Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dunajská Streda

M.R. Štefánika 995/29 A2 929 01 Dunajská Streda
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

85 inzerátov v ponuke

BOSEN | REZERVOVANÉ 4. izbový rodinný dom v obci Amadeho Kračany

Reality Kostolné Kračany

Rodinný dom | 126 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 4. izbový rodinný dom v obci Amadeho Kračany, okres

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kostolné Kračany

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | IDEAL Homes | 1, 2, 3 izbový byt, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 81.58 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka príležitosť na kúpu 1, 2, a 3 izbových bytov v projekte IDEAL Homes v me

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

119,900 € 1470 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Na prenájom obchodný priestor 350 m2 v centre, Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Obchodné priestory | 350 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom priestranný nebytový priestor s celkovou výmerou 350 m2 vo f

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Veľký Meder

1,850 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ | BOSEN | Priestranný 3 izbový byt na predaj, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 64 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbovvý byt v meste Dunajská Streda BYT: Má roz

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

119,000 € 1797 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Garsónka na prenájom - Šamorin, okres Dunajská Streda

Reality Šamorín

Garsónka | Gazdovský rad | 28 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovanú garsónku v centre Šamorína, ktorá

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

490 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Na predaj investičný pozemok 2500 m2 pri obci Beketfa, kúsok od dialnici R7

Reality Holice

Pozemok pre rodinné domy | Beketfa | 2,500 m²

BOSEN | Na predaj investičný pozemok 2500 m2 pri obci Beketfa, kúsok od dialnici R7 Ponúkame

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Holice

160,000 € 64 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Prenájom kancelárskych priestorov 101,83m2 na Panenskej ulici - Staré Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Panenská | 101.83 m²

BOSEN Group Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove v centre hla

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

člen NARKS

BOSEN | Prenájom kancelárskych priestorov 85,05m2 na Panenskej ulici - Staré Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Panenská | 85.05 m²

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

člen NARKS

BOSEN | Prenájom kancelárskych priestorov 79,15m2 na Panenskej ulici - Staré Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Panenská | 79.15 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

BOSEN | RD s rozlohou 300m² pri termálnom kúpalisku

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Malotejedská | 300 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI: Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom aj pre viacčlennú

Publikované: 31.07.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

350,000 € 1167 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Priemyselný areál s predajňou a investičným pozemkom Dun. Streda

Reality Dunajská Streda

Objekt pre obchod | 1,055 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj rozsiahly moderný priemyselný areál s dlhoročnou tradíciou dre

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

1,600,000 € 1517 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Veľký dvojpodlažný RD s terasou a garážami, Trhová Hradská

Reality Trhová Hradská

Rodinný dom | 300 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Trhová Hradská, nachádzajúci s

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trhová Hradská

180,000 € 600 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Investičný stavebný pozemok s rozlohou 662 m2.

Reality Vojka nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | Vojka nad Dunajom | 662 m²

BOSEN Group Vám exkluzívne ponúka investičný stavebný pozemok pre výstavbu. POZEMOK: má výmeru

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vojka nad Dunajom

79,000 € 119 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Pozemok s rodinným domom 5km od R7– Jastrabie Kračany

Reality Kráľovičove Kračany

Rodinný dom | Jastrabie Kračany | 90 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Jastrabie Kračany, okres D

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kráľovičove Kračany

77,000 € 856 €/m²

člen NARKS

BOSEN | NOVÁ CENA: 488 000 EUR | Výnimočný rodinný dom v DS

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Garden Town | 215 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj jedinečný 4-izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite mesta

Publikované: 17.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

488,000 € 2270 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Na predaj výnimočný 5+1 izbový zariadený rodinný dom

Reality Veľké Dvorníky

Rodinný dom | Veľké Dvorníky | 165 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj samostatne stojaci, štýlovo zariadený 5+1 izbový dom vo Veľkýc

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľké Dvorníky

296,900 € 1799 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Prenájom polyfunkčného objektu, Veľký Meder, 183 m2

Reality Veľký Meder

Polyfunkčný objekt | Komárňanská | 183 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom zrekonštruovaný polyfunkčný objekt / obchodné priestory vo V

Publikované: 20.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Veľký Meder

1,250 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Investičný pozemok pri IMPA a Oktagon Gym v Šamoríne

Reality Šamorín

Pozemok pre bytovú výstavbu | Bučuháza | 5,132 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj investičný pozemok, situovaný v katastrálnom území Bučuháza, k

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Šamorín

39 €/m2 39 €/m2

člen NARKS

BOSEN | Rodinný dom s obrovským investičným potenciálom – Rohovce , okres DS

Reality Rohovce

Rodinný dom | Rohovce | 269 m²

BOSEN | Rodinný dom s veľkým pozemkom a obrovským investičným potenciálom – Rohovce, okres Duna

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rohovce

268,900 € 1000 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Priestranný rodinný dom s vinnou pivnicou a veľkým pozemkom – Padáň

Reality Padáň

Rodinný dom | 220 m²

BOSEN Group Vám ponúka na predaj priestranný, precízne udržiavaný rodinný dom v tichej obci Pad

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Padáň

298,000 € 1355 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ | BOSEN | Na prenájom zabehnutá reštaurácia v Michale na Ostrove

Reality Michal na Ostrove

Reštaurácia | 146 m²

REZERVOVANÉ !!! Na prenájom zabehnutá reštaurácia v Michale na Ostrove Máte sen o vlastnej ús

Publikované: 07.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Michal na Ostrove

1,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Prenájom kancelárskych priestorov – Galanta

Reality Galanta

Administratívny objekt | Zoltána Kodálya | 21.6 m²

BOSEN | Prenájom kancelárskych priestorov – Galanta, rôzne veľkosti od 15 m² do 39 m² Popis ne

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Galanta

10.1 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

člen NARKS

BOSEN | Priestranný dvojgeneračný RD s bazénom, obec Padáň

Reality Padáň

Rodinný dom | Hlavná | 360 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI: Bosen Group Vám ponúka na predaj dvojgeneračný, samostatne stojací rodinný

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Padáň

369,000 € 1025 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Prenájom kancelárskych priestorov 209,82m2 na Panenskej ulici - Staré Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Panenská | 209.82 m²

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

člen NARKS