Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s.r.o.

Rázusova 5/929 97701 Brezno Slovensko
Ponúkame na predaj všetky typy nehnuteľností, pozemkov, rekreačných chát a nehnuteľností v zahraničí pri mori (celé Chorvátsko - Makarská riviéra - apartmány, pozemky, ostrovy)
Zabezpečujeme právny servis, financovanie na špičkovej úrovni až do 100% financovania cez hypotekárny úver cez všetky banky.
Zabezpečujeme expertízne stanoviská ku hodnote nehnuteľnosti na dedičské konania.
Zabezpečujeme geodetické ako aj znalecké služby pre našich klientov.
Ako novinku zabezpečujeme aj sťahovacie vozidlo pre našich klientov za super zvýhodnené ceny !
Pôsobíme v okresoch Brezno a Banská Bystrica, pri výhradnom zastúpení aj mimo týchto lokalít.
Prečítať viac

Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s r.o. (141  inzerátov)

Rázusova 929/5 97701 Brezno

141 inzerátov v ponuke

Výnimočná ponuka v Osrblí, čítajte

Reality Osrblie

Rodinný dom | Dolná | 140 m²

Realitná kancelária Pekné Bývanie, spol. s r.o., v zastúpení Jána Halgaša, Vám ponúka na preda

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Osrblie

288,400 € 2060 €/m²

Ponúkame prenájom obchodných priestorov v centre Brezna

Reality Brezno

Obchodné priestory | Námestie generála Štefánika | 33 m²

Pekné bývanie realitná kancelária ponúka na prenájom v priamom centre Brezna priestor o veľkost

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Brezno

Cena dohodou

NA PREDAJ - RODINNÝ DOM PO ČIASTOČNEJ REKONŠTRUKCII POHORELÁ

Reality Pohorelá

Rodinný dom | Partizánska | 125 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária v zastúpení Petra Petráša tel.č. 0904 276 214 Vám ponúka na p

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pohorelá

95,000 € 760 €/m²

Ponúkame prenájom pekného slnečného pozemku v obci Bacúch

Reality Bacúch

Rekreačný pozemok | 360 m²

Ponúkame na prenájom pekný slnečný pozemok,ktorý sa nachádza v pokojnej horehronskej obci Bacúc

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na prenájom Bacúch

120 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Chata Kokava nad Rimavicou, Línia

Reality Kokava nad Rimavicou

Chalupa, rekreačný domček | Línia | 80 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s r.o. v Brezne v zastúpení Zuzany Halgašovej, t.č. 09

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kokava nad Rimavicou

103,000 € 1288 €/m²

NA PREDAJ : RODINNÝ DOMČEK A MOBILNÝ DOM NA JEDNOM POZEMKU V PODBREZOVEJ

Reality Podbrezová

Rodinný dom | 75 m²

LEN U NÁS! Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so sídlom Rázusova ul. č. 5 v zastúpení P

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Podbrezová

134,000 € 1787 €/m²

RD VYUŽITEĽNÝ AJ AKO CHALUPA, VHODNÝ NA BÝVANIE PODNIKANIE /PREDAJŇA,ZMRZLINA,KAVIAREŇ,REŠTAURÁCIA,ATĎ./ NA STRATEGICKOM MIESTE V CENTRE MÝTO POD ĎUMBIEROM

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | 100 m²

IBA U NÁS!! Pekné Bývanie realitná kancelária v zastúpení licencovaná realitná maklérka Dáša Fr

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

Cena dohodou

Jedinečná chata v Hronci, Majer

Reality Hronec

Chalupa, rekreačný domček | Majer | 80 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na p

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hronec

99,900 € 1249 €/m²

VKUSNE REKONŠTRUOVANÁ S CITOM ZARIADENÁ SLNKOM ZALIATA CHATA NA LV RODINNÝ DOM JARABÁ - KAMEROVÝ DOHĽAD

Reality Jarabá

Rodinný dom | 150 m²

EXKLUZÍVNE!! Pekné Bývanie realitná kancelária v zastúpení licencovaná realitná maklérka Dáša F

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jarabá

128,000 € 853 €/m²

NA PREDAJ stavebné pozemky na Horehroní v obci Braväcovo

Reality Braväcovo

Pozemok pre rodinné domy | 9,481 m²

Pekné bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. v zastúpení Dušana Petrášová tel.č. 0903 851 46

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Braväcovo

Cena dohodou

PREDAJ: 4i apartmán 78,64m2 pod lyž.vlekom Čierny Balog

Reality Čierny Balog

4 izbový byt | 78.64 m²

Hľadáte miesto na relax, víkend, či príjemnú lyžovačku? PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária spol

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čierny Balog

180,793 € 2299 €/m²

Na predaj pozemok v Brezne 2406m2- výborná cena!!!

Reality Brezno

Rekreačný pozemok | 2,406 m²

SUPER CENA-Pekné bývanie realitna kancelária Vám ponúka na predaj pozemok umiestnený v zastavan

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

27,000 € 11 €/m²

Na prenájom ponúkame 2 izbový byt vo Valaskej s balkónom

Reality Valaská

2 izbový byt | 54 m²

Pekné bývanie realitná kancelária ponúka na prenájom priestranný 2 izbový byt vo Valaskej,ktorý

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Valaská

450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PREDAJ: pozemok na výstavbu domu, chaty Dolná Lehota /pár minút na Krpáčovo/

Reality Dolná Lehota

Rekreačný pozemok | 1,000 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária spol. s. r. o. s prevádzkou v Brezne Vám výhradne ponúka na p

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Lehota

59,500 € 60 €/m²

POZEMOK NA PREDAJ : ZÁHRADKÁRSKA OSADA ZUBERŠTÍN-PODBREZOVÁ

Reality Podbrezová

Rekreačný pozemok | Zuberštín | 284 m²

TOP PONUKA PRE VÁS: Pekné bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. v zastúpení Dušana Petrášov

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Podbrezová

23,000 € 81 €/m²

Exkluzívna ponuka - pozemok vo vyhľadávanej lokalite

Reality Medzibrod

Pozemok pre rodinné domy | 840.5 m²

Na predaj: Lukratívny pozemok v obci Medzibrod, okres Banská Bystrica PEKNÉ BÝVANIE realitná k

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Medzibrod

98,800 € 118 €/m²

ZNÍŽENÁ SUMA: RODINNÝ DOMA S DREVENIČKOU NA JEDNOM POZEMKU V PÔVODNOM STAVE, POHORELÁ

Reality Pohorelá

Rodinný dom | 274 m²

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pohorelá

75,000 € 274 €/m²

==KÚPA== 2i BYT ŠLN BREZNO

Reality Brezno

2 izbový byt | Štvrť Ladislava Novomestského | 0 m²

Pekné bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. v zastúpení Petra Petráša tel.č. 0904 276 214 hľ

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Brezno

Cena dohodou

Priemyselný areál s garážami a administratívnym zázemím

Reality Brezno

Garáž | 713 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol s.r.o. s kanceláriou na Rázusovej 5 v Brezne Vám ponúka

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Brezno

Cena dohodou

STAVEBNÝ POZEMOK SO STAVEBNÝM POVOLENÍM 555 M2 + Video

Reality Mýto pod Ďumbierom

Pozemok pre rodinné domy | 555 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária v zastúpení Ján Halgaš tel.číslo 0948 336 606 Vám ponúka na p

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervovaný Nádherná ponuka v centre Slovenska na rekonštrukciu podľa seba

Reality Hriňová

Rodinný dom | Vrchslatina 1094 | 90 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s r.o. s prevádzkou na Nám. gen. M. R. Štefánika 48 v

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hriňová

140,000 € 1556 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK BREZNO 3344 M2 x 22,- €/M2 = 73.568,- €

Reality Brezno

Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,344 m²

IBA U NÁS! PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária v zastúpení licencovaná realitná maklérka Dáša Frg

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

22 € 0 €/m²

Skolaudovaná novostavba, nová terasa, nový plot nová skalka

Reality Brezno

Rodinný dom | podkoreňová | 256 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. s prevádzkou na Rázusovej 5 v Brezne Vám ponúka

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Brezno

469,000 € 1832 €/m²

3 izbovy byt Bystrá, výborná investičná príležitosť

Reality Bystrá

3 izbový byt | 63 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s r.o. v Brezne s prevádzkou na Rázusovej 5 v zastúpen

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bystrá

258,000 € 4095 €/m²