Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s.r.o.

Rázusova 5/929 97701 Brezno Slovensko
Ponúkame na predaj všetky typy nehnuteľností, pozemkov, rekreačných chát a nehnuteľností v zahraničí pri mori (celé Chorvátsko - Makarská riviéra - apartmány, pozemky, ostrovy)
Zabezpečujeme právny servis, financovanie na špičkovej úrovni až do 100% financovania cez hypotekárny úver cez všetky banky.
Zabezpečujeme expertízne stanoviská ku hodnote nehnuteľnosti na dedičské konania.
Zabezpečujeme geodetické ako aj znalecké služby pre našich klientov.
Ako novinku zabezpečujeme aj sťahovacie vozidlo pre našich klientov za super zvýhodnené ceny !
Pôsobíme v okresoch Brezno a Banská Bystrica, pri výhradnom zastúpení aj mimo týchto lokalít.
Prečítať viac

Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s r.o. (141  inzerátov)

Rázusova 929/5 97701 Brezno

141 inzerátov v ponuke

Na predaj: dva stavebné pozemky v Brezne časť Rovne, 120 eur/m2

Reality Brezno

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so sídlom Rázusova ul. č. 5 v zastúpení Petra Petráš

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

120 €

5x Obchodné, kancelárske, komerčné priestory centrum Brezna

Reality Brezno

Rodinný dom | Nám. gen. M. R. Štefánika 29/36 | 290 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s r.o. s prevádzkou Nám. gen. M. R. Štefánika 48 Brezn

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Brezno

360,000 € 1241 €/m²

Polyfunkčný objekt, Opravárenská Hala, dielňa

Reality Brezno

Skladový objekt | 350 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj polyfunkčný objekt: garáže,

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Brezno

235,000 € 671 €/m²

Hľadám pre klienta s hotovosťou 1i byt v PODBREZOVEJ

Reality Podbrezová

1 izbový byt | Kolkáreň, Šupková | 40 m²

Súrne hľadám pre konkrétneho klienta s hotovosťou 1i byt v PODBREZOVEJ ulica Šupková, Kolkáreň.

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Podbrezová

50,000 € 1250 €/m²

Hľadám pre konkrétnu klientku jednoizbový byt v Brezne

Reality Brezno

1 izbový byt | 40 m²

Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so sídlom Rázusova ul. č. 5 v zastúpení Dušana Petrá

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Brezno

Cena dohodou

Prenájom zariadená kuchyňa pohostinstvo Braväcovo okr Brezno

Reality Braväcovo

Polyfunkčný objekt | 25 m²

Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so sídlom na Nám. M. R. Štefánika 48, v zastúpení D

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Braväcovo

Cena dohodou

Rodinný dom v Rudlovej – pokojné bývanie v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Strmá | 300 m²

Realitná kancelária Pekné Bývanie, spol. s r.o., v zastúpení Jána Halgaša, Vám ponúka na pre

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

412,000 € 1373 €/m²

==NA PREDAJ== rodinný dom Čierny Balog časť Dobroč

Reality Čierny Balog

Rodinný dom | Petra Jilemnického | 184 m²

Pekné bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. v zastúpení Dušana Petrášová tel.č. 0903 851 461

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čierny Balog

153,500 € 834 €/m²

SLNEČNÝ POZEMOK POD KRÁĽOVOU HOĽOU NA STAVBU CHATY ROD.DOMU INTRAVILÁN V TOP LOKALITE ŠUMIAC HOREHRONIE

Reality Šumiac

Pozemok pre bytovú výstavbu | 437 m²

IBA U NÁS! PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária v zastúpení licencovaná realitná maklérka Dáša Frg

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Šumiac

29,990 € 69 €/m²

--NA PREDAJ--2i byt po rekonštrukcii Podbrezová - Štiavnička

Reality Podbrezová

2 izbový byt | Štiavnička | 58 m²

Pekné bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. v zastúpení Dušana Petrášová tel.č. 0903 851 46

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Podbrezová

90,000 € 1552 €/m²

NÁDHERNÁ DREVENICA NOVÁ STRECHA, NOVÁ ELEKTRINA, STUDŇA, SO SLNEČNÝM POZEMKOM /538M2/ TICHÁ LOKALITA POHORELÁ HOREHRONIE

Reality Pohorelá

Rodinný dom | 110 m²

IBA U NÁS!! Licencovaná realitná maklérka Dáša Frgelcová, t.č. 0907/666 687 Vám exkluzívne ponú

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pohorelá

73,000 € 664 €/m²

-- REZERVOVANÉ -- : 3izbovy byt v Brezne 70m2

Reality Brezno

3 izbový byt | 70 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária spol. s. r. o. s prevádzkou v Brezne Vám výhradne ponúka na p

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

113,800 € 1626 €/m²

PREROBENÝ DOM VHODNÝ NA OKAMŽITÉ NASŤAHOVANIE. Vhodný však aj ako chalupa.

Reality Čierny Balog

Rodinný dom | Nová 17 | 100 m²

Na predaj ponúkame rodinný dom nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávanej časti Čierneho Balogu –

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čierny Balog

153,000 € 1530 €/m²

Nádherný pozemok na vrchole Priehybiny 3865 m2

Reality Čierny Balog

Rekreačný pozemok | 3,865 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária spol. s. r. o. s prevádzkou na ulici Rázusova 5 v Brezne Vám

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Balog

15,500 € 4 €/m²

REZERVOVANÝ výnimočný 4 izbový byt Brezno

Reality Brezno

4 izbový byt | Dr. Clementisa | 97 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. so sídlom na ulici Rázusova 5 a prevádzkou na Ná

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

169,990 € 1752 €/m²

Stavebný pozemok Pohronská Polhora

Reality Pohronská Polhora

Pozemok pre rodinné domy | Železničná | 700 m²

IBA U NÁS! PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária v zastúpení Ján Halgaštel.: 0948 336 606 Vám exklu

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pohronská Polhora

32,000 € 46 €/m²

Hľadám pre konkrétneho klienta s hotovosťou rodinný dom - Predajná, Lopej, Podbrezová, Valaská.

Reality Podbrezová

Rodinný dom | 100 m²

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Podbrezová

165,000 € 1650 €/m²

VALASKÁ - Hľadám pre konkrétneho klienta 3i byt v pôvodnom stave alebo po rekonštrukcii vo Valaskej okr. Brezno.

Reality Valaská

3 izbový byt | 60 m²

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Valaská

Cena dohodou

Na predaj poľnohospodárske pozemky – trvalý trávny porast - orná pôda, Podbrezová, okres Brezno

Reality Podbrezová

Lúka, pasienok | 4,654 m²

Ponúkame na predaj poľnohospodárske pozemky evidované ako trvalý trávny porast/ orná pôda v kat

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Podbrezová

9,308 € 2 €/m²

VÝNIMOČNÝ LUXUSNÝ 3,5 IZBIOVÝ BYT, zariadený

Reality Brezno

3 izbový byt | Krčulova | 87 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. s prevádzkou na Nám. gen. M. R. Štefánika 48, 97

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

188,000 € 2161 €/m²

2 izbový byt na predaj, 2 pivnice

Reality Závadka nad Hronom

2 izbový byt | M. Rázusa | 50 m²

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Závadka nad Hronom

38,500 € 770 €/m²

Prenájom polyfunkčná budova, penzión, objekt Braväcovo

Reality Braväcovo

Polyfunkčný objekt | Braväcovo 153 | 583 m²

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Braväcovo

Cena na vyžiadanie

Na predaj pozemky –urbár- podiely, Podbrezová, okres Brezno

Reality Podbrezová

Lesná pôda | 6,489 m²

Ponúkame na predaj poľnohospodárske pozemky evidované ako Lesný pozemok - podiely v urbáre v ka

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Podbrezová

13,000 € 2 €/m²

Rodinný dom, Mýto pod Ďumbierom + Dohoda

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | Mýto pod Ďumbierom | 203 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s r.o. s prevádzkou na Nám. gen. M. R. Štefánika 48 v

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

227,000 € 1118 €/m²