MG real, s.r.o.

MG real, s.r.o.

Škultétyho 4720/2A 95501 Topoľčany Slovensko

MG real, s.r.o.

Bratislava

Drieňová 3/68 82101 Bratislava-Ružinov Slovensko

MG real, s.r.o.

MG real, s. r. o. (355  inzerátov)

Škultétyho 2 95501 Topoľčany

355 inzerátov v ponuke

Na predaj stavebné pozemky Partizánske - Malé Bielice

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | Malé Bielice | 553 m²

Ponúkame Vám na predaj dva stavebné pozemky v Partizánskom v časti Malé Bielice. Veľkosti pozem

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

32,074 € 58 €/m²

Rodinný dom Topoľčany Kompletná rekonštrukcia

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Radlinského | 111 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený domy po kompletnej rekonštrukcii v meste Topoľčany

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

264,000 € 2378 €/m²

Novostavba Rodinného domu Bojná

Reality Bojná

Rodinný dom | Zababica | 90 m²

Ponúkame vám novostavbu rodinného domu / dvojdom v obci Bojná v novej zástavbe rodinných domov.

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bojná

187,000 € 2078 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom Horné Obdokovce / zachovalý

Reality Horné Obdokovce

Rodinný dom | ticha | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Horné Obdokovce v tichej časti obce . Jedná sa o ro

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horné Obdokovce

150,000 € 1364 €/m²

Rodinný dom Topoľčany / VYPLATENA ZALOHA

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v meste Topoľčany na ulici Sládkovičova. Jedná sa o zachov

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt s balkónom Topoľčany v lokalite Pod Kalváriou

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Pod kalváriou | 77 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom v meste Topoľčany v lokalite Pod Kalváriou. By

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

1 izbovy byt s balkónom Topoľčany

Reality Topoľčany

1 izbový byt | M.Benku | 36 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii v meste Topoľčany

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

115,000 € 3194 €/m²

Novozrekonštruované kancelárie v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Dvojkrížna | 23 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne prerobené kancelárie v Podunajských Biskupiciach na Dvojkríž

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

9.58 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom priestorov kancelárie Topoľčany

Reality Topoľčany

Kancelárie, administratívne priestory | Streďanská | 75 m²

Ponúkame vám na prenájom priestor na klanceláriu na Streďanskej ulici v polyfunkčnej budove v T

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kancelária 3 centrum Topoľčany / PRENÁJOM

Reality Topoľčany

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie M. R. Štefánika | 32 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Topoľčany, Námestie M. R. Štefánika.

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

361 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Priestor na Prenajom Topoľčany

Reality Topoľčany

Kancelárie, administratívne priestory | Hollého | 14 m²

Ponúkame vám na prenájom priestory v polyfunkčnom objekte v Topoľčanoch v priamom centre mesta

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

7.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Veľký rodinný dom Podhradie

Reality Podhradie

Rodinný dom | Hlavná | 250 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký rodinný dom v podhorskej obci Podhradie na hlavnej trase . Ploch

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Podhradie

166,000 € 664 €/m²

Kancelárie s výmerou od 11m2, Bratislava-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kutuzovova | 30 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na Kutuzovovej ulici (Bratislava-Nové Mesto) v b

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

V Ružinove na prenájom administratívne priestory o veľkosti 320 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 320 m²

Na rozhraní Ružinov – Nové Mesto ponúkame na prenájom 320 m² priestor. Nachádza sa na 7. NP a f

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom 724 m² kancelárskych priestorov v Bratislave na Trnavskej ces

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 724 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na rozhraní Ružinov – Nové Mesto. Nachádzajú sa na 1

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelársky priestor 110,34 m2 v širšom centre Bratislavy

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 110 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor 110,34 m2, nachádzajúci sa 1.p. polyfunkčnej budo

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárie - Elektrárenská ulica, Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Elektrárenská | 34 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie Bratislava - Nové Mesto, Elektrárenská ulica. Plocha: úžitk

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

300 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Garsonka na PRENAJOM Topoľčany

Reality Topoľčany

Garsónka | J.Matušku | 19 m²

Ponúkame vám na prenájom garsonku v Topoľčanoch na sídlisku východ na ulici J. Matušku . Garsón

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

350 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Rodinný dom Kovarce

Reality Kovarce

Rodinný dom | Nezadaná | 270 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Kovarce, okr. Topoľčany. Plocha: úžitková 180m2, pozemku 6

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kovarce

215,000 € 796 €/m²

Menšie kancelárie, 25m2, 26m2, 28m2, so zázemím, výborná poloha, Ružin

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Hraničná | 25 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Hraničnej ulici, Bratislava, mestská časť Ružinov

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.18 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rodinný dom Topoľčany

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Družby | 250 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom v tichej lokalite mesta Topoľčany na ul.Družby , možnosť aj viac

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

195,000 € 780 €/m²

Priestor vhodný na office i voľnočasové aktivity

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | Pasienkova ul. | 198 m²

Ponúkame na prenájom v novostavbe polyfunkčného objektu na Pasienkovej ulici, Bratislava – Podu

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

1,762 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Kancelársky celok v širšom centre, Ružinov, flexibilný priestor, 44m2,

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 106 m²

Ponúkame Vám na prenájom samostatný kancelársky celok v Bratislave, Ružinov, Záhradnícka ulica.

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom - 2byt - Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Skýcovská | 62 m²

Ponúkam na prenájom zariadený 2 izbový byt v meste Topoľčany, ul. Skýcovská. Plocha: úžitková 6

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²