85 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | Prístav | 82.12 m²
BOSEN GROUP Dunajská Streda Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadenú rekreačnú chatu
170,000 € 2070 €/m²
2 izbový byt | Páričkova | 67 m²
BOSEN GROUP Vám exkluzívne ponúka na prenájom nadštandardný, štýlovo zariadený 2-izbový byt po
850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 180 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný, kompletne zrekonštruovaný 5 izbový rodinný dom v
269,800 € 1499 €/m²
Rodinný dom | Hviezdna | 160 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom, ktorý vďaka dokončeniu a rozsiahlym ú
264,000 € 1650 €/m²
3 izbový byt | Podzáhradná | 70.44 m²
Bosen Group Dunajská Streda Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s klimatiz
163,900 € 2327 €/m²
2 izbový byt | Malotejedská | 55 m²
Bosen Group Vám ponúka na prenájom vkusne zariadený 2 izbový byt s balkónom a parkovacím státím
720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Gabčikovská | 69 m²
Bosen Group Vám ponúka 2i byty v projekte GLEAM apartments: polyfunkčný dom v strede turisticke
172,200 € 2496 €/m²
Rodinný dom | 78.16 m²
BOSEN GROUP Vám ponúka tento moderne zariadený 3-izbový byt v dvojdome v obci Veľké Blahovo, kt
179,990 € 2303 €/m²
Rodinný dom | 90.49 m²
BOSEN GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj SKOLAUDOVANÝ Rodinný dom s dvoma bytovými jednotkam
185,000 € 2044 €/m²
Rodinný dom | 144 m²
BOSEN Vám ponúka na predaj výnimočný, nadštandardný 4-izbový rodinný dom s vedľajšou budovou, k
325,000 € 2257 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Bosen Group Vám ponúka na prenájom luxusný 3,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, s veľkou
900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Haburská | 42 m²
Bosen Group Vám ponúka na prenájom veľký a priestranný 1 izbový byt na Haburskej ulici v mestsk
690 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Rákocziho | 230 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj jedinečný rožný rodinný dom v Dunajskej Strede blízko termálne
309,000 € 1543 €/m²
Rodinný dom | Pála Angyala | 125 m²
BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj štýlový 4-izbový rodinný dom v novovybudovanej a vyhľadávanej
299,000 € 2392 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
BOSEN Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v centre obci Dolné Saliby v o
84,990 € 708 €/m²
Rodinný dom | Hviezdna | 160 m²
Bosen Group Vám ponúka na prenájom (dom je však aj na predaj) priestranný rodinný dom, ktorý vď
1,200 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | 18,069 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj rozsiahly priemyselný areál s tromi budovami nachádzajúci sa v
60 €/m2 0 €/m2
Reštauračné priestory | Nová Ves | 110 m²
Bosen Group Vám ponúka NA PREDAJ – pohostinstvo na sídlisku Východ Hľadáte priestor pre svoj g
110,000 € 1182 €/m²
4 izbový byt | Nová Ves | 82 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v Dunajskej Strede. BYT: Byt má celk
160,000 € 1951 €/m²
Rodinný dom | Nová štvrť | 101 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj rozostavaný 4-izbový rodinný dom v obci Dolný Bar, situovaný v
Cena dohodou
Rodinný dom | 173 m²
Bosen Group Vám ponúka moderný dom v pokojnej ulici a komfort, ktorý si zamilujete. Tento štýl
390,000 € 2254 €/m²
Administratívny objekt | Panenská | 76.9 m²
BOSEN Group Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove v centre hla
11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Medveďov | 155 m²
REALITNÁ KANCELÁRIA DUNAJSKÁ STREDA Vám ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový rodinný dom situo
189,000 € 1258 €/m²
Rodinný dom | Chladná | 288 m²
Bosen Group Dunajská Streda Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s celkovou
299,000 € 1038 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.