Romantické Chalupy, s.r.o.

Romantické Chalupy, s.r.o.

Nejedlého 67 84102 Bratislava Slovensko
Romantické chalupy sú realitnou kanceláriou s dušou vidieka. Už od roku 2003 pomáhame ľuďom nájsť ich miesto pokoja v podobe chalupy, chaty, usadlosti či domu na vidieku. Sme jediní na Slovensku, ktorí sa špecializujú výhradne na vidiecke a rekreačné nehnuteľnosti, a práve preto rozumieme ich čaru i špecifikám. Naši skúsení makléri poznajú krajinu, rozumejú klientom a zabezpečia celý proces od prvej obhliadky až po úspešný prevod. Ak hľadáte domov, ktorý vonia prírodou, ste na správnom mieste.
Prečítať viac

Romantické Chalupy, s.r.o.

Realitná kancelária Romantické chalupy, s.r.o. (770  inzerátov)

Nejedlého 67 841 02 Bratislava

770 inzerátov v ponuke

Slnečný pozemok 722m2 v Kravanoch nad Dunajom s výhľadom na maďarské pohorie Gerecse

Predstavte si miesto, kde sa pokoj vidieka spája s panoramatickým výhľadom na horizont maďarské

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kravany nad Dunajom

28,000 € 39 €/m²

člen NARKS

Tradičná drevenica na Liptove+ vizualizácie

Reality Komjatná

Chalupa, rekreačný domček | 35 m²

Drevenička v ktorej sa akoby zastavil čas. Malá, útulná, ale s potenciálom na rozvoj. Drevenica

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Komjatná

49,990 € 1428 €/m²

člen NARKS