Realitný profesionál, s.r.o.

Kvetná 6C/1506 90041 Rovinka Slovensko

Ing. Lenka Stašová

Kvetná 90041 Rovinka Slovensko

8 inzerátov v ponuke

Elegantný 2-izbový byt s balkónom a garážovým státím

Reality Rovinka

2 izbový byt | Kvetná | 58 m²

Vitajte v priestore, kde sa budete cítiť už od prvého momentu ako doma. Predstavujem Vám elega

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Rovinka

227,000 € 3914 €/m²

Výnimočná nehnuteľnosť s nadčasovým dizajnom

Reality Sabinov

Rodinný dom | Záhradná | 180 m²

Táto výnimočná nehnuteľnosť predstavuje dokonalé spojenie moderného dizajnu, elegancie a funkčn

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Sabinov

299,000 € 1661 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 2 - izbový byt (60 m²) so šatníkom a loggiou

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 60 m²

Aj takto môže vyzerať vaše nové bývanie ... Hľadáte byt, ktorý vám dá priestor nielen na bývan

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

227,990 € 3800 €/m²

Jedinečná palacinkáreň a kaviareň Julyard v srdci Piešťan - odstúpenie zabehnutej prevádzky

Reality Piešťany

Reštauračné priestory | nám. Slobody | 108 m²

Miesto, kde sa vôňa čerstvo upečených palaciniek mieša s úsmevmi hostí, hľadá svojho nového maj

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 16.02.2026
Priestory na predaj Piešťany

50,000 € 463 €/m²

DOM na život aj podnikanie | 796 m² pozemok | 5 izieb | garáž | pivnica | vináreň

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Lipová | 179 m²

Niektoré domy sú len na bývanie - tento je o možnostiach. V tichej, pôvodnej časti Slovenského

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

355,000 € 1983 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Slnečný a priestranný 2-izbový byt s loggiou a pekným výhľadom | Rustaveliho | Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 58 m²

Objavte komfortné bývanie plné svetla s príjemným výhľadom. Predstavujeme Vám priestranný 2-iz

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

265,000 € 4569 €/m²

BYT S POTENCIÁLOM V OBĽÚBENEJ LOKALITE | BALKÓN | 2 PIVNICE

Reality Dudince

3 izbový byt | A. Kmeťa | 73 m²

Byt s jedinečnou atmosférou a veľkým potenciálom čaká na nový začiatok. Stačí trocha vízie a mô

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dudince

125,000 € 1712 €/m²

Jedinečná príležitosť – zabehnutá kaviareň s vlastnou cukrárenskou výrobou v centre Rovinky

Reality Rovinka

Polyfunkčný objekt | Hlavná | 360 m²

Predstavte si priestor, kde sa spája vôňa čerstvej kávy, poctivá cukrárenská výroba a príjemná

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na predaj Rovinka

43,000 € 119 €/m²