154 inzerátov v ponuke
3 izbový byt | Nezadaná | 147 m²
Ponúkame vám TOP ponuku veľkorysého 3-izbového bytu v čerstvo skolaudovanom projekte MAGNÓLIA,
330,000 € 2245 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²
Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastniť moderný 3-izbový byt 2-A v čerstvo skolaudovanom pr
177,000 € 2458 €/m²
Rekreačný pozemok | Beňovolehotská | 780 m²
Ponúkame na predaj dva atraktívne stavebné pozemky situované v obľúbenej lokalite Kubínskej hol
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 278 m²
Hľadáte kombináciu súkromia, priestoru a nádherného prírodného prostredia? Predstavujeme vám vý
399,000 € 1435 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²
Ponúkam na predaj starší rodinný dom situovaný v atraktívnej lokalite obce Istebné. Nehnuteľno
80,000 € 615 €/m²
Obchodné priestory | Nezadaná | 189 m²
Ponúkame na prenájom atraktívny obchodný priestor v apartmánovom dome MyMara, nachádzajúci sa v
1,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 27 m²
Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt v obci Liptovská Teplá, nachádzajúci sa v novostavbe
520 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nad Vrškami | 60 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový apartmán v novom a architektonicky atraktívnom projekte V
257,730 € 4296 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 85 m²
Ponúkame na prenájom časť rodinného domu v obci Oravský Podzámok. Nehnuteľnosť je zariadená a p
490 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Spojová | 37 m²
V projekte NEOHAUS ponúkame na predaj štýlový priestor o výmere 37 m², vhodný na zriadenie menš
142,800 € 3859 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Spojová | 37 m²
V projekte NEOHAUS ponúkame na predaj moderný kancelársky priestor s rozlohou 37 m², ideálny na
142,800 € 3859 €/m²
3 izbový byt | Ľudovíta Štúra | 78 m²
Ponúkame na predaj štýlovo prerobený 3-izbový byt v novšom bytovom dome na ulici Ľ. Štúra v obľ
174,000 € 2231 €/m²
3 izbový byt | Odbojárov | 73 m²
Hľadáte bývanie, ktoré má štýl, kvalitu a skvelú polohu? Práve ste ho našli. Ponúkame na preda
194,000 € 2658 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²
Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom priamo v centre obce Istebné, situovaný na rovinatom
270,000 € 1227 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,249 m²
Ponúkame na predaj krásny pozemok s výmerou 1249 m² v obci Novoť, ktorý je podľa územného plánu
69 €/m2 69 €/m2
Rodinný dom | Priehon | 180 m²
Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Sebedražie, ktorý predstavuje výnimočnú príležitos
215,000 € 1194 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 733 m²
Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Ruská Nová Ves, vzdialenej iba 8,7 km od
75 €/m2 75 €/m2
Apartmán | Starý Smokovec | 110.45 m²
Ponúkame Vám na predaj exkluzívny dvojpodlažný byt v projekte apartmánového domu LEBENSKI vo Vy
469,000 € 4246 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 36,850 m²
Ponúkame na predaj atraktívny developerský stavebný pozemok v obci Beňadiková, situovaný v bezp
Info v RK
Rodinný dom | Žaškov | 180 m²
Ponúkame na predaj starší rodinný dom po rozsiahlej rekonštrukcii v roku 2020, nachádzajúci sa
199,000 € 1106 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 270 m²
Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v centre obce Novoť, s priamym prístupom z asfaltove
135,000 € 500 €/m²
Orná pôda | Nezadaná | 3,616 m²
Ponúkame na predaj poľnohospodársku pôdu nachádzajúcu sa v krásnom a pokojnom prostredí obce Or
29 €/m2 29 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 416 m²
Ponúkame na predaj zaujímavý stavebný pozemok v pokojnej a čoraz obľúbenejšej obci Oravská Poru
129 €/m2 129 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 989 m²
Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok nachádzajúci sa v obľúbenej a pokojnej obci Orav
139 €/m2 139 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.