Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s.r.o.

Rázusova 5/929 97701 Brezno Slovensko
Ponúkame na predaj všetky typy nehnuteľností, pozemkov, rekreačných chát a nehnuteľností v zahraničí pri mori (celé Chorvátsko - Makarská riviéra - apartmány, pozemky, ostrovy)
Zabezpečujeme právny servis, financovanie na špičkovej úrovni až do 100% financovania cez hypotekárny úver cez všetky banky.
Zabezpečujeme expertízne stanoviská ku hodnote nehnuteľnosti na dedičské konania.
Zabezpečujeme geodetické ako aj znalecké služby pre našich klientov.
Ako novinku zabezpečujeme aj sťahovacie vozidlo pre našich klientov za super zvýhodnené ceny !
Pôsobíme v okresoch Brezno a Banská Bystrica, pri výhradnom zastúpení aj mimo týchto lokalít.
Prečítať viac

Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s r.o. (141  inzerátov)

Rázusova 929/5 97701 Brezno

141 inzerátov v ponuke

2979 M2 Stavebný pozemok na Beňuši

Reality Beňuš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,979 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj tento výnimočný pozemok v o

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Beňuš

Cena dohodou

REZERVOVANÉ: 3i byt 64m2 v srdci Hriňovej

Reality Hriňová

3 izbový byt | Školská | 64 m²

Hľadáte domov, ktorý si dotvoríte podľa vlastných snov? 🏡✨ Ponúkam na predaj slnečný 3-izbový

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Hriňová

87,500 € 1367 €/m²

Znížená cena, rodinný dom Pohronská Polhora

Reality Pohronská Polhora

Rodinný dom | Športová | 220 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s r.o. s prevádzkou na Nám. gen. M. R. Štefánika 48 v

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pohronská Polhora

125,900 € 572 €/m²

3 izbový byt Brezno, kompletná rekonštrukcia, nízke náklady

Reality Brezno

3 izbový byt | Rázusova | 75 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. s prevádzkou na Nám. gen. M. R. Štefánika 48, 97

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

144,200 € 1923 €/m²

Na predaj pozemky –Lesný pozemok, Podbrezová, okres Brezno

Reality Podbrezová

Lesná pôda | 2,415 m²

Ponúkame na predaj poľnohospodárske pozemky evidované ako Lesný pozemok v katastrálnom území Po

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Podbrezová

4,830 € 2 €/m²

Rodinný dom v centre mesta Brezno na predaj

Reality Brezno

Rodinný dom | Švermova | 255 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s r.o. s prevádzkou na Nám. gen. M. R. Štefánika 48 (n

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Brezno

360,000 € 1412 €/m²

AKTUALIZOVANÁ CENA!! MUROVANÁ ZÁHRADNÁ CHATKA 3 IZBY PLUS KUCHYŇA REKONŠTRUOVANÁ ÚŽASNÉ VÝHĽADY, SLNEČNÁ ČASŤ-PADLIČKOVO-10 MINÚT OD MÝTA POD ĎUMBIEROM,POZEMOK 382 M2 ASF.PRÍST.CESTOU

Reality Brezno

Chalupa, rekreačný domček | 40 m²

IBA U NÁS!! Pekné Bývanie realitná kancelária v zastúpení licencovaná realitná maklérka Dáša Fr

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brezno

27,000 € 713 €/m²

REZERVOVANÉ🍀 SLNEČNÝ POZEMOK NA POLOSAMOTE POLOMKA HOREHRONIE

Reality Polomka

Pozemok pre bytovú výstavbu | 780 m²

IBA U NÁS! PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária v zastúpení licencovaná realitná maklérka Dáša Frg

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Polomka

Cena dohodou

PREDAJ: 5i novostavba apartmánového domu v Dolnej Lehote (pár min.od Krpáčova)

Reality Dolná Lehota

Rodinný dom | 91 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária spol. s. r. o. s prevádzkou v Brezne Vám výhradne ponúka na p

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolná Lehota

Cena dohodou

RODINNÝ DOM SO SAUNOU GARÁŽOU VONKAJŠÍM A VNÚTORNÝM KRBOM,DOMČEKOM PRE DETI POLOMKA HOREHRONIE V BLÍZKOSTI LYŽIARSKEHO VLEKU

Reality Polomka

Rodinný dom | 160 m²

EXKLUZÍVNE!! Pekné Bývanie realitná kancelária v zastúpení licencovaná realitná maklérka Dáša F

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Polomka

Cena dohodou

LUKRATÍVNE SLNEČNÉ POZEMKY S PRÍPOJKOU ELEKTRINY A VODY V NAJVYHĽADÁVANEJŠEJ LOKALITE BREZNO - ROHOZNÁ

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Rohozná | 0 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária v zastúpení licencovaná realitná maklérka Dáša Frgelcová tel.

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

99 €

Krásny pozemok na Beňuši, tichá lokalita

Reality Beňuš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 894 m²

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Beňuš

Cena dohodou

3 Izbový rodinný dom Brezno, polosamota, potôčik za domom,

Reality Brezno

Rodinný dom | 207 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol s.r.o. Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rodin

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Brezno

100,000 € 483 €/m²

Chatka Brezno Padlíčkovo

Reality Brezno

Chalupa, rekreačný domček | 28 m²

Pekné Bývanie relitná kancelária s.r.o. so sídlom na Rázusovej 5 v Brezne Vám ponúka na predaj

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brezno

25,000 € 893 €/m²

Polyfunkčný objekt v brezne

Reality Brezno

Skladový objekt | 220 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. so sídlom na ulici Rázusova 5, Brezno v zast

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Brezno

Cena dohodou

garáž mazorníkovo

Reality Brezno

Garáž | Budovateľská | 18 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. so sídlom na ulici Rázusova 5 a prevádzkou na Ná

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Brezno

21,000 € 1167 €/m²

1 Izbový byt Dolná Lehota

Reality Dolná Lehota

1 izbový byt | Dolná Lehota | 45 m²

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dolná Lehota

42,000 € 933 €/m²

NA PREDAJ - RODINNÝ DOM PO ČIASTOČNEJ REKONŠTRUKCII POHORELÁ

Reality Pohorelá

Rodinný dom | Partizánska | 125 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária v zastúpení Petra Petráša tel.č. 0904 276 214 Vám ponúka na p

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pohorelá

95,000 € 760 €/m²

NA PREDAJ: 5x STAVEBNÉ POZEMKY BREZNO TISOVSKÁ CESTA , PODKOREŇOVÁ

Reality Brezno

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so sídlom Rázusova ul. č. 5 v zastúpení Petra Petráš

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

46 €

Na predaj rovinatý slnečný stavebný pozemok v Brezne časť Rovne

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Rovne | 1,940 m²

PEKNÉ BÝVANIE REALITNÁ KANCELÁRIA -ponúka na predaj krásny rovinatý a po celý deň slnkom zaliat

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

62 €/m2 62 €/m2

Jedinečný domček v Predajnej

Reality Predajná

Rodinný dom | Zabečov | 75 m²

Na predaj útulný rodinný dom s garážou a záhradou – Predajná Pekné Bývanie realitná kancelária

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Predajná

134,000 € 1787 €/m²

NÁDHERNÝ SLNEČNÝ POZEMOK V TICHEJ KĽUDNEJ LOKALITE - BEZPEČNÉ ULOŽENIE FINANĆNÝCH PROSTRIEDKOV

Reality Polomka

Pozemok pre rodinné domy | 889 m²

!!NEPREHLIADNITE!! INVESTIČNÝ POZEMOK PRI JAZERE 2 MINÚTY OD LYŽ.VLEKU ELEKTRINA VODA VRT S ÚŽA

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Polomka

45,000 € 51 €/m²

REZERVOVANÉ🍀 VÝBORNÁ INVESTÍCIA: RODINNÝ DOM CHATA MÝTO POD ĎUMBIEROM, KTORÚ MOŽETE IHNEĎ PRENAJÍMAŤ

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | 100 m²

AK HĽADÁTE CHATU, RODINNÝ DOM, KDE SA MOŽETE BEZ INVESTÍCIE NASŤAHOVAŤ, PRÍPADNE IHNEĎ ZARÁBAŤ

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

95,000 € 950 €/m²

Exkluzívna ponuka bytu v Banskej Bystrici, Podháj

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Podháj | 35.19 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária, spol. s r. o., s prevádzkou v Brezne, v zastúpení Moniky Kov

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

123,600 € 3512 €/m²