Renatas Real Estate, s.r.o.

Renatas Real Estate, s.r.o.

Adámiho 5 84105 Bratislava-Karlova Ves Slovensko

Renatas Real Estate, s.r.o.

Pobočka

Bajkalská 2E 83000 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

43 inzerátov v ponuke

RENATAS - 4 IZBOVÝ BYT V APARTMÁNOVOM DOME

Reality Čierny Balog

4 izbový byt | Bexeľ | 78.64 m²

Renatas ponúka na predaj štýlový 4 izbový byt v apartmánovom dome. Tento moderný apartmán Vás n

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Čierny Balog

169,000 € 2149 €/m²

RENATAS | PREDAJ POZEMKOV V KUČIŠDORGSKEJ DOLINE

Reality Pezinok

Rekreačný pozemok | Kučišdorfská dolina | 700 m²

RENATAS ponúka na predaj rekreačný pozemok nachádzajúci sa v obľúbenej oddychovej lokalite Kuči

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

150 €/m2 150 €/m2

RENATAS | REZERVOVANÝ | PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT, KOLIBA, NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 69 m²

RENATAS - Ponúka na prenájom VEĽKOMETRÁŽNY 2-izbový byt S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM, nachádzajúci

Publikované: 31.07.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,100 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

R E N A T A S - Investičná príležitosť v Dominikánskej republike

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 63.55 m²

R E N A T A S - exkluzívne predaj lukratívnych apartmánov v Dominikánskej republike obklopené t

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

169,000 € 2659 €/m²

RENATAS - 4 IZBOVÝ APARTMÁN POD SVAHOM NA PREDAJ

Reality Brezno

Apartmán | Čierny Balog | 78.64 m²

RENATAS ponúkaj 4 izbový apartmán na predaj, priamo pod lyžiarskym svahom, len 20km od Mýta pod

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Brezno

180,793 € 2299 €/m²

RENATAS | PREDAJ MEZONETU V TROCH VEŽIACH, BAJKALSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Mezonet | Bajkalská | 150 m²

RENATAS ponúka na predaj 4 - izbový nadštandardný mezonet, kompletne zariadený nachádzajúci sa

Publikované: 27.12.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

735,000 € 5300 €/m²

RENATAS | PRENÁJOM 2IZB. NOVOSTAVBA, TRNAVSKÁ CESTA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Trnavská cesta | 50 m²

RENATAS - Ponúka na prenájom 2 izbový byt kompletne zariadený nachádzajúci sa v mestskej časti

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

RENATAS | PREDAJ GARÁŽOVÉ STÁTIE, HRANIČNÁ ULICA, NOVOSTAVBA, RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Hraničná | 18 m²

RENATAS - ponúka na predaj garážové státie v novostavne na Hraničnej ulici v Bratislave. Gará

Publikované: 11.12.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

33,500 € 1861 €/m²

R E N A T A S - DVA PRIESTORY S NÁJOMNÍKMI

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bajkalská | 85 m²

RENATAS ponúka INVESTIČNÚ PRÍLEŽITOSŤ spočívajúcu v kúpe LUKRATÍVNEHO nebytového priestoru S NÁ

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

RENATAS | PREDAJ CHATA NA VEĽKORYSOM POZEMKU, MODRA, HARMÓNIA

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Harmónia | 1,253 m²

RENATAS ponúka pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu. Nachádza sa v Modre Harmónií, obklope

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Modra

186,000 € 148 €/m²

RENATAS | EXKLUZÍVNE NEHNUTEĽNOSTI

Reality Pezinok

Rodinný dom | 300 m²

RENATAS | EXKLUZÍVNE NEHNUTEĽNOSTI Hľadáte ideálnu nehnuteľnosť – byt, dom, vilu alebo investi

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Pezinok

Info v RK

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 180 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

210,000 € 1167 €/m²

RENATAS - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA

Reality Bratislava

2 izbový byt | 93 m²

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava

150,000 € 1613 €/m²

RENATAS - VÝKLADOVÝ OBCHODNÝ PRIESTOR

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Bajkalská | 85 m²

RENATAS ponúka na prenájom LUKRATÍVNY nebytový priestor nachádzajúci sa v mestskej časti Bratis

Publikované: 18.09.2023 Aktualizované: 10.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

RENATAS | BYTOVÝ DOM SO 7 JEDNOTKAMI A VÝHĽADOM NA BRATISLAVU

Reality Bratislava-Nové Mesto

Apartmánový dom | Vidlicová | 350 m²

RENATAS exkluzívne ponúka na predaj bytový dom so šiestimi 2-izbovými bytmi a samostatným 2-izb

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

RENATAS - PREDAJ VONKAJŠIEHO PARKOVACIEHO STÁTIA NITRA - ZELENÉ DVORY

Reality Nitra

Spevnené plochy | Palárikova | 13 m²

Renatas ponúka na predaj parkovacie miesto v obľúbenom bytovom komplexe Zelené dvory v Nitre –

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Nitra

13,900 € 1069 €/m²

RENATAS | PRENÁJOM PARKOVACIEHO STÁTIA

Reality Dunajská Streda

Spevnené plochy | Bacsákova | 12 m²

Renatas ponúka na prenájom parkovacie státie v uzavretom dvore – Bacsákova ul., DS. • Lokalita

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

60 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

RENATAS | 2IZBOVÝ BYT GALVANIHO ULICA, NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 50 m²

RENATAS ponúka na prenájom 2-izbový byt kompletne zariadený nachádzajúci sa v mestskej časti Br

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

R E N A T A S - POZEMOK NA KOLIBE S PRÁVOPLATNÝM STAVEBNÝM POVOLENÍM NA DVOJDOM

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,000 m²

RENATAS ponúka na predaj stavebný pozemok určený pre nadštandardné bývanie v lukratívnej časti

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK