31 inzerátov v ponuke
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 176 m²
Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj kompletne zrekonštruovanú chatu s potôčikom na pozemk
287,000 € 1631 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko
Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj rodinný dom. Nachádza sa v Maďarskej obci, pár kilome
Cena dohodou
3 izbový byt | 79 m²
Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 79 m2 s loggiou v o
149,500 € 1892 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 400 m²
Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj jedinečný penzión - NOVOSTAVBU v katastrálnom území M
545,000 € 1363 €/m²
2 izbový byt | Banícka | 55.7 m²
Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj 2-izbový byt na Baníckej ulici v Spišskej Novej Vsi.
123,900 € 2224 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 349 m²
Firma ILP má pre vás na predaj pozemok s už vystavenou základovou doskou vo vyhľadávanej lokali
113,000 € 324 €/m²
2 izbový byt | 51.5 m²
Firma ILP má pre vás 2-izbový byt na prenájom v SNV na Gorazdovej ulici v centre mesta. Táto lo
500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Krčméryho | 48.41 m²
Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj alebo výmenu 2-izbový byt v SNV. 2-izbový byt s otvo
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | 5,656 m²
Hľadáte miesto, kde sa spája príroda s potenciálom vášho vysnívaného domova, alebo oddychu? Fi
49 €/m2 49 €/m2
Orná pôda | 5,955 m²
Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj investičné pozemky – ornú pôdu a trvalý trávny porast
20,865 € 4 €/m²
1 izbový byt | 35.94 m²
Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj VYNOVENÝ 1-izbový byt v Spišskej Novej Vsi vo VYHĽADÁ
83,500 € 2323 €/m²
Záhrada | 282 m²
Firma ILP má pre vás na predaj slnečnú záhradku v obľúbenej záhradkárskej lokalite za sídlisko
26,500 € 94 €/m²
Rekreačný pozemok | nezadaná | 921 m²
Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj krásny pozemok v obci Mlynky. Pozemok sa nachádza v b
36 €/m2 36 €/m2
Rodinný dom | 112 m²
Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj vilu – rodinný dom nachádzajúci sa v žiadanej lokalit
305,900 € 2731 €/m²
Rodinný dom | 71.8 m²
Firma ILP vám postaví rodinný dom, ktorý je KVALITNÝ, montovaný, NÍZKOENERGETICKÝ. Naša firma s
87,000 € 1212 €/m²
3 izbový byt | Koceľova | 67 m²
Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj 3-izbový byt s balkónom v Spišskej Novej Vsi na Koceľ
153,500 € 2291 €/m²
3 izbový byt | Tkáčska | 72.04 m²
Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj 3-izbový byt s loggiou na sídl. Západ 1 v Spišskej No
127,900 € 1775 €/m²
3 izbový byt | Za Hornádom | 69.29 m²
Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj 3-izbový byt s loggiou v meste Spišská Nová Ves. Lok
124,000 € 1790 €/m²
3 izbový byt | Dubová | 51.53 m²
Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na prenájom zrekonštruovaný SLNEČNÝ 3-izbový byt s loggiou na D
570 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 400 m²
545,000 € 1363 €/m²
3 izbový byt | Námestie Iglovia | 81.2 m²
Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj 3-izbový byt s balkónom v Spišskej Novej Vsi - Iglovi
208,900 € 2573 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 859 m²
Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu. Rozloha po
80,000 € 93 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 300 m²
Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj multifunkčný, dvojpodlažný zrubový dom s úžitkovou pl
155,000 € 517 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 103 m²
Firma ILP vám predstavuje náš nový EXKLUZÍVNY projekt rodinných domov v atraktívnej lokalite Bl
197,997 € 1922 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.