Romantické Chalupy, s.r.o.

Romantické Chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 84102 Bratislava Slovensko
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o. (773  inzerátov)

Nejedlého 67 841 02 Bratislava

773 inzerátov v ponuke

Domček so slnečnou verandou len pár krokov od Váhu v obci Neded – ideálna chalupa na víkendy

Reality Neded

Rodinný dom | 80 m²

Túžite po mieste, kde si oddýchnete od ruchu mesta, nadýchnete sa čerstvého vzduchu a ráno si v

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Neded

68,000 € 850 €/m²

člen NARKS

Pozemky priamo na brehu jazera Krpáčovo- Nízke Tatry

Reality Horná Lehota

Rekreačný pozemok | 500 m²

Hľadáte pozemok pod rekreačnú chatu v čarovnom prostredí hôr na brehu jazera? V zastúpení majit

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horná Lehota

220 € 0 €/m²

člen NARKS

Storočná gángová vidiecka chalupa v malebnej obci Nová Vieska

Reality Nová Vieska

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Hľadáte pôvodnú chalupu na víkendové využitie v južnej časti Slovenska, kde to ešte dýcha dedin

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nová Vieska

29,990 € 428 €/m²

člen NARKS

Pôvodný vidiecky dom v kľudnej časti podunajskej obci Moča

Reality Moča

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Pôvodný vidiecky domček sa nachádza v kľudnej uličke v podunajskej vinárskej dedinke Moča. Bol

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Moča

19,990 € 200 €/m²

člen NARKS

Rozľahlý pozemok v kľudnej časti obce Nová Vieska

Reality Nová Vieska

Záhrada | 2,216 m²

Hľadáte rozľahlý pozemok na výstavbu rodinného domu, na umiestnenie mobilného domu alebo na rek

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Vieska

38,000 € 17 €/m²

člen NARKS

Rozostavaný rodinný dom s veľkým pozemkom v podunajskej obci Kravany nad Dunajom

Reality Kravany nad Dunajom

Rodinný dom | 150 m²

Hľadáte dom s rozľahlým pozemkom na hospodárenie alebo investičné účely? Tento rozostavaný rodi

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kravany nad Dunajom

99,990 € 667 €/m²

člen NARKS

Ihneď obývateľný rodinný dom na rozľahlom pozemku na okraji obce Búč

Reality Búč

Rodinný dom | 76 m²

Hľadáte priestor pre realizáciu Vašich plánov na vidieku? Radi záhradkárčite alebo by ste chcel

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Búč

78,990 € 1039 €/m²

člen NARKS

Pozemok so starým domom Utekáč

Reality Utekáč

Rodinný dom | 70 m²

Na predaj starý dom na zbúranie v obci Utekáč. Pozemok je vhodný na stavbu chalupy alebo domu.

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Utekáč

27,000 € 386 €/m²

člen NARKS

Záhrada s murovanou chatou a bazénom pri Stupave, okres Malacky

Reality Stupava

Chalupa, rekreačný domček | 32 m²

Ponúkame na predaj záhradu v osobnom vlastníctve s murovanou chatkou vo vyhľadávanej lokalite O

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stupava

96,000 € 2969 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom s veľkou záhradou v malebnej dedinke Dobroč

Reality Dobroč

Rodinný dom | 90 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom v pokojnej časti obce. Leží na mierne svaho

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dobroč

75,000 € 944 €/m²

člen NARKS

Ideálny dom pre veľkú alebo dvojgeneračnú rodinu

Reality Vígľaš

Rodinný dom | 230 m²

Hľadáte dom, v ktorom môže byť rodina spolu, no zároveň si každý užije vlastné súkromie? Tento

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vígľaš

250,000 € 1087 €/m²

člen NARKS

Pozemok s riunami domu v peknom prostredí polosamoty

Reality Litava

Pozemok pre rodinné domy | 6,076 m²

Rovinatý pozemok v príjemnom prostredí polosamoty lazov pri Litave. Vedie k nemu asfaltová a sp

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Litava

45,000 € 7 €/m²

člen NARKS

Bývanie pri vode, ktoré si zamilujete: Výhľad na pláž a komfort bez kompromisov

Reality Ružiná

Chalupa, rekreačný domček | 150 m²

Predstavte si ráno, kde vás namiesto budíka zobudí šum vody a vôňa čerstvej kávy, ktorú si vych

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ružiná

299,000 € 1993 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne - Dom či chalupa v srdci Novohradu

Reality Dobroč

Rodinný dom | 130 m²

Hľadáte únik z mesta? Poctivý tehlový dom v pokojnej obci Dobroč, postavený v 60. rokoch. Dom j

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dobroč

89,000 € 685 €/m²

člen NARKS

Kamenná chalupa s dušou v lone prírody Veľkého Lomu

Reality Veľký Lom

Rodinný dom | 110 m²

Ak hľadáte únik z mestského chaosu, ponúkame na predaj prízemný kamenný dom v tichej obci Veľký

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľký Lom

59,900 € 545 €/m²

člen NARKS

Skvelá investícia pri Novolandii - priestor so širokým využitím len 5 km od Lučenca

Reality Rapovce

Objekt pre obchod | 85 m²

Budova bývalého obchodu v obci Rapovce, po pokročilej rekonštrukcii a pripravený na dokončenie

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Rapovce

75,000 € 882 €/m²

člen NARKS

Dom s veľkou záhradou v malej dedinke Rašice

Reality Rašice

Rodinný dom | 80 m²

Na predaj dom s veľkou záhradou v malej dedinke Rašice. Dom má kuchyňu, 2 izby a predsieň. V za

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rašice

35,000 € 475 €/m²

člen NARKS

Čarovná záhrada 715 m2 v malebnej obci Nová Vieska

Reality Nová Vieska

Záhrada | 715 m²

Tento slnečný pozemok s rozlohou 715 m² predstavuje ideálnu príležitosť pre každého, kto túži p

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Vieska

17,000 € 24 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne: Veľká chata s pekným výhľadom - Kokava-Línia

Reality Kokava nad Rimavicou

Chalupa, rekreačný domček | 150 m²

Na predaj pekná veľká chata v rekreačnej oblasti Kokava-Línia. Chata bola kompletne zrekonštruo

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kokava nad Rimavicou

179,000 € 1193 €/m²

člen NARKS

Veľká záhrada 1120 m2 v osade Pod srdcom, Devínska Nová Ves, vhodná na stavbu celoročne obytnej chaty

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Chalupa, rekreačný domček | 26 m²

Vyhľadávaná lokalita plná celoročne obývaných chát v osade Pod srdcom v Devínskej Novej Vsi. Na

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

145,000 € 5577 €/m²

člen NARKS

Rozľahlý pozemok na okraji obce Brusnica - 80á

Reality Brusnica

Lúka, pasienok | 8,000 m²

Pozemok v Stropkovskom okrese v neveľkej obci Brusnica sa nachádza na okraji obce. Prístup je m

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Brusnica

57,000 € 7 €/m²

člen NARKS

Pozemok 90á pri Myjave na predaj

Reality Myjava

Orná pôda | 8,931 m²

Pozemok s výmerou takmer 9 000 m2 ( 90 árov ), s pekným výhľadom, na predaj, exkluzívne len u n

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

75,000 € 8 €/m²

člen NARKS

Pozemok s výhľadom na Stropkov- Baňa

Reality Baňa

Lúka, pasienok | 1,249 m²

Pozemok s dobrou polohou na okraji obce nad Stropkovom má celkovú výmeru viac ako 12 árov. Je m

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Baňa

24,900 € 20 €/m²

člen NARKS

Únik do pokoja a pohody: Vidiecky domček bez susedov, len pár metrov od kúpaliska v Santovke čaká na vás!

Reality Santovka

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Hľadáte miesto, kde sa zastaví čas a nahradí ho spev vtákov a šum lístia? Túžite po vlastnom út

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Santovka

125,000 € 1250 €/m²

člen NARKS