Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s.r.o.

Rázusova 5/929 97701 Brezno Slovensko
Ponúkame na predaj všetky typy nehnuteľností, pozemkov, rekreačných chát a nehnuteľností v zahraničí pri mori (celé Chorvátsko - Makarská riviéra - apartmány, pozemky, ostrovy)
Zabezpečujeme právny servis, financovanie na špičkovej úrovni až do 100% financovania cez hypotekárny úver cez všetky banky.
Zabezpečujeme expertízne stanoviská ku hodnote nehnuteľnosti na dedičské konania.
Zabezpečujeme geodetické ako aj znalecké služby pre našich klientov.
Ako novinku zabezpečujeme aj sťahovacie vozidlo pre našich klientov za super zvýhodnené ceny !
Pôsobíme v okresoch Brezno a Banská Bystrica, pri výhradnom zastúpení aj mimo týchto lokalít.
Prečítať viac

Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s r.o. (141  inzerátov)

Rázusova 929/5 97701 Brezno

141 inzerátov v ponuke

PREDÁME STAVEBNÝ POZEMOK V BREZNE - MAZORNÍKOVO

Reality Brezno

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,647 m²

Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so sídlom Rázusova ul. č. 5 v zastúpení Petra Petráš

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

88,000 € 53 €/m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: RODINNÝ DOM PLUS 2 APARTMÁNY, DVE GARÁŽE, S VÝHĽADOM NA LYŽIARSKY VLEK TELGÁRT HOREHRONIE

Reality Telgárt

Rodinný dom | 350 m²

JEDINEČNÁ PONUKA - INVESTÍCIA, BÝVANIE, AIRBNB, PRÍPADNE DVA V JEDNOM!! IBA U NÁS!! Pekné Býva

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Telgárt

220,000 € 629 €/m²

Zrekonštruovaná chalupa Horehronie, výhľad na Kráľovu hoľu

Reality Polomka

Chalupa, rekreačný domček | 196 m²

Hľadáte miesto, kde sa zastavil čas, no komfort zostal na najvyššej úrovni? Táto výnimočná nehn

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Polomka

224,000 € 1143 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA: Moderné komfortné bývanie v obci Polomka

Reality Polomka

Rodinný dom | 196 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom (r. 2023) v tichej zastavanej časti ob

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Polomka

224,000 € 1143 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj momentálne jediný a najvätší 4 izbový byt v Brezne,Mazorníkove

Reality Brezno

4 izbový byt | 9. mája | 83 m²

Pekné bývanie realitná kancelária ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj 4 izbový byt po čiast

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

138,000 € 1663 €/m²

PREDANÉ🍀 TOP PONUKA!! VEĽKÝ 2 IZBOVÝ BYT /64 M2/BALKÓN RADVAŇ KALINČIAKOVA BANSKÁ BYSTRICA

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Kalinčiakova | 64 m²

IBA U NÁS!! Licencovaná realitná maklérka Dáša Frgelcová Vránska, tel.: 0907666687 Vám ponúka n

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

151,000 € 2359 €/m²

V priamom centre Brezna ponúkame na predaj polyfukčnú budovu

Reality Brezno

Obchodné priestory | 650 m²

Pekné bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v priamom centre mest

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Brezno

Cena dohodou

-- PREDANÉ -- 4i kompletne zrekonštruovaný byt 78m2 Brezno Mazorníkovo

Reality Brezno

4 izbový byt | 78 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária spol. s. r. o. s prevádzkou v Brezne Vám výhradne ponúka na p

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

Cena dohodou

Znížená cena - Výnimočný 3- izbový byt v Brezne - Krčulova ulica

Reality Brezno

3 izbový byt | 62 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária, spol. s r. o., s prevádzkou v Brezne, v zastúpení Moniky Kov

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

125,000 € 2016 €/m²

Na predaj pekný slnečný pozemok v obci Bacúch-znížená cena!!!

Reality Bacúch

Rekreačný pozemok | 354 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Bacúch.Na danej

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bacúch

18,000 € 51 €/m²

--REZERVOVANÉ-- : útulný slnečný 1izbový byt v centre Brezna

Reality Brezno

1 izbový byt | 38 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

73,000 € 1921 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ Rodinný dom, vila obec Pohorelá

Reality Pohorelá

Rodinný dom | 2,340 m²

IBA U NÁS!! Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so sídlom Rázusova ul. č. 5 v zastúpení

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pohorelá

216,000 € 92 €/m²

ZREKONŠTRUOVANÝ 4 IZBOVÝ DOM 2 KÚPEĽNE ZA VYNIKAJÚCU CENU ZÁVADKA NAD HRONOM HOREHRONIE

Reality Závadka nad Hronom

Rodinný dom | 130 m²

IBA U NÁS!! Pekné Bývanie realitná kancelária v zastúpení licencovaná relitná maklérka Dáša Frg

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Závadka nad Hronom

89,900 € 692 €/m²

-REZERVOVANÉ- dvojpodlažný rodinný dom Čierny Balog – časť Dobroč

Reality Čierny Balog

Rodinný dom | Zadná | 260 m²

Pekné bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. v zastúpení Petra Petráša tel.č. 0904 276 214 Vá

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čierny Balog

Cena dohodou

Ponúknite na predaj garáž v Brezne

Reality Brezno

Garáž | 20 m²

Ponúknite na predaj garáž v meste Brezne,preferovaná lokalita Čsa,Nálepkova,Malinovského,prípad

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Brezno

22,000 € 1100 €/m²

Rodinný dom Pohronská Polhora dokončite si podľa dseba

Reality Pohronská Polhora

Rodinný dom | Železničná | 240 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s r.o. s prevádzkou na Nám. gen. M. R. Štefánika 48 v

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pohronská Polhora

92,000 € 383 €/m²

--NA PREDAJ-- záhradná chatka Padličkovo Brezno

Reality Brezno

Chalupa, rekreačný domček | Padličkovo | 310 m²

Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne v zastúpení Dušana Petrášová tel.č. 0903 851 461 Vám

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brezno

35,000 € 113 €/m²

NÁDHERNÝ ÚTULNÝ DOMČEK V HOREHRONSKEJ OBCI HEĽPA ZA VYNIKAJÚCU CENU NOVÁ STRECHA, ZREKONŠTR. ELEKTRINA

Reality Heľpa

Rodinný dom | 68 m²

IBA U NÁS!! Licencovaná relitná maklérka Dáša Frgelcová, t.č. 0907/666 687 Vám exkluzívne ponúk

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Heľpa

64,900 € 954 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK SO STAVEBNÝM POVOLENÍM oproti VLEK 1112 M2

Reality Mýto pod Ďumbierom

Pozemok pre rodinné domy | 1,667 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária v zastúpení Ján Halgaš tel. číslo 0948 336 606 Vám ponúka na

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

2979 M2 Stavebný pozemok na Beňuši

Reality Beňuš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,979 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj tento výnimočný pozemok v o

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Beňuš

Cena dohodou

prerobený útulný dom vhodný na okamžité nasťahovanie

Reality Čierny Balog

Rodinný dom | Do Doliny 1 | 200 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária, spol. s r. o., s prevádzkou v Brezne, Vám exkluzívne ponúka

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čierny Balog

175,000 € 875 €/m²

=VÝRAZNE ZNÍŽENÁ SUMA=polyfunkčná budova, penzión, Braväcovo

Reality Braväcovo

Rodinný dom | 360 m²

===VÝRAZNE ZNÍŽENÁ SUMA DO KONCA ROKA 2025==== Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so s

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Braväcovo

196,000 € 544 €/m²

Výnimočný slnečný stavebný pozemok s krásnym výhľadom Beňuš

Reality Beňuš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 800 m²

Pekné Bývanie relitná kancelária s.r.o. so sídlom na Rázusovej 5 v Brezne Vám ponúka na predaj

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Beňuš

50,000 € 63 €/m²

Hľadám pre klientku 3i alebo 4i byt v Brezne

Reality Brezno

3 izbový byt | 77 m²

Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so sídlom Rázusova ul. č. 5 v zastúpení Dušana Petrá

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Brezno

Cena dohodou