Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dunajská Streda

M.R. Štefánika 995/29 A2 929 01 Dunajská Streda
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

85 inzerátov v ponuke

BOSEN | Prenájom kancelárskeho priestoru_51 m2 v centre mesta Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Kancelárie, administratívne priestory | Hlavná | 51 m²

BOSEN GROUP Dunajská Streda Vám ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárske / obchodné pries

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Kancelárie na prenájom rôznej veľkosti D. Streda

Reality Dunajská Streda

Administratívny objekt | Západ | 660 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom polyfunkčnú budovu, resp. jenotlivé kancelárie na okraji me

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

BOSEN | Prenájom: 2 IZBOVÝ BYT V TEHLOVOM DOME, 58 M2, CENTRUM

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Hlavná | 58 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom priestranný 2 izbový byt v tehlovom dome Panorama v úplnom c

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Na predaj výnimočný 5+1 izbový zariadený rodinný dom

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Veľké Dvorníky | 165 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj samostatne stojaci, štýlovo zariadený 5+1 izbový dom vo Veľkýc

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

296,900 € 1799 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na prenájom obchodný priestor na pešej zóne DS, 79 m2

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | Kukučínova | 78.74 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom dvojpodlažný obchodný / administratívny priestor situovaný n

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

785 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Na prenájom: Štýlový rodinný dom v tichej časti DS

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Lászlóa Mécsa | 96 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom štýlový rodinný dom s príjemnou atmosférou v tichej časti me

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Dunajská Streda

1,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Na Prenájom skladové priestory v Galante od 100m2

Reality Galanta

Skladový objekt | Priemyselná | 100 m²

BOSEN Group Vám ponúka na prenájom haly rôznych veľkostí od 100 m² po 3000 m² v stráženom objek

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Galanta

2.85 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

člen NARKS

BOSEN | Na predaj polyfunkčný priestor na TOP adrese mesta!

Reality Dunajská Streda

Polyfunkčný objekt | Hlavná | 110 m²

BOSEN GROUP Dunajská Streda Vám exkluzívne ponúka na predaj polyfunkčný priestor – investičná p

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

175,000 € 1591 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Bosen | Stavebný pozemok v obci Vojka nad Dunajom, okres DS

Reality Vojka nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | 688 m²

POZEMOK: má výmeru 688, v dosahu sú inžinierske siete, prístup na pozemok tvorí obecná asfalt

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vojka nad Dunajom

77,000 € 112 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Rodinný dom s predajňou, skladom a zariadeným kozmetickým salónom.

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Veľkoblahovská | 195 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 3i rodinný dom so širokými možnosťami využitia. RD sa nachádza

Publikované: 23.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

Cena na vyžiadanie

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Priestranný 3 izbový byt v Rotunde, Dunajská Streda

Reality Nemešsegská

3 izbový byt | Nemešsegská | 93.02 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede priamo v centre s výnimočne p

Publikované: 15.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

185,000 € 2107 €/m²

člen NARKS

Rezervované | BOSEN | Rodinný dom tesne pri R7, Holice

Reality Holice

Rodinný dom | 128 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v katastrálnom území Kostolná Gala

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Holice

230,000 € 1797 €/m²

člen NARKS

BOSEN | IDEAL Homes | 3 izbový byt, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 81.58 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka príležitosť na kúpu 3 izbového bytu v projekte IDEAL Homes v meste Dunaj

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

175,990 € 1826 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Predaj pozemku na dve chaty | 1 072 m2 Gabčíkovo - Prístav

Reality Gabčíkovo

Rekreačný pozemok | 1,072 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok, v celkovej výmere 1 072 m2 ( s možnosťou ro

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

97,000 € 90 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Ďalší, 4i RD s garážou v novej zástavbe v Povode

Reality Povoda

Rodinný dom | Čenkesfa | 128 m²

Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj novostavbu, 4i RD v novom obytnom parku Čenkesfa v

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Povoda

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 4 izbový rodinný dom v tichej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Slivková | 159 m²

Bosen Group vám ponúka na prenájom 4 izbový rodinný dom v príjemnom prostredí na Slivkovej ulic

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

1,300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Moderný dom – ideálne sídlo pre Vašu firmu

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Horný Štál | 130 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom exkluzívny rodinný dom po komplexnej rekonštrukcii, ktorý je

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Dunajská Streda

1,100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Moderný dom – ideálne sídlo pre Vašu firmu

Reality Dolný Štál

Rodinný dom | Horný Štál | 130 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Dolný Štál

1,100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | NOVÁ CENA: 255 500 EUR | Štýlový rodinný dom v DS

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Lászlóa Mécsa | 96 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj štýlový 3-izbový rodinný dom s príjemnou atmosférou v tichej č

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

255,500 € 2740 €/m²

člen NARKS

BOSEN | REZERVOVANÉ Štýlový 2 izbový byt s loggiou, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 64 m²

BOSEN GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a moderne zrekonštruovaný 64 m2, 2 izbový (p

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Na predaj rozsiahly lesný pozemok pri obci Mníšek nad Hnilcom

Reality Mníšek nad Hnilcom

Lesná pôda | Mníšek nad Hnilcom | 219,308 m²

BOSEN | Na predaj rozsiahly lesný pozemok pri obci Mníšek nad Hnilcom Popis nehnuteľnosti Bos

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Mníšek nad Hnilcom

280,800 € 1 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Investičné pozemky v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | 8,023 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj investičné pozemky vhodné na stavbu rodinných domov alebo nízk

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

60 €/m2 60 €/m2

člen NARKS

BOSEN | IDEAL Homes | 2 izbový byt, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 61.44 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka príležitosť na kúpu 2 izbového bytu v projekte IDEAL Homes v meste Dunaj

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

154,990 € 2067 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Rodinný dom s dvoma 4i. bytmi a TEPELNÝM ČERPADLOM V CENE, Dunajský Klátov

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | 90.49 m²

BOSEN GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj SKOLAUDOVANÝ 4. izbový byt v rodinnom dome s vlastn

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

185,000 € 2044 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka