29 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | Vratičova | 68 m²
Prvá realitná spoločnosť predáva časť dvojpodlažného rodinného domu v Podunajských Biskupiciach
310,000 € 4559 €/m²
3 izbový byt | Tatranská cesta | 63 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt typu NKS o výmere 63 m², nachádzajúci sa na 3. poschodí zo
158,000 € 2508 €/m²
2 izbový byt | Drobného 24 | 37 m²
Predávame krásny 2-izbový byt v Dúbravke – na ulici Drobného 24. Byt vás zaujme najmä svojou re
180,000 € 4865 €/m²
3 izbový byt | Vratičova | 68 m²
310,000 € 4559 €/m²
Priestor pre sklad | 1,260 m²
Prvá realitná spoločnosť predáva priemyselný areál vhodný na multifunkčné využitie so skvelou l
520,000 € 413 €/m²
1 izbový byt | Drobného 24 | 37 m²
180,000 € 4865 €/m²
Priestor pre výrobu | 1,260 m²
520,000 € 413 €/m²
Rodinný dom | Majerská cesta | 156 m²
Predávame čiastočne prerobený rodinný dom s pozemkom nachádzajúci sa v pokojnej časti Banskej B
208,000 € 1333 €/m²
3 izbový byt | Rázusova | 84 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj nadštandardne priestranný 3,5 izbový byt o výmere 84 m² na ul
160,000 € 1905 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Slnečnicová | 861 m²
Prvá realitná spoločnosť predáva stavebný pozemok v obci Sliač v novom projekte Slnečnica. Jedn
200,000 € 232 €/m²
1 izbový byt | Podháj | 37 m²
Prvá realitná spoločnosť pripravuje do ponuky kompletne prerobený byt v minimalistickom štýle v
144,200 € 3897 €/m²
3 izbový byt | Novozámocká | 75.17 m²
Máme pre vás novinku – 3 izbový byt na Západe vo Zvolene. Poteší tých, ktorí hľadajú bývanie s
139,990 € 1862 €/m²
Rodinný dom | Dolná 44 | 160 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v radovej zástavbe centra historického mesta Kre
265,000 € 1656 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²
Predstavujeme Vám priestranný poschodový rodinný dom v malebnej obci Podkonice. Vďaka svojej po
289,000 € 963 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Podlipa | 90 m²
Ponúkame vám na predaj útulnú chalúpku v krásnej a historicky významnej obci Ľubietová, ktorá j
Cena dohodou
Rodinný dom | Poľná cesta | 60 m²
Predstavte si miesto, kde ráno začína pokojom, vôňou záhrady a večer končí oddychom na terase č
179,000 € 2983 €/m²
2 izbový byt | Dr. Janskeho | 64 m²
Predávame krásny, veľkorysý 2-izbový byt v centre mesta Žiar nad Hronom – na ulici Dr. Jánskeho
128,900 € 2014 €/m²
Rodinný dom | 626 | 320 m²
Radi by sme vám predstavili výnimočnú príležitosť bývať alebo rekreovať v pokojnom prostredí s
257,500 € 805 €/m²
Rodinný dom | 55 | 80 m²
Ponúkame na predaj výnimočný, 125-ročný tradičný tajovský dom postavený ešte v období Rakúsko-u
189,000 € 2363 €/m²
Rodinný dom | Horná | 99 m²
Ponúkame na predaj starší rodinný dom vhodný na kompletnú rekonštrukciu, nachádzajúci sa v poko
84,000 € 848 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 64.26 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj krásny, veľkorysý 2-izbový byt v jednej z najžiadanejších lok
119,900 € 1866 €/m²
Rodinný dom | Dolná kolónia | 83.4 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom nachádzajúci sa v pokojnej časti Zvolena hneď vedľa z
105,000 € 1259 €/m²
1 izbový byt | Vansovej | 36 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 1-izbový byt na vyhľadávanej ulici Vansovej v meste Žiar nad
83,500 € 2319 €/m²
3 izbový byt | Pieninská | 74.7 m²
Predstavte si bývanie, kde sa každé ráno zobúdzate s výhľadom na zeleň, deti majú bezpečný prie
179,900 € 2408 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.