87 inzerátov v ponuke
3 izbový byt | Kyjevské námestie | 74 m²
PREDAJ | Príjemný svetlý 3-izbový byt v prestížnom projekte Milestones – Fončorda Tento byt vá
257,000 € 3473 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 214 m²
DÍON reality Vám ponúka rodinný dom obklopený krásnou prírodou, ideálny pre rodinu, ktorá hľadá
260,000 € 1215 €/m²
Garsónka | Nezadaná | 20 m²
Ponúkame na predaj garzonku, ktorá má výbornú polohu, moderný vzhľad a atmosféru domova. Táto k
Info v RK
5 a viac izbový byt | Skuteckého | 140 m²
Nebytový priestor na predaj v centre mesta o výmere 140 m2 - možnosť prerobiť na 5 izb. byt !
349,000 € 2493 €/m²
Orná pôda | Dolná Mičiná | 3,271 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemky - orná pôda v obci Dolná Mičiná. Pozemok sa nachádza
18 €/m2 18 €/m2
3 izbový byt | Nad plážou | 83 m²
MIESTO, KDE SA Z BÝVANIA STÁVA DOMOV – 3-IZBOVÝ BYT (83 m²) BELVEDER Predstavte si ráno s kávo
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²
Jedinečná ponuka – rodinný dom v srdci prírody, Podkonice Predstavte si bývanie, kde vás kaž
289,000 € 963 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 952 m²
Na predaj – stavebný pozemok 952 m², Kordíky (okr. Banská Bystrica) Ponúkame na predaj mierne
125,000 € 131 €/m²
1 izbový byt | Sitnianska | 38 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt s výmerou 38 m2 v obľúbenej časti Banskej Bystrici, Sásová. Byt
132,999 € 3500 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 45 m²
Díon reality ponúka na predaj udržiavaný pozemok s kompletne zariadeným mobilným domom, ktorý s
Info v RK
1 izbový byt | Moskovská | 30 m²
Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt v obľúbenej mestskej časti Fončorda, na Moskovskej ulici.
109,900 € 3663 €/m²
Skladový objekt | Pôtor | 1,990 m²
Ponúkame Vám na predaj skladovaciu halu a dielňu s kancelárskymi priestormi v okrese Veľký Krt
634,000 € 319 €/m²
1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty
Ponúkame Vám byty, apt. a nebytové priestory, ktoré sú súčasťou polyfunkčného komplexu
122,000 € 2103 €/m²
Iný priestor | Málinec | 559 m²
Ponúkame Vám na predaj objekt v okrese Poltár. Objekt s úžitkovou plochou 559m je pos
Cena dohodou
Rodinný dom | Pod Zámkom | 5,000 m²
Exkluzívna Rezidencia pod Ľupčianskym Hradom Súkromný raj, kde sa Luxus stretáva s pokojom Obj
799,000 € 160 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 1,106 m²
Miesto, kde čas plynie pomalšie | Rodinný dom s veľkým pozemkom | Seľany Hľadáte dom, kde bude
87,990 € 80 €/m²
Rodinný dom | Nemčianska cesta | 110 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Nemciach. Je v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu
120,000 € 1091 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | CENTRUM | 37 m²
Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu v priamom centre Banskej Bystrice, len pár krokov od peš
370 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Centrum | 137 m²
Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny 3i byt v blízkosti pešej zóny, v priamom centre m
499,000 € 3642 €/m²
3 izbový byt | Sliač | 104 m²
Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt na Sliači. Nachádza sa v samostatnom rodinnom
850 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Širšie centrum | 100 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Banskej Bystrici, v širšom centre. Plocha:
7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | Radvaň | 553 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok v Banskej Bystrici, časť Radvaň. Má 546,5 m2 spolu s pr
93,457 € 169 €/m²
Polyfunkčný objekt | Banska Bystrica | 3,000 m²
Ponúkame Vám na predaj budovu v blízkosti historického centra mesta, len pár minút chô
1,250,000 € 417 €/m²
4 izbový byt | centrum | 129 m²
DÍON reality Vám ponúka na predaj 4 izbový byt v centre Banskej Bystrice. Nachádza
463,500 € 3593 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.