43 inzerátov v ponuke
2 izbový byt | Ružinovská | 38 m²
RENATAS ponúka na predaj 2-izbový byt na Ružinovskej ulici – skvelá lokalita, možnosť parkovani
220,000 € 5789 €/m²
Skladový objekt | Kopčianska | 30 m²
Renatas ponúka PRENÁJOM LODNÝCH KONTAJNEROV AKO SKLADOVÝCH PRIESTOROV. Už Vás nemusí trápi nedo
90 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Šenkvická cesta | 28 m²
110 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Bellova | 2,538 m²
Renatas ponúka na predaj výnimočný svahovitý stavebný pozemok v jednej z najprestížnejších loka
800 €/m2 800 €/m2
2 izbový byt | Riečna | 44.25 m²
Renatas ponúka exkluzívny byt na prestížnej Riečnej ulici, ktorý splní očakávania aj tých najná
398,250 € 9000 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
RENATAS | EXKLUZÍVNE NEHNUTEĽNOSTI Hľadáte ideálnu nehnuteľnosť – byt, dom, vilu alebo investi
Info v RK
Apartmán | Čierny Balog | 55 m²
RENATAS ponúka na predaj 2, 3 a 4 izbové apartmány, ktoré môžu slúžiť na celoročné bývanie, v
126,445 € 2299 €/m²
4 izbový byt | Bajkalská | 150 m²
RENATAS ponúka na predaj 4 - izbový nadštandardný mezonet, kompletne zariadený nachádzajúci sa
735,000 € 5300 €/m²
2 izbový byt | x | 48 m²
RENATAS ponúka na prenájom 2 izbový apartmán v rezidencii Horec v lyžiarskom stredisku Park Sno
600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Dominikánska republika
R E N A T A S - exkluzívne predaj lukratívnych apartmánov v Dominikánskej republike obklopené t
150,000 € 2360 €/m²
Garáž | Plynárenská | 13 m²
RENATAS - ponúka na predaj dve garážové státie v novostavne Prístavná, ktorá sa nachádza na roh
1 € 0 €/m²
Garáž | Galvaniho | 12 m²
RENATAS - ponúka na prenájom garážové státie v novostavne GALVANIHO DVORY 2, ktorá sa nachádza
70 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Apartmán | Čierny Balog | 69.67 m²
RENATAS ponúka na predaj 2, 3 a 4 izbové apartmány v Čiernom Balogu, vhodné aj na celoročné bý
160,171 € 2299 €/m²
Rodinný dom | Dominikánska republika
RENATAS ponúka NA PREDAJ 3 IZBOVÉ VILY v DOMINIKÁNSKEJ REPUBLIKE, v lokalite PERLA MARINA, len
299,000 € 2492 €/m²
2 izbový byt | x | 49 m²
RENATAS - ponúka na postúpenie 2 - izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej časti Bánskej Bys
158,980 € 2653 €/m²
Garáž | Prístavná | 13 m²
RENATAS - ponúkame na prenájom garážové státia v novostavne Prístavná, ktorá sa nachádza na roh
100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Kopčianska | 300 m²
Renatas ponúka na prenájom montované kancelárie. Celková plocha priestoru je 300m2. Dve toalety
13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Spevnené plochy | Hornostavská | 18 m²
Renatas ponúka na prenájom tri parkovacie státia v bytovom komplexe Zelené vody. Do areálu sa v
60 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Tatranská Polianka | 70 m²
RENATAS - Ponúka na prenájom 3-izbový byt vo vyhľadávanej rekreačnej časti Vysokých Tatier - Ta
900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Pečnianska | 68 m²
RENATAS ponúka na predaj svetlý a výborne dispozične riešený 3-izbový byt po kompletnej rekonšt
285,000 € 4191 €/m²
4 izbový byt | 100 m²
Info v RK
Rodinný dom | Vinárska | 290 m²
Hľadáte dom, ktorý ponúkne dostatok priestoru pre celú rodinu, krásnu záhradu, súkromie a zárov
635,000 € 2190 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | K Horánskej studni | 554 m²
RENATAS ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v obľúbenej a pokojnej časti Bratislavy –
350,000 € 632 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
299,000 € 2492 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.