FOX reality, s.r.o.

FOX reality, s.r.o.

Ulica Paulínska 24 91701 Trnava Slovensko

FOX reality, s.r.o.

FOX reality, s.r.o.

Paulínska 91701 Trnava Slovensko

46 inzerátov v ponuke

FOX - Priemyselný sektor – podnikateľské a prevádzkové priestory v Trnave

Reality Trnava

Výrobný objekt | Nezadaná | 580 m²

Ponúkame investičné a podnikateľské príležitosti v meste Trnava, v lokalitách so zaručeným prie

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Objekty na predaj Trnava

650,000 € 1121 €/m²

člen NARKS

FOX - Pozemok s potenciálom aj pre HBV a IBV, Chtelnica okr. Piešťany

Reality Chtelnica

Iný stavebný pozemok | Dolná | 7,743 m²

Investičná príležitosť - rozľahlý pozemok ponúka priestor pre nové využitie. Viditeľný, výborn

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Chtelnica

370,000 € 48 €/m²

člen NARKS

FOX - NA PREDAJ – Moderný 5-ročný rodinný dom v novej lokalite Malý Lég, Lehnice (okr. Dunajská Streda)

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame na predaj moderne riešený jednopodlažný rodinný dom nachádzajúci sa vo veľmi obľúbenej

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Domy na predaj Lehnice

Cena dohodou

člen NARKS

FOX - PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK BOLERÁZ-KLČOVANY, 859m2, super cena 115.000€

Reality Boleráz

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 859 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 859m2 v obci Boleráz-Klčovany. Inžinierske siete v

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Pozemky na predaj Boleráz

115,000 € 134 €/m²

člen NARKS

FOX * UVÁDZACIA CENA * 4 izbový rodinný dom v štádiu HOLODOM * pozemok 275m2 * Boleráz

Reality Trnava

Rodinný dom | 125.2 m²

FOX / Ponúkame na predaj pekný 4 izbový rodinný dom s garážou v štádiu HOLODOM na rovinatom poz

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Domy na predaj Trnava

210,000 € 1677 €/m²

člen NARKS

Reality Boleráz

Rodinný dom | 125.2 m²

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Domy na predaj Boleráz

210,000 € 1677 €/m²

člen NARKS

FOX – predaj * kompletne zrekonštruovaný 2 izbový rodinný dom s okrasnou záhradou * Trnava - Kopánka

Reality Trnava

Rodinný dom | Lichardova | 150 m²

Predstavte si miesto, kde sa spája pokoj rodinného bývania s výbornou dostupnosťou do centra me

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Trnava

430,000 € 2867 €/m²

člen NARKS

FOX * Predaj, záhradný pozemok 251 m2 Trnava, Nerudova ulica

Reality Trnava

Záhrada | Nerudova | 251 m²

FOX reality, s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj záhradku nachádzajúcu sa v areáli záhradkár

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

23,500 € 94 €/m²

člen NARKS

FOX - Rozľahlý pozemok s výrobno-skladovými budovami, Chtelnica okr. Piešťany

Reality Chtelnica

Zmiešaná zóna | Chtelnica | 7,743 m²

Predmetom ponuky je pozemok s pôvodnými stavbami, vhodnými na rekonštrukciu, alebo nové využiti

Publikované: 13.06.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Chtelnica

370,000 € 48 €/m²

člen NARKS

FOX - PREDAJ SLNEČNÉHO POZEMKU IDEÁLNEHO NA ZÁHRADKU

Reality Budmerice

Rekreačný pozemok | Červenej armády | 900 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok o výmere 900 m² v obci Budmerice, ktorý je ideálny najmä ako

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Budmerice

49,900 € 55 €/m²

člen NARKS

FOX * Novostavba chaty v krásnom tichom prostredí * Dolné Orešany

Reality Dolné Orešany

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 50 m²

Ponúkame na predaj krásnu útulnú novostavbu chaty s možnosťou celoročného bývania. Chata sa na

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolné Orešany

65,000 € 1300 €/m²

člen NARKS

FOX - predaj 2 izbového bytu v novostavbe v obci Slovenský Grob

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Dúhová | 44 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 2 izbového bytu kolaudovaného v roku 2019. Byt sa nachádza na 4.

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

169,000 € 3841 €/m²

člen NARKS

FOX - Miesto, kde rastie podnikanie - strategické pozemky v komerčno-priemyselnej zóne

Reality Trnava

Komerčná zóna | Automobilová | 2,512 m²

Ponúkame na predaj komerčné a priemyselné pozemky určené na výstavbu skladových, výrobných aj o

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

170 €/m2 170 €/m2

člen NARKS

FOX - Pozemky pre záhradky v obci Budmerice, okr. Pezinok

Reality Budmerice

Záhrada | J. Holčeka | 457 m²

V zastúpení klienta ponúkame na predaj pozemky v intraviláne obce Budmerice. VARIABILITA POZEM

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Pozemky na predaj Budmerice

55,300 € 121 €/m²

člen NARKS

FOX - REZERVOVANÝ - Strategický pozemok v komerčno-priemyselnej zóne, Trnava

Reality Trnava

Priemyselná zóna | Trstínská cesta | 6,722 m²

Ponúkame na predaj komerčný pozemok situovaný priamo na Trstínskej ceste v katastri mesta Trnav

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

1,202,212 € 179 €/m²

člen NARKS

FOX - Zariadená garsónka na Coburgovej ul. * kompletná rekonštrukcia *

Reality Trnava

Garsónka | Coburgova ulica | 24 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj garsónku s obytnou plochou 24 m2 + balkón + murovaná pivnica, kto

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

103,000 € 4292 €/m²

člen NARKS

FOX * Starší rodinný dom na veľkom pozemku 1273 m2 * Brestovany

Reality Brestovany

Rodinný dom | Lovčická | 120 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 120 m2, ktorý sa nachádza v obci Br

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Brestovany

150,000 € 1250 €/m²

člen NARKS

FOX - Strategický pozemok pre ťažký priemysel pri Trnave

Reality Hrnčiarovce nad Parnou

Priemyselná zóna | Bratislavská | 20,842 m²

Ponúkame na predaj strategicky situovaný pozemok s rozlohou 20 842 m², nachádzajúci sa v priemy

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Hrnčiarovce nad Parnou

100 €/m2 100 €/m2

člen NARKS

FOX - NOVÉ SKLADOVO VÝROBNÉ PRIESTORY, Trnava

Reality Trnava

Skladový objekt | Nezadaná | 6,000 m²

Ponúkame skladovo - výrobné priestory v lokalite s výbornou dostupnosťou a rastúcou hodnotou v

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

FOX - Priestranný rodinný dom na peknom pozemku v pokojnej obci Vištuk.

Reality Vištuk

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na predaj zachovalý rodinný dom s výborným dispozičným riešením, situovaný v tichej a

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Vištuk

169,900 € 1133 €/m²

člen NARKS

FOX - Rodinný dom s potenciálom viacgeneračného bývania v Trstíne

Reality Trstín

Rodinný dom | Nezadaná | 292 m²

Hľadáte dom, ktorý ponúka nielen priestor, ale aj inteligentné riešenia pre pohodlné bývanie vi

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Trstín

390,000 € 1336 €/m²

člen NARKS

FOX - Predaj priemyselného pozemku - Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Priemyselná zóna | Priemyselná | 42,463 m²

Ponúkame na predaj priemyselný pozemok o celkovej výmere 42 463 m2. Pozemok je nepravidelného

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Žiar nad Hronom

25 €/m2 25 €/m2

člen NARKS