Samostatná budova pre zdravotné stredisko, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Jarabinková | 600 m²

Ponúkame na prenájom oddelenú časť administratívnej budovy v širšom centre mesta, Jarabinkova u

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Administratívne a kancelárske priestory na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Jarabinková | 0 m²

Ponúkame na prenájom administratívne/kancelárske priestory v širšom centre mesta, Jarabinkova u

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Kancelária s open-office, 160 m2, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Jarabinková | 160 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PRENÁJOM - 214 m² hala - Piešťany Hurbanova

Reality Piešťany

Priestor pre sklad | Nezadaná | 214 m²

AM LIVING realitná kancelária Vám ponúka na prenájom všestranne využiteľný komerčný priestor s

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

1,040 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Komerčné priestory v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Žriedlová | 270 m²

Ponúkame na predaj priestranný a presvetlený komerčný priestor o výmere 270 m², situovaný v pr

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

650,000 € 2407 €/m²

AB ESTATE / Obchodno- kancelárske priestory v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Kremnička | 30 m²

Štýlový priestor pre vaše podnikanie – kancelária alebo beauty služby Hľadáte ideálne miesto pr

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novostavba multifunkčného priestoru, objektu v mestskej časti Bytčica - Žilina

Reality Žilina

Priestor pre sklad | Pod dielce | 156 m²

Hľadáte priestor, kde nebudete musieť pracovať v bunde a rukaviciach? Ponúkame na PREDAJ novos

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Priestory na predaj Žilina

128,000 € 821 €/m²

NA PRENÁJOM, KANCELÁRSKE PRIESTORY , UL. VOLGOGRADSKÁ, PREŠOV

Reality Prešov

Kancelárie, administratívne priestory | Volgogradská | 26 m²

Priestor, kde pracovné prostredie podporuje výkon aj profesionálny dojem. Realitná kancelária

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

11.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Priestor, kde si vás zákazníci všimnú

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Bajkalská | 340 m²

V obchodnom centre oc tehelko Vám ponúkame priestranný, svetlý a flexibilný priestor s rozlohou

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Nebytový priestor na predaj–Záhradnícka ulica, Ružinov-Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 76 m²

Ponúkame na predaj atraktívny nebytový priestor o výmere 76 m² v žiadanej lokalite Bratislava I

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3539 €/m²

SKLADOVÝ PRIESTOR 200m2 V CENTRE KOŠÍC NA PREDAJ

Reality okres Košice I

Obchodné priestory | 200 m²

Na predaj priestor na podnikanie 200 m2 v centre mesta Košice , 5 minut od Auparku . Umiest

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj

59,900 € 300 €/m²

Obchodný priestor v novostavbe – centrum obce Sekule – 50 m²

Reality Sekule

Obchodné priestory | Pekná | 50 m²

Spoločnosť Atops ponúka na predaj priestranný nebytový priestor OP C1.2 - holopriestor, v bytov

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Priestory na predaj Sekule

116,800 € 2336 €/m²

29,25m2-LOFTOVÝ / ATELIÉROVÝ / OBCHODNÝ PRIESTOR - PRÍSTAVNÁ 1 - výška stropu 7m

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prístavná | 29.25 m²

Ponúkame na prenájom loftový / ateliérový / obchodný priestor v novom projekte Prístavná 1. Pri

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 41 €/mesiac/m²

Dražba budovy v Považskej Bystrici

Reality Považská Bystrica

Reštauračné priestory | Nezadaná | 0 m²

Spoločnosť U9, a.s. ponúka na predaj formou dražby budovu v Považskej Bystrici. Do pripravovane

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Považská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Prenájom stánku- predajného priestoru v Prievidzi ul.Nábrežná /pri reštaurácií Dráčik/

Reality Prievidza

Obchodné priestory | Nezadaná | 25 m²

U9 a.s. ponúka exkluzívne na prenájom stánok v Prievidzi na ulici Nábrežná v blízkosti reštaurá

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

5,000 €/rok 196 €/rok/m²

Výrobný areál v Prešove

Reality Prešov

Priestor pre výrobu | Nezadaná | 0 m²

Spoločnosť U9, a.s. ponúka na predaj výrobno - skladovací priestor na Radlinského ulici v Prešo

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Prešov

900,000 €

Na prenájom výrobná hala

Reality Prešov

Priestor pre výrobu | Košicka | 1,266 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. ponúkam na dlhodobý prenájom výrobnú halu p

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Dlhodobý prenájom obchodných priestorov - Hliník nad Hronom

Reality Hliník nad Hronom

Obchodné priestory | 300 m²

IMG real ponúka na prenájom flexibilné priestory v centre obce Hliník nad Hronom (Námeste SNP).

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Hliník nad Hronom

Cena na vyžiadanie

Prenájom skladového priestoru Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Priestor pre sklad | Továrenská | 30 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v Dubnici nad Váhom o výmere 30 m². Priestor pôsobí ako

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Dubnica nad Váhom

200 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenajmeme nebytový priestor na rôzne využitie v Bratislave V. Petržalke.

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Vilová | 253 m²

Prenajmeme obchodný priestor v Bratislave V. Petržalke na Vilovej ulici. Nachádza sa neďaleko ž

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

1,500 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na prenájom Obchodný priestor 100m2 v Bánovciach nad Bebravou.

Reality Bánovce nad Bebravou

Obchodné priestory | Svätoplukova | 100 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný obchodný priestor situovaný v novostavbe bytového domu v Bánovci

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bánovce nad Bebravou

Cena dohodou

PRENÁJOM- NOVÉ PRIESTORY V CENTRE - NITRA

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Radlinského | 88.2 m²

Popis nehnuteľnosti Meno: Vila na Číneši Vek: Sto rokov elegancie a skúseností (narodená v ére

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Nitra

11.7 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, kancelársky priestor Bratislava Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Beskydská | 57 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniel Pribičko, kontakt: 0948 402 243, nehnuteľnosť s

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

165,000 € 2895 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenajmeme klimatizovaný priestor vhodný ako kancelária, Centrum - Mariánske námestie, R2 SK.

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Mariánske námestie | 43 m²

Lokalita : Žilina – Centrum, Mariánske námestie Sekcia : prenájom Druh : kancelársky priestor -

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

290 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8541)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23119)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Upresniť hľadanie