Reality Bratislava, s.r.o.

Reality Bratislava, s.r.o.

Sibírska 1 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

Reality Bratislava, s.r.o.

Komerčné Reality, s.r.o. (156  inzerátov)

Sibírska 1 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

786 inzerátov v ponuke

Na predaj garáž na Dúdvažskej ulici

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garáž | Dudvážska | 14 m²

Ponúkame na predaj garáž – Dolné Hony, Dudvažská ulica (pri Tescu), Bratislava Cena: 20 000 €

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 28.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

20,000 € 1429 €/m²

Investičný pozemok v Smoleniciach – 5760 m²

Reality Smolenice

Orná pôda | Továrenská | 5,780 m²

Ponúkame na predaj pozemok – ornú pôdu o rozlohe 5760m2. Pozemok sa nachádza v blízkosti areálu

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Pozemky na predaj Smolenice

238,000 € 41 €/m²

Na prenájom - 2i byt, Projekt Nový Ružinov, ul. Na Výslní, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na výslní | 107 m²

Ponúkame Vám na prenájom štýlový, moderný, svetlý a kompletne zariadený 2 - izbový byt s vlastn

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj - 3i byt, ul. Hradská, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Hradská | 72 m²

Ponúkame na predaj jedinečný byt nachádzajúci sa v súkromnom uzavretom areáli s vlastným parkov

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

285,000 € 3958 €/m²

Lukratívny svetlý priestor s preskleným výkladom, Vienna Gate, Kopčianska-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Kopčianska | 131.15 m²

Ponúkame na prenájom priestory v obchodnej galérii Vienna Gate na ul. Kopčianska, Bratislava 5,

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

8 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Na prenájom - Kancelársky priestor 17m2, ul. Bárdošova, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bárdošova | 17 m²

Kancelárie majú vchod z chodby , ale niektoré sa dajú medzi sebou prepojiť aj dverami ,samozrej

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

15.4 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Na prenájom - Kancelársky priestor 36m2, ul. Bárdošova, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bárdošova | 36 m²

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

15.4 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Obchodné priestory vhodné na showroom či predajňu v projekte EINPARK, Einsteinova-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Einsteinova | 87.85 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory v projekte EINPARK na hlavnom ťahu Einsteinovej ulice,

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

21.8 €/m2/mesiac 20 €/m2/mesiac

Priestor 168m2 na vyvýšenom prízemí v blízkosti Klientskeho centra, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Trnavská cesta | 168 m²

Ponúkame na prenájom obchodno-kancelárske priestory na Trnavskej ceste v Bratislave II – Ružino

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory Hattalova ulica BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hattalova | 156 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove na Hattalovej ulici v Brat

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory na Hattalovej ulici, BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hattalova | 40.5 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Hattalovej ulici, Bratislava 3, s rozlohou 40,5

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Obchodno-reštauračný priestor pri Miletičke na PREDAJ, RUŽINOV – Bratislava 2

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Záhradnícka | 332.4 m²

Ponúkame na predaj obchodno-reštauračný priestor nachádzajúci sa v administratívnej budove na Z

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

797,760 € 2400 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 332.4 m²

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

797,760 € 2400 €/m²

NA PREDAJ Obchodný priestor s veľkými výkladmi, Záhradnícka – RUŽINOV, BA2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 258.7 m²

Ponúkame na predaj obchodný priestor nachádzajúci sa v administratívnej budove na Záhradníck

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

620,880 € 2400 €/m²

Obchodný priestor vhodný aj na kaviareň na PREDAJ, Záhradnícka – RUŽINOV, BA2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 156.6 m²

Ponúkame na predaj obchodný priestor nachádzajúci sa v administratívnej budove na Záhradníckej

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

375,840 € 2400 €/m²

Obchodný priestor v blízkosti Miletičky na PREDAJ, RUŽINOV – Bratislava 2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 89.6 m²

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

224,000 € 2500 €/m²

Reprezentatívny kancelársky celok, 209,83m2, v centre na Panenskej ulici, BA1

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 209.83 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v reprezentatívnej administratívnej budove v cent

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Reprezentatívna kancelária s kuchynkou, 85,05m2, v centre na Panenskej ulici, BA1

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 85.05 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v reprezentatívnej administratívnej budove v centre

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 21.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Kancelársky komplex v historickej admin. budove v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 103 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky komplex 6 prepojených miestností v historickej administratívne

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Uzavretý admin. celok v krásnej historickej budove, 155m2, 2 parkovacie miesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 155 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom priestranný kancelársky celok s celkovou rozlohou 155m2 vráta

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

14.5 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Na predaj - pozemok, Pod gaštanmi, Bratislava II

Reality Bratislava-Vrakuňa

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pod gaštanmi | 330 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Ružinove – ideálny na stavbu do 50 m2. Hľadáte malý pozemok p

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

55,000 € 167 €/m²

Obchodné priestory v Apollo BC 2, Prievozská-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prievozská | 183.55 m²

Ponúkame na prenájom priestory v Apollo Biznis centre 2, na Prievozskej ulici v Bratislave 2

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

16 €/m2/mesiac 16 €/m2/mesiac

Kancelárske a skladové priestory na Vajnorskej ulici na prenájom, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 63.5 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske a skladovo-obchodné priestory v administratívnej budove na Vaj

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

933.45 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Priestory na Vajnorskej ulici na prenájom, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Vajnorská | 246.28 m²

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,422.42 €/mesiac 15 €/mesiac/m²