DÍON reality s.r.o.

DÍON reality s.r.o.

Horné záhrady 683/17 97401 Banská Bystrica Slovensko

87 inzerátov v ponuke

Budova v centre Krupiny - zaujímavá príležitosť na kúpu

Reality Krupina

Administratívny objekt | Krupina | 2,670 m²

Ponúkame Vám na predaj budovu v centre mesta Krupina. Budova je 4- podlažná s dostatočnou k

Publikované: 21.11.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Krupina

1,500,000 € 562 €/m²

4 izb. byt v centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | centrum | 129 m²

DÍON reality Vám ponúka na predaj 4 izbový byt v centre Banskej Bystrice. Nachádza

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

463,500 € 3593 €/m²

GREINBERG – KEĎ CHCETE BÝVAŤ LEPŠIE A INVESTOVAŤ MÚDREJŠIE

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Na Graniari | 54 m²

Nie každý projekt je rovnaký. A nie každý klient hľadá kompromisy. Greinberg je pre tých, ktor

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Info v RK

Na prenájom | Priestranný 3-izbový byt 112 m² | Centrum mesta | Garáž v cene

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Janka Kráľa | 112 m²

Ponúkame na prenájom veľkorysý 3-izbový byt o výmere 112 m², nachádzajúci sa priamo v centre m

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

REZERVÁCIA Moderný 3 izbový byt po rekonštrukcii

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Trieda SNP | 70.9 m²

Moderný 3-izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii – stačí sa len nasťahovať! Hľadáte bývanie,

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

209,000 € 2948 €/m²

Komerčná budova s atraktívnou polohou

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | 550 m²

Ponúkame na predaj komerčnú budovu v priamom centre mesta s výhľadom na Zvolenský zámok. Budov

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Zvolen

Info v RK

Mobilný dom v krásnom prostredí Pliešovskej kotliny

Reality Zvolen

Mobilný dom | Zvolen | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj moderne prerobený mobilný dom v okrese Zvolen v osobnom vlastníctve

Publikované: 27.11.2023 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Zvolen

190,000 € 4750 €/m²

Novostavba RD v obci Banská Belá

Reality Banská Belá

Rodinný dom | Banská Belá | 106 m²

DÍON reality s.r.o. Vám ponúka na predaj - za AKCIOVÚ CENU - novostavbu r

Publikované: 06.12.2023 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Banská Belá

239,900 € 2263 €/m²

Budova v centre mesta

Reality Banská Bystrica

Iný objekt | Centrum | 1,100 m²

Ponúkame Vám na predaj komerčnú budovu v centre Banskej Bystrice. Nachádza sa na rovinatom p

Publikované: 20.11.2023 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

1,050,000 € 955 €/m²

DUBAI - každý byt s VLASTNÝM BAZÉNOM! Cena v cash už od 160.000€!!!

Reality Spojené Arabské Emiráty

2 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Ponúkame Vám na predaj nový projekt v Dubaji s až 8-ročným platobným plánom

Publikované: 12.07.2023 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj

185,000 € 4302 €/m²

Pekná slnečná záhrada v Malachove

Reality Malachov

Záhrada | Malachov | 877 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Malachov. Plocha pozemku je 877 m2. Mierne svahovitý,

Publikované: 31.08.2022 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Malachov

Cena dohodou

EXKLUZÍVNA NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU- KAČICA

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 217 m²

EXKLUZÍVNA NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU – KAČICA, BANSKÁ BYSTRICA Moderné bývanie vo vyhľadávanej

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Info v RK

Predaj rodinného domu v tichom prostredí...

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²

Ponúkame na predaj vysnívaný rodinný dom – miesto, kde nájdete pokoj, súkromie aj moderný komfo

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

295,000 € 2360 €/m²

Ponúkame na predaj nadštandardný rodinný dom v lukratívnej časti Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 224 m²

Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom, ktorý spĺňa najvyššie nároky na komfortné a reprezent

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Info v RK

Rodinný dom v Tureckej - dobrá investícia - aj na podnikanie

Reality Turecká

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Turecká s úžitkovou plochou 170 m² a pozemkom

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Turecká

175,000 € 1029 €/m²

Moderný dvojizbový apartmán na ostrove Vir

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Moderný dvojizbový apartmán na ostrove Vir – 81 m² komfortu, luxusu a stredomorskej pohody P

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj

330,000 € 4024 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom

Reality Poprad

Rodinný dom | Allendeho | 251 m²

Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom s krásnym výhľadom na Tatry, s 3 bytovými jednotkami

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Poprad

339,900 € 1354 €/m²

Priemyselný areál v Lučenci

Reality Lučenec

Prevádzkový areál | Lučenec | 10,764 m²

DÍON reality Vám ponúka na predaj priemyselný areál v Lučenci. Nehnuteľnosť sa nac

Publikované: 29.04.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Lučenec

950,000 € 88 €/m²

Rodinná vila - výhodná poloha v Radvani

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Sládkovičova | 480 m²

DÍON reality ponúka na predaj jedinečnú rodinnú vilu v Banskej Bystrici na Sládkovičovej uli

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

590,000 € 1229 €/m²

4 izb. veľkometrážne byty na Uhlisku v BB

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Banská Bystrica | 148 m²

DÍON reality Vám ponúka na predaj dva veľkometrážne byty nad sebou blízko centra v B

Publikované: 12.10.2023 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Horský hotel po kompletnej rekonštrukcii

Reality Kováčová

Hotel, penzión, ubytovňa | 700 m²

Díon reality ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný, zariadený a plne vybavený hot

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Kováčová

Cena dohodou

DEVELOPERSKÝ PROJEKT - pozemok na výstavbu rodinných domov

Reality Vinné

Pozemok pre rodinné domy | Vinné | 30,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rodinných domov/ bytových domov, príp. radovej vý

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Vinné

80 €/m2 80 €/m2

Kompletne prerobený 2,5 izbový byt s balkónom

Reality Zvolen

2 izbový byt | 63 m²

Díon reality ponúka na predaj kompletne prerobený dvojizbový byt, dispozične zmenený na 2,5 izb

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Zvolen

Info v RK

Slnečné pozemky v tichej lokalite

Reality Bzovská Lehôtka

Pozemok pre rodinné domy | Bzovská Lehôtka | 1,200 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečné pozemky v obci Bzovská Lehôtka. Vzdialenosť od Zvolena je cca

Publikované: 30.01.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Bzovská Lehôtka

44 €/m2 44 €/m2