NA PRENÁJOM – PRIESTOR V CENTRE ŽILINY (PEŠIA ZÓNA)

Reality Žilina

Obchodné priestory | J. M. Geromettu | 145 m²

Ponúkame na prenájom atraktívny komerčný priestor priamo v centre Žiliny v pešej zóne s výborno

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

Info v RK

Na prenájom kancelárske/obchodné priestory v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | SNP | 51.56 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske/obchodné priestory v Nových Zámkoch. Priestory sa nachádzajú n

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom priestor v meste Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | Nové Zámky | 9 m²

RK TRINITY Vám ponúka na prenájom priestor v meste Nové Zámky. Nachádza sa v centre mesta. Pri

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

200 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Prenajmeme veľkú skladovú halu v Bratislave III. Rači.

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Na pántoch | 5,250 m²

Prenajmeme skladovú halu v Bratislave Rači Na Pántoch. Skladová hala má plochu 5.250 m2 Má 6 b

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na podnájom Bratislava-Rača

7.29 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom podnikateľské priestory

Reality Ilava

Obchodné priestory | Nezadaná | 132 m²

Zaujímavá príležitosť na podnikanie v obci Tuchyňa! Spoločnosť RHreality ponúka na prenájom pr

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Ilava

Cena dohodou

Obchodný priestor na prenájom v novostavbe

Reality Sekule

Obchodné priestory | Pekná | 40 m²

Priestor je situovaný na prízemí polyfunkčného objektu s orientáciou na ulicu, čo zabezpečuje d

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Sekule

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PRI STUDNIČKE - na predaj obchodný priestor v blízkosti Železnej studničky

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | K Železnej studienke | 44.05 m²

Ponúkame atraktívny obchodný priestor v novom projekte PRI STUDNIČKE, ktorý je ideálnou voľbou

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

231,170 € 5248 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | K Železnej studienke | 42.76 m²

Ponúkame na predaj moderný obchodný priestor situovaný v obľúbenom rezidenčnom projekte PRI STU

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

181,951 € 4255 €/m²

Podnikateľský objekt (3 haly, recepcia, kancelária, garáže, logistika)

Reality Banská Bystrica

Priestor pre výrobu | 1,260 m²

Prvá realitná spoločnosť predáva priemyselný areál vhodný na multifunkčné využitie so skvelou l

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

520,000 € 413 €/m²

ORTUS – prenájom priestranného komerčného priestoru vhodného na showroom, coworking alebo štúdio v prosperujúcej budove v Šali

Reality Šaľa

Obchodné priestory | P. Pázmaňa | 227.72 m²

Adresa: Petra Pazmáňa 10, Šaľa Nájom: Dohodou v závislosti od kontribúcie fit-outu Dostupnosť:

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Šaľa

Cena dohodou

Priemyselný areál (tri haly, recepcia, kancelária, garáže, logistika)

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | 1,260 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

520,000 € 413 €/m²

PRENÁJOM - Komerčný priestor na podnikanie – Štúrovo, Jesenského

Reality Štúrovo

Kancelárie, administratívne priestory | Jesenského | 144 m²

Ponúkame na prenájom multifunkčné komerčné priestory vhodné pre kanceláriu, obchod, autodielňu

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Štúrovo

4,000 €/mesiac 28 €/mesiac/m²

Sklad (14 m²) na prenájom – Bratislava, Kopčianska

Reality Bratislava-Petržalka

Priestor pre sklad | Kopčianska | 14 m²

Realitná kancelária Findigo s.r.o. ponúka na prenájom skladovací priestor – bezpečnostný sklado

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

90 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM – komerčný priestor na podnikanie v rodinnom dome v blízkosti centra mesta SENEC - ul. Šafárikova

Reality Senec

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 37 m²

V našej realitnej kancelárii Quality SC províziu za prenájom tejto nehnuteľnosti nájomca NEPLAT

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Senec

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kancelárske priestory na prenájom

Reality Zlaté Moravce

Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavova | 28 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa v areáli stavebnín Pramos Centrum s.

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Zlaté Moravce

360 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

COMODINO - dostupné kancelárske priestory na skvelej adrese, s pohodlným parkovaním a bez provízie

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kalinčiakova | 214 m²

COMODINO ponúka na prenájom atraktívne kancelárske priestory o rozlohe 214 m², ktoré sa nachá

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

COMODINO - Kancelárske priestory na Námestí SNP

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 1 m²

BEZ PROVÍZIE COMODINO ponúka na prenájom atraktívne kancelárske priestory o rozlohe od 15-150

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

8 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

COMODINO - Kancelárske priestory na Námestí SNP

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 18 m²

BEZ PROVÍZIE COMODINO ponúka na prenájom atraktívne kancelárske priestory o rozlohe 18 m², k

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

8 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

COMODINO - Kancelárske priestory na Námestí SNP s výhľadom na hrad a starú tržnicu

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 22 m²

BEZ PROVÍZIE COMODINO ponúka na prenájom atraktívne kancelárske priestory o rozlohe 22m², kt

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

8 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

Obchodný priestor D7 - Kamence - Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

Obchodné priestory | Sládkovičova | 46.47 m²

Podnikajte vo vlastnom priestore, vo vyhľadávanej lokalite, v blízkosti Obchodnej galérie Naša,

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na predaj Kysucké Nové Mesto

155,000 € 3335 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodný priestor D8 - Kamence - Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

Obchodné priestory | Sládkovičova | 24.31 m²

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na predaj Kysucké Nové Mesto

95,000 € 3908 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodný / komerčný priestor 259 m² – Retail Park Aura Senica, Čáčovská cesta, Senica

Reality Senica

Obchodné priestory | Čáčovská cesta | 259 m²

Na prenájom ponúkame atraktívny komerčný priestor o výmere 259 m² v nákupnom centre Aura Senica

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Senica

2,590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

SKALICA - CENTRUM: NA PRENÁJOM PRIESTOR - OBCHOD - SLUŽBY

Reality Skalica

Obchodné priestory | Potočná | 180 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor o výmere cca 120m2 v historickom centre mesta Skalica, u

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Priestory na prenájom Skalica

800 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

HOLÍČ: NA PRENÁJOM KANCELÁRIE - ATELIÉR - PREDNÁŠKOVÁ MIESTNOSŤ - INÉ

Reality Holíč

Kancelárie, administratívne priestory | Štúrova | 14.4 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 2 kancelárie. Priestor sa nachádza v 2. n

Publikované: 08.07.2024 Aktualizované: 27.02.2026
Priestory na prenájom Holíč

11 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23110)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30402)
Upresniť hľadanie