355 inzerátov v ponuke
1 izbový byt | Kuzmányho | 35 m²
Ponúkam Vám na predaj 1 izbový byt nachádzajúci sa v meste Topoľčany na ul. K.Kuzmányho. Jedná
95,000 € 2714 €/m²
3 izbový byt | Tichá | 73 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt s vlastnými parkovacími miestami pre 2 autá , v novostavbe so
150,000 € 2055 €/m²
1 izbový byt | Ľ.Fullu | 36 m²
Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt s balkónom po čiastočnej rekonštrukcii v meste Topoľčany n
110,000 € 3056 €/m²
Garáž | Čierne Háje | 15 m²
Ponúkame Vám na predaj garáž v Považskej Bystrici, v lokalite Čierne Háje. Garáž je v dobrom
Cena dohodou
3 izbový byt | Cyrila A Metoda | 63 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou, Cyrila A Metoda. Plocha: úžitková 63m
117,000 € 1857 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,584 m²
Predávam veľký pozemok v tichej oblasti vo Veľkom Záluží. 1584m2, ÚPI-výstavba RD, parcela:899/
202,900 € 128 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 5,411 m²
Ponúkame na predaj slnečný pozemok v obci Horný Vadičov o rozlohe 5411m2. Pozemok sa nachádza v
109,000 € 20 €/m²
Rodinný dom | 101.59 m²
EXKLUZÍVNE | Moderný 4-izbový rodinný dom v Lužiankach pri Nitre | Novostavba | Tepelné čerpadl
326,000 € 3209 €/m²
3 izbový byt | 71 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Humennom na Partizánskej ulici. Byt sa nachádza na 3. 8 p
117,000 € 1648 €/m²
Priestor pre sklad | Nezadaná | 1,821 m²
Ponúkame Vám na prenájom halu pre sklad v Partizánskom v areáli bývalej fabriky. Cena nájmu je
2.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme pre klientku trojizbový byt aspoň po čiastočnej rekonštrukcii v Partizánskom. Môže byť
Cena dohodou
Rodinný dom | 1,086 m²
Priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkorysým pozemkom v obci Trnovec nad Váhom Hľadáte bývanie
175,000 € 161 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 75 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu trojizbového rodinného domu v obci Malé Kršteňany okres Parti
235,000 € 3133 €/m²
Rodinný dom | 99 m²
Ponúkame na predaj starší 3-izbový rodinný dom s charakterom vidieckeho bývania, situovaný na p
110,000 € 1111 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 498 m²
PREDAJ – 6-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI Zbehy Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v
238,000 € 478 €/m²
Rodinný dom | 72 m²
Ponúkame Vám na predaj trojizbový rodinný dom v Partizánskom v katastrálnom území Veľké Bielice
66,500 € 924 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 230 m²
MOŽNÝ ODPOČET DPH. Ponúkame Vám na predaj polyfunkčnú budovu kancelárskych a obchodných priesto
255,000 € 1109 €/m²
Obchodné priestory | 45 m²
Ponúkame Vám na prenájom obchodné poprípade kancelárske priestory v Partizánskom na sídlisku Š
500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 46 m²
Ponúkam na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt s výmerou 46 m² + pivnica, situovaný
120,000 € 2609 €/m²
Rodinný dom | 86 m²
Predávame 4-izbový rodinný dom v obci Veľké Zálužie. Rozloha pozemku je 1450m2 z toho je 102m2
155,000 € 1802 €/m²
Obchodné priestory | 107 m²
Ponúkame na prenájom moderný nebytový priestor v novostavbe RNDZ na ulici Eduarda Wenzla, v mes
1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 108 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Čierna Voda okr. Galanta v tichej lokalite obce .
120,000 € 1111 €/m²
Záhrada | 538 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok s výmerou 538 m2 v obci Kolačno okres Partizánske. Pozemok sa na
16,140 € 30 €/m²
Rodinný dom | 153 m²
Ponúkame Vám na predaj paťizbový rodinný dom (poldom) v Partizánskom vo vyhľadávanej časti mest
139,000 € 908 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.