Obchodno-komerčná budova na prenájom v meste Sereď

Reality Sereď

Obchodné priestory | Bratislavská | 425 m²

Joyel reality vám prenajme jednopodlažnú obchodnú budovu o rozlohe úžitková plocha 425 m2 na Br

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Sereď

1,800 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Predaj skladu a haly, Nové Zámky

Reality Svodín

Priestor pre sklad | Nezadaná | 1,072 m²

Na predaj: Výrobná hala / objekt – Svodín (1072 m²) ‼️ Znížená cena: 169.900€ (vrátane všetkých

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Svodín

169,900 € 158 €/m²

Na prenájom: Nebytový-obchodný priestor – Budovateľská ulica, Šaľa

Reality Šaľa

Obchodné priestory | Budovateľská | 25 m²

Joyel reality Vám ponúka na prenájom komerčný / obchodný priestor priamo na Budovateľskej ulici

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Šaľa

250 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Joyel reality-prenájom kancelárskych a obchodných priestorov.

Reality Galanta

Kancelárie, administratívne priestory | Galanta, Esterházyho | 15 m²

Joyel Reality Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v lukratívnej časti mesta na Esterhá

Publikované: 25.04.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

13.2 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Na predaj Alžbetka - investičná príležitosť v centre hlavného mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Mickiewiczova | 2,205.96 m²

Alžbetka - jedinečná investičná príležitosť v centre mesta Rokoková budova Alžbetka bola pos

Publikované: 06.11.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Obchodné priestory na prenájom v centre mesta Galanta

Reality Galanta

Obchodné priestory | Hodská | 93 m²

ŠTARTUJTE SVOJ BIZNIS V SRDCI GALANTY! Presklený priestor s charakterom v OC Jaspark – 93 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

520 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Obchodný-kancelársky priestor na prenájom na Esterházyho ulici-Galanta

Reality Galanta

Obchodné priestory | Esterházyovcov | 66.72 m²

Joyel Reality Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor, ktorý sa nachádza na prízemí v lukra

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

1,258 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Na predaj Expo Koliba pod Kamzíkom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Nezadaná | 1,025 m²

[bVýnimočná investičná príležitosť – na predaj EXPO KOLIBA. Kúpu reštauračného a ubytovacieho

Publikované: 16.10.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

3,500,000 € 3415 €/m²

Prenájom obchodného priestoru na Laurinskej ulici priamo v centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Laurinská | 53 m²

Prenájom obchodného priestoru priamo v centre na Laurinskej ulici. Priestor je umiestnený na p

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,200 €/mesiac 60 €/mesiac/m²

ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY-NA PRENÁJOM , UL. LETNÁ, KOŠICE -STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Letná | 55.5 m²

Adresa ktorá posúva Váš biznis dopredu. Niektoré kancelárie sú len miestom, kde sa pracuje. A

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

KANCELÁRSKE PRIESTORY- PRENÁJOM , UL. LETNÁ, KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Letná | 18 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

KANCELÁRSKE PRIESTORY-NA PRENÁJOM , UL. LETNÁ, KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Letná | 37.5 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Sklad na prenájom o ploche 202 m2 s WC a s dvomi veľkými bránami

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 202 m²

3-727 Na prenájom skladový priestor o celkovej ploche 202,50 m2. Pozostáva zo skladu na prízem

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,330 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Sklad na prenájom o ploche 159 m2 s WC a s dvomi veľkými bránami

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 159 m²

S 3-726 Na prenájom skladový priestor o celkovej ploche 159 m2. Pozostáva zo skladu na prízemí

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,905 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PODNIKAJTE TAM, KDE JE POHYB – PRIESTOR PRI OBCHODNOM DOME TESCO ŠAĽA

Reality Šaľa

Obchodné priestory | Lúčna | 75 m²

Reality Herák ponúka na predaj nebytový priestor, ktorý je ideálnou voľbou pre rozbeh alebo roz

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na predaj Šaľa

70,000 € 933 €/m²

Sklad na prenájom o ploche 210 m2 s WC a s dvomi veľkými bránami

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 210 m²

S 3-725 Na prenájom skladový priestor o celkovej ploche 210 m2. Pozostáva zo skladu na prízemí

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,345 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - RealityZopos ponúka na predaj nebytový priestor v centre mesta Púchov

Reality Púchov

Obchodné priestory | Moravská | 34 m²

RealityZopos ponúka exkluzívne na predaj komerčný obchodný priestor o výmere 34 m², situovaný v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Priestory na predaj Púchov

Cena dohodou

Na predaj: Nebytový priestor 85 m² Belveder, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Nad plážou | 85.04 m²

Hľadáte priestor pre svoje podnikanie v atraktívnej a vyhľadávanej lokalite? Ponúkame na predaj

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

204,100 € 2400 €/m²

Na PRENÁJOM lukratívne obchodné priestory 1007 m² RETAILOVÉHO objektu v Obchodnom centre (OC) Radvaň PARK na Zvolenskej ceste v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Zvolenská cesta 30A | 1,007 m²

🏬 Na prenájom: priestranné obchodné priestory v OC Radvaň PARK – Banská Bystrica Adresa: Zvole

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

10,362 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! Na predaj komerčná budova 165m2 na podnikateľské účely s veľkým pozemkom s možnosťou prestavby na bývanie

Reality Šaľa

Obchodné priestory | 165 m²

TUreality ponúka na predaj budovu, ktorá v minulosti slúžila ako predajňa súčiastok do agro str

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Šaľa

295,000 € 1788 €/m²

PRENÁJOM: PRIESTRANNÁ INDUSTRIÁLNA HALA 1038 m² – GALANTA | VYSOKÉ STROPY | 2× RAMPA

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Galanta | 1,038 m²

Ponúkame na prenájom veľkorysú industriálnu halu s výmerou 1038 m² v Galante, ktorá vyniká aut

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na prenájom Galanta

Info v RK

EUROVEA | office budova Pribinova 40 | PREVÁDZKA KAVIARNE NA ODSTÚPENIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Pribinova | 80.35 m²

Vitajte v „Eurovea City. Realitná kancelária ROYALTY´S ponúka na odstúpenie kaviareň na prízem

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Klimatiz. obchodné priestory (211,79 m2) ----- R-200-op-211-79 | x200, xx | d27 | A2-6

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | 211.79 m²

DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1992 - ponúka do prenájmu špičkové klima

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

3,706.33 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

PORUBSKY | Palisády 33, kancelária, ktorá robí dojem

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Palisády | 65.02 m²

Sídlo medzi Prezidentským palácom a Hradom dodá vášmu menu váhu. Vstúpte do zrekonštruovanej pa

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty na predaj v Bratislave (8541)