MG real, s.r.o.

MG real, s.r.o.

Škultétyho 4720/2A 95501 Topoľčany Slovensko

MG real, s.r.o.

MG real, s. r. o. (355  inzerátov)

Škultétyho 2 95501 Topoľčany

MG real, s.r.o.

Bratislava

Drieňová 3/68 82101 Bratislava-Ružinov Slovensko

355 inzerátov v ponuke

Predaj 1izbový byt - Kuzmányho - Topoľčany

Reality Topoľčany

1 izbový byt | Kuzmányho | 35 m²

Ponúkam Vám na predaj 1 izbový byt nachádzajúci sa v meste Topoľčany na ul. K.Kuzmányho. Jedná

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

95,000 € 2714 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbovy byt s balkónom Bošany / v novostavbe

Reality Bošany

3 izbový byt | Tichá | 73 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s vlastnými parkovacími miestami pre 2 autá , v novostavbe so

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bošany

150,000 € 2055 €/m²

Novinka
Novinka

1 izbovy byt s balkónom Topoľčany

Reality Topoľčany

1 izbový byt | Ľ.Fullu | 36 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt s balkónom po čiastočnej rekonštrukcii v meste Topoľčany n

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

110,000 € 3056 €/m²

Novinka
Novinka

Garáž na predaj, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Garáž | Čierne Háje | 15 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž v Považskej Bystrici, v lokalite Čierne Háje. Garáž je v dobrom

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

3i byt ulica Cyrila a Metoda Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | Cyrila A Metoda | 63 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou, Cyrila A Metoda. Plocha: úžitková 63m

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

117,000 € 1857 €/m²

Predávam veľký pozemok v oblasti Veľké Zálužie s rozlohou 1584m2

Reality Veľké Zálužie

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,584 m²

Predávam veľký pozemok v tichej oblasti vo Veľkom Záluží. 1584m2, ÚPI-výstavba RD, parcela:899/

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Zálužie

202,900 € 128 €/m²

Pozemok na rekreáciu, Horný Vadičov

Reality Horný Vadičov

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 5,411 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok v obci Horný Vadičov o rozlohe 5411m2. Pozemok sa nachádza v

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horný Vadičov

109,000 € 20 €/m²

4 izbový rodinný dom bungalov novostavba Lužianky

Reality Lužianky

Rodinný dom | 101.59 m²

EXKLUZÍVNE | Moderný 4-izbový rodinný dom v Lužiankach pri Nitre | Novostavba | Tepelné čerpadl

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lužianky

326,000 € 3209 €/m²

3 izbový byt Humenné s logiou v tichom prostredí.

Reality Humenné

3 izbový byt | 71 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Humennom na Partizánskej ulici. Byt sa nachádza na 3. 8 p

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

117,000 € 1648 €/m²

Na prenájom skladová hala v Partizánskom.

Reality Partizánske

Priestor pre sklad | Nezadaná | 1,821 m²

Ponúkame Vám na prenájom halu pre sklad v Partizánskom v areáli bývalej fabriky. Cena nájmu je

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Partizánske

2.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Hľadáme pre klienta 3 i byt v Partizánskom

Reality Partizánske

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre klientku trojizbový byt aspoň po čiastočnej rekonštrukcii v Partizánskom. Môže byť

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

Priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkorysým pozemkom v obci Trnovec

Reality Trnovec nad Váhom

Rodinný dom | 1,086 m²

Priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkorysým pozemkom v obci Trnovec nad Váhom Hľadáte bývanie

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnovec nad Váhom

175,000 € 161 €/m²

Na predaj novostavba 3 i RD Malé Kršteňany s bazénom so slanou vodou

Reality Malé Kršteňany

Rodinný dom | Nezadaná | 75 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu trojizbového rodinného domu v obci Malé Kršteňany okres Parti

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malé Kršteňany

235,000 € 3133 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Nové Sady

Reality Nové Sady

Rodinný dom | 99 m²

Ponúkame na predaj starší 3-izbový rodinný dom s charakterom vidieckeho bývania, situovaný na p

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nové Sady

110,000 € 1111 €/m²

Predaj rodinný dom Zbehy

Reality Zbehy

Rodinný dom | Nezadaná | 498 m²

PREDAJ – 6-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI Zbehy Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zbehy

238,000 € 478 €/m²

Na predaj 3 i RD Partizánske – Veľké Bielice pozemok 856 m2

Reality Partizánske

Rodinný dom | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový rodinný dom v Partizánskom v katastrálnom území Veľké Bielice

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Partizánske

66,500 € 924 €/m²

Na predaj kancelárske a obchodné priestory v Partizánskom

Reality Partizánske

Kancelárie, administratívne priestory | 230 m²

MOŽNÝ ODPOČET DPH. Ponúkame Vám na predaj polyfunkčnú budovu kancelárskych a obchodných priesto

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Partizánske

255,000 € 1109 €/m²

Na prenájom obchodné - kancelárske priestory v Partizánskom - Šípok

Reality Partizánske

Obchodné priestory | 45 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné poprípade kancelárske priestory v Partizánskom na sídlisku Š

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Partizánske

500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj 2- izbový byt s výmerou 46m2, Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Nezadaná | 46 m²

Ponúkam na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt s výmerou 46 m² + pivnica, situovaný

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

120,000 € 2609 €/m²

Predám 4-izbový RD v obci Veľké Zálužie

Reality Veľké Zálužie

Rodinný dom | 86 m²

Predávame 4-izbový rodinný dom v obci Veľké Zálužie. Rozloha pozemku je 1450m2 z toho je 102m2

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľké Zálužie

155,000 € 1802 €/m²

Prenájom moderného nebytového priestoru na ul. E. Wenzla, Rača

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | 107 m²

Ponúkame na prenájom moderný nebytový priestor v novostavbe RNDZ na ulici Eduarda Wenzla, v mes

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

RD Čierna Voda s pozemkom 1486m2

Reality Čierna Voda

Rodinný dom | 108 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Čierna Voda okr. Galanta v tichej lokalite obce .

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čierna Voda

120,000 € 1111 €/m²

Na predaj pozemok v Kolačne

Reality Kolačno

Záhrada | 538 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok s výmerou 538 m2 v obci Kolačno okres Partizánske. Pozemok sa na

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kolačno

16,140 € 30 €/m²

Na predaj 5 i rodinný dom Partizánske - Šimonovany - rožný pozemok

Reality Partizánske

Rodinný dom | 153 m²

Ponúkame Vám na predaj paťizbový rodinný dom (poldom) v Partizánskom vo vyhľadávanej časti mest

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Partizánske

139,000 € 908 €/m²