Bosen Group s.r.o.

Bosen Realicity

Panónska cesta 17 851 01 Bratislava
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

36 inzerátov v ponuke

BOSEN | 4-izbový mezonet vo Viedni

Reality Wien

Mezonet | Rakúsko | Wien | Terzaghigasse 38/A

BOSEN | Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 4-izbový mezonet vo Viedni – 1220 Wien Moderné

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Wien

499,000 € 4042 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

BOSEN | 3-izbový priestranný mezonet v projekte Vila Sandberg

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Mezonet | Na Hriadkach | 104 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj posledné byty v jedinečnom rezidenčnom projekte Vil

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

479,990 € 4615 €/m²

člen NARKS

BOSEN |2 izbový, zariadený byt s predzáhradkou Vila Sandberg

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

279,990 € 3651 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 4-izbový neobyčajný byt v projekte Vila Sandberg

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Na Hriadkach | 99 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

424,990 € 4293 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3- izbový byt v rezidenčnom projekte- Vila Sandberg

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na Hriadkach | 88 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

349,990 € 3977 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3-izbový atypický byt s priznaným krovom-Vila Sandberg

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na Hriadkach | 88 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

379,990 € 4318 €/m²

člen NARKS

BOSEN | VÝNIMOČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ s potenciálom - 10 izbový RD, Kyselica

Reality Kyselica

Rodinný dom | Kyselica | 365 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj výnimočnú a mimoriadne variabilnú nehnuteľnosť, ktorá spája ko

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kyselica

430,000 € 1178 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 3i byt s vysokým štandardom v komornej rezidencii

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na hriadkach | 78.03 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj posledné byty v jedinečnom rezi

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

474,990 € 6087 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 3i mezonet so záhradkou v komornej rezidencii

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na hriadkach | 110.5 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

494,990 € 4480 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 3i slnečný byt v komornej rezidencii

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na hriadkach | 69.95 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

279,990 € 4003 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Bosen Realicity / 4 izbový rodinný dom v krásnom a tichom prostredí.

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | 95.53 m²

BOSEN REALICITY vám ponúka na predaj moderný 4 izbový bungalov v obci Vojka nad Dunajom. Nehnut

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

249,987 € 2617 €/m²

člen NARKS

Bosen / 5 izbová rodinná vila pri jazere v Seeresidenz v Parndorfe

Reality Parndorf

Rodinný dom | Rakúsko | Parndorf | Seerezidenz

BOSEN REALICITY vám ponúka exkluzívnu 5 izbovú rodinnú vilu v krásnej lokalite Seeresidenz pri

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Parndorf

429,900 € 1781 €/m²

člen NARKS

Bosen Realicity / 3 izbový rodinný dom vo Vojke nad Dunajom

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | Vojka nad Dunajom | 87 m²

BOSEN REALICITY vám ponúka na predaj moderný 3 izbový rodinný dom v obci Vojka nad Dunajom. Neh

Publikované: 25.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

199,900 € 2298 €/m²

člen NARKS

Výnimočný dom. Výnimočná lokalita. Neobmedzené možnosti.

Reality Kilb

Rodinný dom | Rakúsko | Kilb | Hochgerichtstrasse

Luxusný rodinný dom s nadčasovou architektúrou a výnimočným potenciálom Realitná kancelária BO

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kilb

437,000 € 1101 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Moderný 3-izbový byt s terasou v novostavbe ALTUM – komfort, príroda a komunitná atmosféra

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Vukovarská | 79.84 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI: Bosen Group Vám ponúka moderný 3-izbový byt v jedinečnom projekte ALTUM v

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

297,000 € 3720 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Štýlový 2 izbový investičný byt ideálny na Airbnb

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dobrovského | 58.4 m²

Výborná investičná príležitosť – štýlový byt ideálny na Airbnb. Predáva sa kompletne zariadený

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,990 € 5137 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 2 izbový štýlový byt - balkón, komunitná záhrada

Popis nehnuteľnosti : Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť štýlový a svetlý 2

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

219,900 € 5263 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Rodinný dom na rekonštrukciu so stavebný pozemok v Mierove

Reality Mierovo

Rodinný dom | Mierovo 47 | 100 m²

Bosen Group Vám ponúka rovinatý pozemok 727 m² so starším rodinným domom vhodným na prerobenie

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Mierovo

140,000 € 1400 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Moderný 3-izbový byt s veľkou terasou v novostavbe ALTUM

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Vukovarská | 79.84 m²

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

310,500 € 3889 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Zaujímavá investičná príležitosť, 2-izbový byt, Marchegg

Reality Marchegg

2 izbový byt | Rakúsko | Marchegg | Bahnstrasse

Zaujímavá investičná príležitosť v rakúskom Marcheggu Realitná kancelária BOSEN Group Vám exkl

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Marchegg

114,000 € 2308 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Zaujímavá investičná príležitosť, Marchegg Bahnhof

Reality Marchegg

2 izbový byt | Rakúsko | Marchegg | Bahnstrasse

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Marchegg

143,000 € 2295 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Stavebný pozemok s domom Mierovo

Reality Mierovo

Pozemok pre bytovú výstavbu | Mierovo 47 | 727 m²

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Mierovo

140,000 € 193 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÝ | BOSEN | 2-izbový byt, Zvolen - RIVER

Reality Zvolen

2 izbový byt | Na Rákoši | 59 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj nadčasový, 2-izbový zariadený byt v obľúbenom proje

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Zvolen

199,500 € 3381 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Bosen Realicity | Prémiový stavebný pozemok Koliba – povolenie & projekt

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj pozemok o výmere 1 000 m² v srdci Koliby (medzi

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,050,000 € 1050 €/m²

člen NARKS