideálna investícia alebo štartovacie bývanie Ponúka

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Šaľa

85,000 € 2237 €/m²

Na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Komárno, Mestianska ulica

Reality Komárno

3 izbový byt | Meštianska ul. | 75 m²

Na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Komárno, Mestianska ulica Ponúkame na pre

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 14.03.2026
Byty na predaj Komárno

145,000 € 1933 €/m²

Na predaj garsónka po kompletnej rekonštrukcii na Ďumbierskej ulici.

Reality Nitra

Garsónka | Ďumbierska | 20 m²

REZERVOVANÉ !!! EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Na predaj garsónka po kompletnej rekonštrukcii na Ď

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Nitra

109,000 € 5450 €/m²

Na predaj 3 izbový byt 74 m2 na ulici Hollého v Šali

Reality Šaľa

3 izbový byt | Hollého | 74 m²

Na predaj 3 izbový byt 74 m2 na ulici Hollého v Šali s balkónom . Byt je zväčša v pôvodnom stav

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Šaľa

113,000 € 1527 €/m²

NOVINKA 1 izbový byt na Triede Andreja HLinku CHRENOVÁ

Reality Nitra

1 izbový byt | Trieda Andreja Hlinku | 38 m²

NOVINKA !!! Na predaj 1 izbový byt na Triede Andreja HLinku 38 m2 CHRENOVÁ . Byt má plastové ok

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Nitra

134,000 € 3526 €/m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Veľký 3 izbový byt 84 m2 po kompletnej prerábke blízko autobusovej stanice a centra mesta .

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 84 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Veľký 3 izbový byt 84 m2 po kompletnej prerábke blízko autobusovej sta

Publikované: 24.10.2022 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Nové Zámky

139,000 € 1429 €/m²

NOVINKA 2025 !!! Veľký 3 izbový byt 84 m2 blízko centra a autobusovej stanice s veľkým balkónom

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Ľ. Štúra | 84 m²

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Nové Zámky

139,000 € 1583 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA !!! Na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Bešeňov s 11 árovou záhradou

Reality Bešeňov

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

ZNÍŽENÁ CENA !!! Na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Bešeňov (okres Nové Zámky) Ponúkam na

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Bešeňov

47,999 € 400 €/m²

Nanovo prerobený 1 izbový byt na Petzwalovej 48 m2 s parametrami 2 izbového bytu .

Reality Nitra

1 izbový byt | Petzwalova | 48 m²

Na predaj 1 izbový byt s parametrami 2 izbového bytu 48 m2 na Petzwalovej ulici . Byt sa akurát

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Nitra

143,000 € 2979 €/m²

Hladám na kúpu 1-2-3 alebo 4 izbový byt v pôvodnom stave v Nitre

Reality Nitra

3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

Hladám na kúpu 1-2-3 alebo 4 izbový byt v pôvodnom stave v Nitre . Platba v hotovosti . Na lo

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – DOM ZA CENU BYTU! Ivanka pri Nitre

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | 150 m²

NA PREDAJ: 4-izbový rodinný dom v Ivanke pri Nitre – ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných p

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

115,000 € 767 €/m²

Ponúkam na prenájom 3-izbový byt v Nových Zámkoch na sídlisku Juh, ideálny pre pokojné bývanie.

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 63 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt nachádzajúci sa priamo v centre mesta

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | Letomostie | 84 m²

Na predaj 4-izbový byt v centre mesta – 84 m², balkón, špajza, komora Ponúkame na predaj priest

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Nové Zámky

124,000 € 1476 €/m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY – 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V IVANKE PRI NITRE

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | 200 m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY – 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V IVANKE PRI NITRE Už čoskoro zaradíme do ponu

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

155,000 € 775 €/m²

Na predaj 1-izbový byt s balkónom na Novomeského ulici v Šali. Byt s výmerou 38 m²

Reality Šaľa

1 izbový byt | L. Novomeského | 38 m²

Na predaj 1-izbový byt s balkónom na Novomeského ulici v Šali. Byt s výmerou 38 m² je po starše

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šaľa

93,000 € 2447 €/m²

NOVINKA 2025 február !!! 3 izbový byt 80 m2 na na sídlisku JUH s lódžiou

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | T. Vansovej | 80 m²

NOVINKA 2025 február !!!! 3 izbový byt 80 m2 na sídlisku JUH s lódžiou Nová kuchynká linka na m

Publikované: 07.12.2024 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Nové Zámky

141,000 € 1763 €/m²

Chata za super cenu v Štúrove v tichej záhradkárskej oblasti

Reality Štúrovo

Chata, drevenica, zrub | Kamenická cesta | 25 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Predám chatu v Štúrove – s výhľadom na baziliku a studňou hlbokou ako

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Štúrovo

17,000 € 680 €/m²