MG real, s.r.o.

MG real, s.r.o.

Škultétyho 4720/2A 95501 Topoľčany Slovensko

MG real, s.r.o.

Bratislava

Drieňová 3/68 82101 Bratislava-Ružinov Slovensko

MG real, s.r.o.

MG real, s. r. o. (355  inzerátov)

Škultétyho 2 95501 Topoľčany

355 inzerátov v ponuke

Kancelária na prenájom Topoľčany - Tovarnícka ulica

Reality Topoľčany

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 10 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v meste Topoľčany, Tovarnícka. Nachád

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

130 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rodinný dom Topoľčany

Reality Topoľčany

Rodinný dom | Družby | 250 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom v tichej lokalite mesta Topoľčany na ul.Družby , možnosť aj viac

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

195,000 € 780 €/m²

Kancelárske priestory 140 m2 v historickej budove na Hurbanovom námest

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hurbanovo námestie | 140 m²

Ponúkame na prenájom KP na Hurbanovom námestí. Priestory sa nachádzajú na 3. NP sa na ploche 14

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3 izbový byt s balkónom Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Krušovská | 64 m²

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt s balkónom v meste Topoľčany blízko centra . Nachádza sa n

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

135,000 € 2109 €/m²

Kancelárske priestory 82 m2 s atraktívnym výhľadom v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Župné námestie | 82 m²

Ponúkame Vám na prenájom podkrovné kancelárske priestory nachádzajúce sa na 4.p. budovy v Brati

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj pozemku 740 m2 na myjavských kopaniciach.

Reality Jablonka

Pozemok pre rodinné domy | Ušiaci | 740 m²

Ponúkame Vám na predaj mierne svahovitý pozemok na stavbu chaty, chalupy, alebo aj rodinného

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Jablonka

37,000 € 50 €/m²

Garsonka na PRENAJOM Topoľčany

Reality Topoľčany

Garsónka | J.Matušku | 19 m²

Ponúkame vám na prenájom garsonku v Topoľčanoch na sídlisku východ na ulici J. Matušku . Garsón

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

350 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Rodinný dom Kovarce

Reality Kovarce

Rodinný dom | Nezadaná | 270 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Kovarce, okr. Topoľčany. Plocha: úžitková 180m2, pozemku 6

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kovarce

215,000 € 796 €/m²

Priestor vhodný na office i voľnočasové aktivity

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | Pasienkova ul. | 198 m²

Ponúkame na prenájom v novostavbe polyfunkčného objektu na Pasienkovej ulici, Bratislava – Podu

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

1,762 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárií 627 m2 v Dúbravke.

Reality Bratislava-Dúbravka

Kancelárie, administratívne priestory | Sekurisova | 627 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Bratislave-Dúbravke s celkovou úžitkovou plo

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rodinný dom Horné Štitáre

Reality Horné Štitáre

Rodinný dom | Hlavná | 126 m²

Ponúkam na predaj zachovalý rodinný dom nachádzajúci sa v obci Horné Štitáre . Dom je v pôvod

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horné Štitáre

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt s balkónom Topoľčany / VYPLATENA ZALOHA

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Krušovská | 62 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s balkónom v meste Topoľčany na ul. Krušovská blízko v cent

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Prenájom skladových priestorov od 100 m2 do 3000 m2 v Bratislave - Rač

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Púchovská | 3,000 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladovacie priestory od výmery 100 m2 do 3000 m2. Tieto priestory mož

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Dielňa Čeľadince / PRENAJOM

Reality Čeľadince

Priestor pre výrobu | ticha | 122 m²

Ponúkame na prenájom halu , dielňu , ktorá bola využívaná na výrobu nábytku . Je o rozmere 122

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Čeľadince

600 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Menšie kancelárie, 25m2, 26m2, 28m2, so zázemím, výborná poloha, Ružin

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Hraničná | 25 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Hraničnej ulici, Bratislava, mestská časť Ružinov

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.18 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelársky celok v širšom centre, Ružinov, flexibilný priestor, 44m2,

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 106 m²

Ponúkame Vám na prenájom samostatný kancelársky celok v Bratislave, Ružinov, Záhradnícka ulica.

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom - 2byt - Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Skýcovská | 62 m²

Ponúkam na prenájom zariadený 2 izbový byt v meste Topoľčany, ul. Skýcovská. Plocha: úžitková 6

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Skladové priestory 770 m2 a 792 m2 v Piešťanoch

Reality Piešťany

Priestor pre sklad | Obchodná | 770 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodno - skladové priestory v Piešťanoch aj s možnosťou využitia na

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

55 €/m2/rok 0 €/m2/rok

Prenájom obchodného priestoru 165 m2 neďaleko City arény v Trnave

Reality Trnava

Obchodné priestory | 90 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v centre Trnavy. Nachádza sa na prízemí administratívnej

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

2,100 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Kúpim 2-3izbový byt Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Nezadaná | 35 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 2-3 izbový byt v Topoľčanoch, nie okrajové časti. Byt by mal byť

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Topoľčany

Cena dohodou

Predaj Krušovce 2izbový byt v rodinnom dome + predajňa

Reality Krušovce

2 izbový byt | Štefánikova | 100 m²

Ponúkam na predaj - dom, byt, obchod - polyfunkčný objekt v obci Krušovce, Štefánikova. Ide o

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Krušovce

125,000 € 1250 €/m²

Poľnohospodársky areál Horné Obdokovce okres Topoľčany, rozsiahle poze

Reality Horné Obdokovce

Priestor pre sklad | 5,500 m²

Na predaj areál bývalého hospodárskeho dvora obec Horné Obdokovce – okres Topoľčany. Výmera cel

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Horné Obdokovce

450,000 € 82 €/m²

Lacné kancelárie, aj malé výmery, 15 a 30m2, Galvaniho, Bratislava-Ruž

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 30 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na Galvaniho ulici (Bratislava, Ružinov) v novoz

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7.79 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelária 41m2, Štrkovec, Drieňová ul. Lake Building

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 41 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu, Bratislava-Ružinov, Drieňová ul. Lake Building. Plocha: úž

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac