Bosen Group s.r.o.

Bosen Realicity

Panónska cesta 17 851 01 Bratislava
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

36 inzerátov v ponuke

BOSEN | 2 izbový štýlový byt - balkón, komunitná záhrada

Popis nehnuteľnosti : Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť štýlový a svetlý 2

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

244,900 € 4014 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3i mezonet v štandarde v komornej rezidencii

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na hriadkach | 106.97 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj posledné byty v jedinečnom rezi

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

534,990 € 5001 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Bosen Realicity / 5 izbový rodinný dom v krásnom a tichom prostredí.

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | 123 m²

BOSEN REALICITY vám ponúka na predaj moderný 5 izbový bungalov v obci Vojka nad Dunajom. Nehnut

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

299,987 € 2439 €/m²

člen NARKS

Bosen / 4 izbový byt s terasou a krásnym výhľadom na les

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Eisnerova | 145.45 m²

Realitná kancelária Realicity vám ponúka krásny 4 izbový mezonetový byt s terasou a balkónom s

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

443,000 € 3299 €/m²

člen NARKS

Bosen | 2 izbový byt v Projekte Altum

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Vukovarská | 61.01 m²

Bosen Realicity Vám ponúka na predaj 2 izbový úplne nový byt v mestskej časti Devínska Nová Ves

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

219,900 € 3604 €/m²

člen NARKS

Bosen group | 4 izbový bungalov v Hegyeshalome

Reality Hegyeshalom

Rodinný dom | Maďarsko | Hegyeshalom

Bosen group | Realicity Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom, vhodný na rekreačné, aj celo

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hegyeshalom

210,000 € 2100 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Bývajte, prenajímajte, zhodnocujte – v Marcheggu

Reality Marchegg

3 izbový byt | Rakúsko | Marchegg | Bahnstrasse

Zaujímavá investičná príležitosť v rakúskom Marcheggu Realitná kancelária BOSEN Group Vám exkl

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Marchegg

154,000 € 2301 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN PRENÁJME 3IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V HAINBURG/DONAU

Reality Hainburg a. d. Donau

3 izbový byt | Rakúsko | Hainburg a. d. Donau

PRIESTRANNÝ A SLNEČNÝ 3-IZBOVÝ BYT S KRBOM A LOGGIOU | HAINBURG AN DER DONAU BOSEN | GROUP VÁ

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Hainburg a. d. Donau

820 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | 10 izbový priestranný viacgeneračný RD s potenciálom, Kyselica, 365 m2

Reality Kyselica

Rodinný dom | Kyselica | 365 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj dvojposchodový, viacgeneračný rodinný dom so záhradou, nachádz

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kyselica

430,000 € 1178 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 4i byt s vysokým štandardom v komornej rezidencii

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Na hriadkach | 96.3 m²

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

384,990 € 3998 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Bosen | 3 izbový moderný a svetlý byt Hainburgu

Reality Hainburg a. d. Donau

3 izbový byt | Rakúsko | Hainburg a. d. Donau | Hummelstraße

Bosen group vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a slnečný 3-izbový byt priamo pod hradom v

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Hainburg a. d. Donau

296,000 € 3700 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Bosen / 3 izbový byt s výhľadom na les v Projekte Byty Altum

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Vukovarská | 79.84 m²

Realitná kancelária Bosen Realicity vám ponúka krásny 3 izbový byt priamo na dosah prírody. BY

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

290,500 € 3263 €/m²

člen NARKS