46 inzerátov v ponuke
4 izbový byt | Ulica Čajkovského | 86 m²
Ponúkame na predaj štvorizbový byt o výmere 86 m2 vo vyhľadávanej lokalite na Veternej ulici v
199,500 € 2320 €/m²
2 izbový byt | Školská | 60 m²
Ponúkame na predaj bývanie, kde sa moderný komfort prirodzene spája s pokojom vidieka. Presne t
135,000 € 2250 €/m²
Garáž | Nezadaná | 25 m²
Ponúkame na predaj novostavbu murovanej garáže s vlastným pozemkom na Podjavorinskej ulici v Tr
55,000 € 2200 €/m²
3 izbový byt | Ulica Sladovnícka | 105 m²
Ponúkame na predaj veľkometrážny 3 izbový byt s obytnou plochou 96 m2 s dvomi balkónmi, ktorý s
265,000 € 9 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 180 m2, ktorý sa nachád
208,000 € 1156 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Malženická cesta | 1,036 m²
V bezprostrednej blízkosti obchvatu mesta Trnava v napojení na Malženickú cestu ponúkame na pre
190 €/m2 190 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | J. Holčeka | 732 m²
V zastúpení klienta ponúkame na predaj pozemky v intraviláne obce Budmerice. VARIABILITA POZEM
112,500 € 154 €/m²
Rodinný dom | SNP | 190 m²
Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 190 m2, ktorý sa nachádza v obci Br
180,000 € 947 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 68 m²
Ponúkame na predaj poschodovú murovanú chatu priamo v lese s vynikajúcim prístupom autom až ku
85,000 € 1250 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²
Ponúkame na predaj poschodovú chatu, ktorá sa nachádza priamo pri vleku zjazdovky rekreačného s
104,900 € 1049 €/m²
Záhrada | Kamenný Mlyn | 233 m²
Ponúkame na predaj záhradu o výmere 233 m2 v osobnom vlastníctve, ktorá sa nachádza v záhradkár
33,000 € 142 €/m²
2 izbový byt | Biely Kostol | 40 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe bytového domu s výťahom na 2
530 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Červenej armády | 728 m²
V zastúpení vlastníka ponúkame na predaj pozemok v obci Budmerice, v atraktívnej a rozvíjajúcej
87,000 € 120 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Cukrová ulica | 3,373 m²
Ponúkame atraktívnu investičnú príležitosť - pozemok, ktorý je súčasťou plánovanej obytnej zóny
110 €/m2 110 €/m2
Záhrada | Nerudova | 251 m²
Realitná kancelária FOX reality, s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj záhradku v časti Linčia
20,500 € 82 €/m²
2 izbový byt | Ulica Bedřicha Smetanu | 53 m²
Ponúkame na predaj pekný 2 izbový byt v bytovom dome z roku 2009 v Trnave na ulici B. Smetanu.
170,000 € 3208 €/m²
3 izbový byt | Jiráskova | 64 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt o výmere 64 m2, ktorý sa nachádza na 11. poschodí z 13. v zatep
185,000 € 2891 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na Vŕšku | 2,100 m²
Ponúkame na predaj priestranný slnečný pozemok v obci Častá neďaleko Pezinka. Pozemok má rozloh
149,000 € 71 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 40 m²
Ponúkame na predaj 1 izbový byt s obytnou plochou 40 m2, ktorý sa nachádza na ideálnom 1. posch
155,000 € 3875 €/m²
Priemyselná zóna | Nezadaná | 4,886 m²
V zastúpení vlastníka ponúkame na predaj investičné pozemky (plochy výroby) nachádzajúce sa v o
57 €/m2 57 €/m2
Priemyselná zóna | Priemyselná | 4,896 m²
Ponúkame na predaj pozemok o výmere takmer 4900 m2. Nachádza sa vo výborne dostupnej lokalite s
125 €/m2 125 €/m2
3 izbový byt | Ulica Sladovnícka | 97 m²
Ponúkame na prenájom veľkometrážny 3 izbový byt s obytnou plochou 96 m2 s dvomi balkónmi, ktorý
890 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Orná pôda | Cintorínska | 5,632 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok - ornú pôdu v extraviláne obce Báhoň - Pánske pole. Celková plo
60,000 € 11 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská ulica | 266 m²
Ponúkame na prenájom dvojpodlažný objekt ideálny pre firmy, ktoré hľadajú samostatné sídlo s vl
1,870 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.