355 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²
Iba u nás Vám ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Chynorany, okre
133,900 € 1217 €/m²
Rodinný dom | Podkozince | 295 m²
Ponúkame vám na predaj Rodinný dom Chalupa v podhorskej lokalite v časti Lubina- Podkozince lok
166,000 € 563 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 900 m²
ZĽAVA:NOVÁ CENA 93 000 eur Hľadáte ideálne miesto pre Váš nový domov? Ponúkame Vám predaj st
93,000 € 103 €/m²
Rodinný dom | Tichá | 130 m²
Ponúkame Vám na predaj zachovalý rodinný dom v obci Kamanová . Jedná sa o zachovalý rodinný d
Cena dohodou
Obchodné priestory | hlavna | 140 m²
Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory momentálne využívané ako reštaurácia
1,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Komerčná zóna | Nezadaná | 202,857 m²
Ponúkame na predaj investičný pozemok v katastrálnom území Ješková Ves o celkovej výmere 202
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Mlynské nivy | 340.54 m²
Ponúkame vám na prenájom administratívne priestory o celkovej výmere 349,54m2 na 26NP novej dom
17.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 53.15 m²
Ponúkame Vám na prenájom priestory na Nám. SNP. Administratívna budova je situovaná na rohu Nám
1,069.93 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 34.43 m²
Ponúkame Vám na prenájom moderné a reprezentatívne administratívne priestory v objekte WESTEND
673.17 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Gajova | 29.92 m²
Ponúkame vám na prenájom kanceláriu o veľkosti 29,92m2 v administratívnej budove Gajova 4 v tic
12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 49 m²
Ponúkame Vám na prenájom moderné kancelárske priestory s vlastným soc. zariadením a vlastnou ku
1,000 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Šafárikovo námestie | 50.6 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Starom Meste (Bratislava I-Staré Mesto), na Ša
653.58 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 342 m²
Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory na Jarošovej ul. v Novom Meste v Jarošova OF
8.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Chalupa, rekreačný domček | Duchonka | 300 m²
Ponúkame Vám na predaj murovanu chatu v obľúbenej lokalite Duchonka. Je postavená na pozemku
163,000 € 543 €/m²
Obchodné priestory | Nezadaná | 500 m²
Ponúkame Vám na predaj polyfunkčnú budovu v blizkosti centra mesta Topoľčany na ul . M. Rázus
580,000 € 1160 €/m²
Rodinný dom | 118 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v meste Topoľčany v lokalite pod ekonomickou školou na pekno
226,000 € 1915 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 23 m²
Ponúkame Vám na predaj záhradnú murovanú chatu v lokalite Tovarníky oproti Hyze časť Priateľst
59,000 € 2565 €/m²
2 izbový byt | Kuzmányho | 49 m²
Ponúkame Vám na predaj 49 m2 2 izbový byt s balkónom kúsok od centre v mesta Topoľčany na u
Cena dohodou
Obchodné priestory | 531 m²
Na predaj areál bývalej hospodárskej budovy v obci Krušovce – okres Topoľčany. Budova je v
165,000 € 311 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Moyzesova | 18 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v meste Topoľčany na ul. Moyzesova. Jedná sa o
Cena dohodou
Priestor pre sklad | 46,800 m²
Ponúkame vám na predaj priemyselný areál ( družstvo ) v obci Blesovce. Predmetom predaja sú bud
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | tichá | 60 m²
Nová cena!!! Ponúkam na predaj rekreačnú chatu v obci Tovarníky, v záhradkarskej osade "Priateľ
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Sladovnícka | 128 m²
Ponúkame Vám na prenájom klimatizované kancelárie na Sladovníckej ulici. Kancelárie sa nachádza
8.2 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Parková | 1,700 m²
Ponúkame Vám na prenájom skladové a prevádzkové priestory v obci Dolná Krupá neďaleko Trnavy. C
3,500 €/mesiac 2 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.